Informace o ceně léčba chronické rýmy

3 085 Kč
průměr
13
odborníků
Léčba chronické rýmy Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Ústí nad Labem 3 900 Kč 3 900 Kč 3 900 Kč
Cena v Olomouc 3 900 Kč 3 900 Kč 3 900 Kč
Cena v Plzeň 2 500 Kč 2 666 Kč 3 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 2500 - 2 312 Kč
1 Zkušenost
Průměrná cena 2 313 Kč - 3 856 Kč
2 Zkušenosti
Nejvyšší cena 3 857 Kč - 3 900 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Oboustranná nosní polypóza janajanaj · 18 srp 2020

Dobrý den, v březnu loňského roku jsem byla v nemocnici na operaci polypů v nose - celková narkóza. Po půl roce jsem je tam měla zpátky. Teď na podzim plánuji zákrok znovu podstoupit, je to ale týden v nemocnici + další 3 doma. Děláte na Vaší klinice zákrok odstranění polypů laserem? Jaká by případně byla cena, alespoň orientačně? Jak dlouhá je rekonvalescence? Děkuji Vám za odpověď.

Zatím žádné odpovědi
Radiofrekvence versus laser marcyxxx · 3 lis 2010

DObrý den, mám již několik let přetrvávající stálý pocit ucpaného nosu, většinou bez sekrece, nemohu normálně dýchat a mám potíže především při chůzi do kopce, do schodů, při jakémkoli sportu. V noci velmi silně chrápu.Podstoupila jsem vyšetření na alergologii (zjištěna alergie na roztoče, léčba bez výsledku). Na ORL mi byla lékařem doporučena redukce nosní sliznice radiofrekvencí (jedná se prý o zavedení sondy a redukci sliznice teplem). Následně jsem se dozvěděla o možnosti zákroku laserem. Zajímalo by mne, jaký je mezi těmito metodam rozdíl (především v bolestivosti během a po zákroku) a také cena laserového zákroku (jedná se o obě nosní dírky). Předem děkuji.

Dobrý den, konchektomie shaverem se provádí v celkové anestézii, ostatní metody v lokální přesněji řečeno povrchové anestézii, jelikož opich konchy amestetikem je značně rizikový, není pravda, že výkon ať už laserem nebo radiofrequencí je naprosto bezbolestný, nicméně lze ho snést, je krátký a proto se provádí ambulantně, efekty jsou velmi dobré, ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Mám nosní polypy, ve vedlejších dutinách a v oblasti čichových buněk. Dle lékaře nutná operace. Lze odstranit nosní polypy i laserem?

Dobrý den, odstranit polypy laserem lze jen v několika případech, většinou, když se jedná o ojedinělý stopkatý polyp v dutině nosní, pokud jsou polypy i v dutinách paranasálních, tak jak popisujete, pak je nutná operace FESS. S pozdravem Dr. Vidura

1 odpověď číst dál
Závislost na nosních kapkách Logar · 14 kvě 2015

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat na otázku závislosti na nosních kapkách. Asi 8 let jsem neustále používala Olynth.Pak jsem navštívila paní doktorku,začli jsme používat Avamys, atd. a také na noc léky.Teď po 3 letech mám Rhinocort a opět se mi stav začíná zhoršovat.Vždy nově používaná léčba vydrží tak půl roku a zase začnu mít problémy s nadechnutím.mimo jiné bolesti hlavy jsou na denním pořádku. Paní doktorka už neví co se mnou. O jíné léčbě neví.Zda by bylo možné nějak mě nasměrovat na koho a kam se obrátit.Mnohokrát děkuji.Monika Slámová

Vážený, doporučuji komplexní ORL vyšetření na pracovišti vyššího typu – např. Fakultní nemocnice S pozdravem, prim. MUDr. B. Vřeský

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LÉČBA CHRONICKÉ RÝMY

Odstranění polypů v dutinách
Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné odstranění polypů laserem také v dutinách. Polypy se mi...
machovka
Poslední komentář: 28 zář 2011 ·
0
Bolesti po pásovém oparu přetrvávají
Dobrý den ,před 2 měsíci jsem prodělala pásový opar,doteď mám ostré bolesti vystřelující od páteře po celém...
amalka300028
Poslední komentář: 8 srp 2016 ·
0
Ucpané dutiny
Dobrý den, prosím poradíte? Před dvaceti lety jsem měla zánět středního ucha a od té doby mě neustále trápí...
celsinka
Poslední komentář: 20 led 2009 ·
0

Nabídky týkající se Léčba chronické rýmy

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Léčba chronické rýmy. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Léčba chronické rýmy. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

21.4.2018 jsem absolvoval na klinice RVmedCentrum v Olomouci radiofrequenční turbinoplastiku /léčba chronické rýmy/ vč. odstranění polypů, to vše při jednom zákroku. Chci tímto poděkovat panu MUDr. Radanovi Vidurovi Ph.D za profesionální přístup a to jak ve fázi před operací i v jejím průběhu. Zvláště jeho chování a přístup k pacientovi je vstřícný, profesionální i uklidňující. Zákrok se obešel bez komplikací s výsledkem podle mých představ. Takže děkuji především jemu, ale i týmu sestřiček za jejich ochotu a nadstandardní péči v příjemném prostředí, ještě jednou děkuji a doporučuji všem, co mají problémy s chronickou rýmou a následným špatným dýcháním, tento výkon absolvovat.

Cena 12 750 Kč

Jsem týden po laserové turbinoplastice. Popravdě, kdyby mi někdo řekl co bude následovat, tak do toho asi nejdu. Nevím, jestli je to normální a jak dlouho to ostatní měli, ale mám totálně zacpaný nos až někde na čele pomalu, soustavně mi teče z nosu, vyplachovat nejde, protože co šplíchu tak i v leže vyteče. O vyspání nemluvím, stále dýchání pusou už mi taky leze na mozek, při polykaní tlak v celé hlavě. Kdo má podobné zkušenosti? Je to normální? Za jak dlouho se stav zlepší?

Cena 6 500 Kč