Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rekonstrukce prsu po ablaci

Uzivatel
7. 5. 2007 · Poslední odpověď: 10. 5. 2007

Dobrý den, jsem po ablaci pravého prsa a velice ráda bych do budoucna absolvovala operační zákrok, při kterém mi bude vymodelováno nové prso. Nikdy jsem nebyla úplně spokojená se vzhledem svého poprsí, které se mi zdálo příliš velké, a proto by mě zajímalo, zda je možné v rámci operace rekonstrukce pravého prsa nechat si zmenšit levé prso a jak je to s hrazením operace. Je mi 37 let a pravé prso mi bylo odstraněno z důvodu zhoubného nádoru. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 7. 5. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den, děkuji za dotaz. Rekonstrukce prsu po ablaci je v našem zařízení hrazena ZP. Korekce objemu druhého prsu se provádí po rekonstrukci prsu po ablaci. V sanatoriu SANUS ji pacientka rovněž nehradí. Bližší informace Vám mohu dát až při případné konsultaci. Nashledanou, dr. Remeš, 775 29 61 61, SANUS
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
7. 5. 2007
Dobry den pani Zdeno. Navstivte plastickeho chirurga, Dr. Miroslava Krejču, ve Vojenské nemocnici ve Stresovicich. Ma delsi cekaci lhuty, ale je vynikajici a lidsky chirurg. Popripade se muzete obratit na nase centrum ohledne konzultace. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Levé prso je větší než pravé po modelaci

Martousek22
21. 8. 2020

Dobrý den. Prosím o zpětnou vazbu. Ve čtvrtek 12. 8. jsem podstoupila modelaci velmi povislych prsou. S výsledkem bych byla spokojena, kdyby mé levé prso bylo stejné jako to pravé - přirozené. Prosím, srovnají se prsa? Je tam otok? Srovná se s tím menším? Na kontrolu jdu až za týden a p. doktorka ma dovolenou. Jde mi o uklidnění.

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rekonstrukce prsu
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 3. 2009
Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi
Mastektomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Rekonstrukce prsu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2013
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2007
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Rekonstrukce prsu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2018
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2013
Křečové žíly
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 7. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi