Cena a recenze yes visage

Anonymní
luci6153232
Ostrava · Vytvořeno: 2. 5. 2016 · Poslední odpověď 4. 5. 2016

Dobrý den. kolik stoji asi plastika prsou na yes visage ? Co říkáte na dr. Paciorka?

3 komentáře

• Anonymní
    Ver334149
    4. 5. 2016

Naprosto s Vámi souhlasím :-) a pana primáře z vlastní zkušenosti můžu také doporučit :-)

• Dobrý den,
    plastická operace prsou u nás na klinice stojí 39.000,- Kč + cena implantátů, které si zvolíte. Cena za implantáty je odlišná vždy dle zvoleného typu a také značky. Obecně však platí, že cena za operaci prsou se pohybuje od 65.000,- Kč.

Před každým zákrokem je zapotřebí osobní, nezávazná konzultace, kde přímo s operatérem vyberete vhodný typ implantátu, který by splňoval Vaše finální představy o zákroku. Na této konzultaci se také dozvíte podrobný cenový plán (na základě vybraných implantátů). Doba hospitalizace je při tomto zákroku 1 den, nicméně někteří klienti chtějí zůstat o den déle. Zákrok jako takový trvá v rozmezí od jedné do tří hodin. Záleží na rozsahu zákroku a také, zda se jedná čistě o augmentaci, či kombinaci s modelací.

Pro termín konzultace si stačí zavolat na Vámi vybranou pobočku. V případě Ostravy se jedná o telefonní číslo *************.

Hodnocení svého kolegy nechám z čistě nezaujatého hlediska na pacientech :)

Hezký den a budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu.

MUDr. Martin Molitor PhD. - primář plastické chirurgie
    Klinika YES VISAGE

• Anonymní
    lucinkalulv
    3. 5. 2016

Dobrý den, s cenou v yes visage Vám sice neporadím ale můžu Vám poradit ohledně pana doktora Paciorka. Byla jsem u něj na augmentaci v lednu a jsem nadmíru spokojená po všech stránkách. Operace proběhla na klinice v Havířově a stála 58tis. Pan doktor je úžasný, milý a vždy optimisticky naladěný. Naprosto se vším Vám poradí. Za sebe i kamarádky které u pana doktora zákrok podstoupily, můžu opravdu jedině doporučit. Pana doktora i celý jeho tým. L

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Rádi Vás vyslechneme
Zapojte se do diskusního fóra Estheticon. Chybíte nám tu!