Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modelace povislých prsou - ano či ne ?

Anonymní
irma
Písek · Vytvořeno: 26. 10. 2015 · Poslední odpověď 4. 11. 2015

Hezký dobrý den, přikládám fotografie a chci znát vaše rady a doporučení, co s prsy...uvažuji o modelaci. Je mi 43 let, 3 děti. Chtěla bych znát vaše názory, pokud je to možné podle fotografií. Jakým způsobem by u takto povislých prsou byl veden řez, atp. Předem děkuji lékařům a ženám, které již mají s modelací prsou osobní zkušenost a napíší své zkušenosti.

35 komentářů

Reklama
  • Anonymní
    anonymous298863
    4. 11. 2015

    Velmi Vám děkuji!!! Obavy jsou, to má asi každý, bolesti se tak nebojím, spíš,aby se dosáhlo kýženého efektu:-) a nenastaly žádné komplikace. Dr. mě taky upozornil, že se prsa zmenší, tak uvidíme. Ale ty věšáky jsou fakt hrozný, trápím se s tím kvanta let, čekala jsem po dětech, tak snad se mi vyplní sen a budu si moct jednou koupit jakoukoli podprsenku a trojúhelníkovité plavečky:-) Děkuji Vám ještě jednou!

  • Anonymní
    janca86458
    3. 11. 2015

    Není zač ráda pomohu, fotky jsme vkládala v tomto foru o něco výše.o) Jinak myslím, že mohu uklidnit bolelo, ale od třetího dne jsem byla bez láků na bolest a i jsem se šla lehce projít ven, jen jsem byla více unavena, zda ta narkoza.... a otravné spaní na zádech, jinak ok.o) Nu ted se jen těšit na ty krásná prsa.o)

  • Anonymní
    anonymous298863
    3. 11. 2015

    Velmi Vám děkuji za tak rychlou reakci. Moc jste mě uklidnila. Můžete mi, prosím, poslat foto? děkuji Vám moc! Už se těším a zároveň obávám:-)

  • Anonymní
    janca86458
    3. 11. 2015

    týden stačí samodřejmě následně opatrně sama doma s dítkama, žádný tahání atd, ale určitě je to reálné prcek měl rok a ok.

  • Anonymní
    anonymous298863
    3. 11. 2015

    Dobrý den, řeším ten samý problém. Mám už termín operace, ale s jeho přibližováním mám obavy ze zákroku. Můžete mi, prosím, poslat foto? Je to reálné zvládnout s malými dětmi? Manžel mi slíbil týden podporu...Jak jizvy, jsou hodně viditelné i po delší době? Děkuji moc za jakékoli info. Zdraví kj

  • Anonymní
    petra285855
    3. 11. 2015

    A ještě bych chtěla dodat , že abdominoplastiku mi prováděl pan doktor Molitor a neznám žádné vhodné slova chvály. Jen samé superlativy.

  • Anonymní
    petra285855
    3. 11. 2015

    Veškeré fotky má paní primářka Vozárová, budeme je teprve do mého soukromého alba stahovat. Jsem po abdominoplastice , úpravě stehen a nyní ty ňadra, do jakékoliv z této operace bych šla bez váhání znovu.

  • Anonymní
    irma
    1. 11. 2015

    Dobrý večer, Petro, děkuji moc za Váš příspěvek.

  • Anonymní
    Marcela312735
    1. 11. 2015

    Peťo, neposlala by jste mi do soukromé zprávy foto, jak prsa vypadají nyní? Děkuju. Marcela

  • Anonymní
    petra285855
    31. 10. 2015

    Dobrý večer, mám dva měsíce po plastice prsou . Vypadala stejně jako u Vás. Hodně jsem zhubla , mám dvě děti a toto mi přišlo jako ideální řešení. Jsem spokojená , prsa jsou sice menší , ale mnohem pevnější a hezčí, tak ani nepůsobí menším dojmem. Mohu jen doporučit. Petra

  • Anonymní
    janca86458
    31. 10. 2015

    ano věděla jsem, že budou o něco menší, bohužel za tři roky byli na můj vkus až moc.o))) Po modelaci bych se po 14 dnech práce nebála, každý cítí bolest jinak hojí se jinak, ale za mě bez problému samodřejmě žádná fyzicky naročná práce. Ano po 12 dnech po augmentaci, 10 den jsem prvně zvládla řídit auto opatrně a jak tatar.o))) 11 den ko a následně pokud se budu šetřit nebudu nic tahat atd řekl operátér, že mohu bolesti jsem téměř neměla tak nač sedět doma A přesně tak žena se sebou musí být spokojená a ja jsem a kdyby ne vše se těd dá řešit.o)

  • Anonymní
    janca86458
    31. 10. 2015

    krásný den, ano věděla jsem, že se trošku zmenší netušila, že až tolik ale nebyla to otázka měsíců ale třeba po dvouch letech a váha se nehla netuším proč a než se trápit a nosit push upky tak jsem zvolila implantát, ted jsem konečně opravdu spokojená. Mimo to před modelací jsem měla 75C/70C jak který podprsenka po modelaci asi opravdu museli být otoky plus to jak se prsa vytáhly a nerolovala jsem je, tak jsem první podprsenky kupovala dve i 70D následně jsem skončila opravdu pouze na 70B jak která většnou lehce vyztužené. Na druhou stranu stále lepší malý než ty vytahaný.o) Ale člověk by měl být spokojen, proto jsem udělala další krok.o) Pooperační jsem pokud se nemýlím měla též 70B.

  • Anonymní
    irma
    31. 10. 2015

    Řekl Vám lékař, že prsa po modelaci budou menší?
    12 dní po augmentaci do práce? ? ? Bojím se i toho, že půjdu po 14 dnech - jen po modelaci - do práce. Pokud jste teď spokojená, tak je to super, tak to má být. Pokud je žena spokojená sama se sebou, pak vše okolo jde taky lépe, vše se vším souvisí. :-).

  • Anonymní
    Marcela312735
    31. 10. 2015

    Dobrý den, Jančo, celkem jste mě "vystrašila". Fakt se Vám prsa takto zmenšila? Jakou velikost Vám dal Váš operatér po modelaci? Já měla před modelací 70E, nyní jsem necelý měsíc po modelaci a mám kompresní podprsenku 70B, což odpovídá cca 70D. Po modelaci jsou Vaše prsa moc pěkná, ale ten poslední obrázek, tam máte opravdu malá prsa. Děkuji za Vaši odpověď. Marcela

  • Anonymní
    janca86458
    31. 10. 2015

    nezhubla jsme váha stabilní, proč se o tolik zmenšily netuším, fakt je ten, že fotka po operaci je ani ne měsíc, tzn otoky atd... skon čila jsem s podprsnekou 70B s implantáty jsem spokojena uvidímě, mám je rok... a přesunula jsem se na 70E 400ml mám. Jinak po operaci větší vypadají je to i opticky jak se posunou směrem nahoru... zvětšení jink bolelo jak čert to modelace byla procházkou, první den opak druhý den domu třetí den naprosto bez leků a i lehká procházka po augmentaci jsem nebyla schopna ničeno ani se sama z postele zvednout, ani si uvařit, ale nakonec jsem se do práce vratila po augmentaci po 12dnech, když jsem měla modelaci nepracovala jsem ale muž byl semnou týden doma prcek měl totiž rok pak jsem již pěči zvládla sama.o)

  • Anonymní
    irma
    31. 10. 2015

    Moc děkuji za fotečky. Jak je možné, že se ta prsa potom tak zmenší, když po operaci vypadají snad větší než původně? A augmentaci jste zvládla v pohodě? Implantát se musí po letech vyměnit...Mně se líbí i ta malá prsa :-).

  • Anonymní
    janca86458
    31. 10. 2015

    z omlazení se mi je nedaří stáhnout ve velkým rozlišení, tak ale pro představu, fotka před, po a nasledne těsně před zvětšením, stále ale super drželi

  • Anonymní
    janca86458
    31. 10. 2015

    nikdy jsem nelitovala, naopak po kojení, měla jsme opravdu šílený vešáky jsem byla naprosto nadšená, myslela jsem, že se smířím i s tou velikostí jak jsou malé, ale nesmířila, proto s odstupem 3 let implantáty, tvar kotvy mám ano jsou vidět i když jsou slabé, ale lepší jizvy než prsa, který jsem musela rolovat do podprsenky a z ní ještě všude tekly.o) fotky u sebe nemám, ale mám je na omlazení, mohu soukromě poslat odkaz pokud by byl zájem.

  • Anonymní
    irma
    31. 10. 2015

    Jančo, děkuji. Chtěla bych se zeptat, zda jste někdy litovala operace? Máte tedy jizvu ve tvaru kotvy? Podstoupila byste modelaci znovu, nebo si říkáte, že jste to neměla udělat? Děkuji, hezký den.

  • Anonymní
    janca86458
    30. 10. 2015

    Krasny den modelací určitě lze vyřešit nicméně, jizva určitě, bradavka od bradavky dolů a pod celým prsem. modelaci mám také za sebou, jen tedy jsem se nespokojila s cca 1čkama co mi z toho postupně zůstaly já co vždy měla trojky.o)))

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!
Reklama