Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úplně odstraněné malé pysky - nepovedená labioplastika

Anonymní
14. 8. 2017 · Poslední odpověď: 20. 2. 2019

Dobrý den, v jedné ze starších diskuzí tu tazatelka řešila problém nepovedené labioplastiky, kdy chtěla malé stydké pysky pouze zmenšit a místo toho jí je operatér odstranil úplně. Stalo se mi totéž. Chtěla jsem vnitřní labie zmenšit, aby mi tolik nevyčnívaly ven a výsledek byl praktičtější a estetičtější a místo toho mi byli uříznuté úplně. Nezůstal mi ani milimetr, pouze v oblasti klitorisu jsou ponechány původně a pak hned skok, zub a nic... jen díra a nic kolem. Ani ten přechod od pysků kolem poštěváčku k žádným není ladný a plynulý, ale je to jen vyloženě zub, ještě opižlaný jak kdybych si to uřízla sama kapesním nožíkem. Nechápu proč mi tam lékař nenechal alespoň miniaturní minimální vnitřní pysky a proč mi je odstranil beze zbytku, když jsem je chtěla pouze zmenšit, aniž by mi o tom cokoli řekl nebo se mě zeptal. Původní malý mindrák po zákroku přerostl v mindrák obrovský. Jsem mladá hezká ženská, která netrpí nouzí o zájem mužů, ale nemohu si kvůli tomu najít partnera a už několik let nemám vůbec žádný milostný život. Tak moc se stydím. Mrzí mě to o to víc, že jsem jsem si kliniku i lékaře vybírala pečlivě a šla na zákrok k opravdu zkušenému a kvalifikovanému odborníkovi s dobrou pověstí a letitou praxí. Vím, že i ten nejlepší lékař je jen člověk a i mistr tesař se občas utne a nad nějakou asymetrií bych mávla rukou, zvlášť kdyby byla řešitelná reoperací nebo další úpravou, která je možná pokud nějaká labia zůstanou. Ale lze to vyřešit když nezůstalo nic?

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 14. 8. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den,mate pravdu amoutovane pysky jiz nejde nijak upravit.Slo by jeste upravim vznikly zub a oblast kolem postevacku.Dr.Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 8. 2017
Plně se ztotožňuji s kolegou Svobodou. Vše jsou plané diskuse, když to plastický chirurg nevidí. Každé řešení je individuální dle stavu a situace. Pár "nepovedených" labioplastik se nám také podařilo upravit ke spokojenosti klientky, ale dopředu se to říci nedá. Neházejte flintu do žita a oběhněte pár konsultací u kolegů, kteří se routo problematikou zabývají. Pravdu má i paní prof. Dušková, že kolem klitorisu "rejdit" opod kůží je rizikové, může se ovlivnit citlivost této krajiny.
Můžete se stavět i u nás.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 17. 8. 2017
Dobry den,kdybe jste chtela,tak se Vam na to muzu podivat a popripadr to opravit.dr.Roh
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
posun tkáně z klitoridální oblasti by mohl vést k obnažení a bolestivosti !!, snad jedině transpoziční lalok , ale ze stěny, nikoliv z vrcholu, prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
jen poslední poznámka, aby vás neodradilo, že je to otázka spíše mnoha měsíců než týdnů, stabilizace výsledku nejdřív po 4-6 měsících, to znamená, že, když se to podaří, je třeba ještě další dlouhou dobu pokračovat, protože tam bude tendence k retrakci, hezký den md
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 15. 8. 2017
Vážená paní ,
je mi líto, ale neumím vám dobře odpovědět bez vašeho vyšetření.
Máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat.

Konzultace v Praze mám vždy ve středu, 15-18 hod, v Kolíně každé pondělí dopoledne.
Zdraví
Dr Svoboda
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
Žádné recenze
Brno . 15. 8. 2017
Dobrý den, doporučil bych Vám obrátit se na plastického chirurga, který by mohl v optimálnějším případě provést Z plastiku a labia alespoň minimálně nastavit. Je to však nejdříve potřebné vyšetřit.
S pozdravem Dr.Dörr
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
bohužel chirurgicky nelze, co můžete zkusit, je vytahovat tkáň okolo poševního vchodu do tvaru labií, jistě jizvy i sliznice poněkud povolí, i když zázrak si slibovat nelze, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2008
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Labioplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2020
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2009
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Labioplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 3. 2021
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Labioplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi