29. 1. 2018 · Aktualizováno: 24. 9. 2023

Abdominoplastika MUDr. Paciorek recenze

Havířov
Abdominoplastika MUDr. Paciorek recenze

Ahoj, chtěla bych se podělit se svoji zkušeností ohledně abdominoplastiky. Je mi 38 let a dlouho jsem zvažovala o podstoupení této operace. Přesvědčily mě výborné recenze žen, které již podstoupily tuto operaci u MuDr. Martina Paciorka. Kontaktovala jsem ho a ihned si domluvila konzultaci. Po 2 dětech jsem měla strie a povolenou kůži na břiše. Na konzultaci mi pan doktor Paciorek podrobně vysvětlil průběh operace, rekonvalescenci, atd. Termín operace jsem si sama mohla zvolit. Operaci jsem podstoupila v Havířově. Dnes je to 3 týdny a jsem nadšená! Břicho mám krásně ploché, tvar připomínající přesýpací hodiny! Takové ploché bříško jsem snad nikdy neměla. Výsledek předčil mé očekávání, jizva se pěkně hojí.Tímto bych ještě jednou chtěla poděkovat panu doktorovi za krásný výsledek a navrácení mého sebevědomí. Vřele doporučuji Mudr. Martina Paciorka, má zlaté ručičky! :)

Komentář (1)

Andys moc by mě zajímaly fotky, vložíte anonymně? A taky by mě zajímalo, strie se objevily už během těhotenství? Nebo vylezly až po porodu?

Abdominoplastika Havířov

V záři jsem podstoupila abdominoplastiku jsem velmi spokojená cítím se skvěle, citlivý a laskavý profesionální přistup p. primáře Paciorka M. zájem jak pečuje o své pacientky je nadstandardní je vidět že práce kterou dělá ho velmi těší .Velmi...