Informace o ceně: Fotoepilace

1.727 Kč
průměr
48
odborníků

Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak se zbavit nežádoucích chloupků, je fotoepilace. Průměrná cena fotoepilace je 1.727 Kč. Princip fotoepilace je založen na absorpci světla vlasovým pigmentem. Když je světlo absorbováno, uvolní se tepelná energie, která zničí vlasový folikul, aniž by došlo k narušení pokožky. Folikuly umírají a okolní tkáň zůstává nedotčena. Fotoepilace je používaná k odstraňování chloupků kdekoli na těle. Moderní zařízení pro fotoepilaci optimálně ošetří každého klienta v závislosti na specifikách jeho těla, barvě pleti a barvě chlupů. Po proceduře musí být na pokožku nanesen krém na ochranu proti slunci. Bohužel je nemožné odstranit všechny chloupky najednou. Fotoepilace je účinná pouze při odstraňování chloupků v aktivní fázi růstu. Chloupky v této fázi mají největší koncentraci pigmentového melaninu. Nejčastěji jsou vyžadovány čtyři až sedm procedur.

Fotoepilace Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 400 Kč 1.450 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 350 Kč 350 Kč 350 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Praha 400 Kč 400 Kč 400 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 500 Kč 500 Kč 500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.500 Kč 1.500 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Náchod 450 Kč 1.125 Kč 1.800 Kč
Ceny ve městě Sokolov 1.000 Kč 1.000 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Poděbrady 700 Kč 700 Kč 700 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 260 - 1.294 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 1.295 Kč - 2.158 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 2.159 Kč - 3.850 Kč
5 Příběhů

Fotoepilace cena

Cena závisí na velikosti ošetřované oblasti, kde se chceme chloupků zbavit. V průměru stojí fotoepilace 1.727 Kč. Před zahájením ošetření se na pokožku nanese chladivý gel a poté se zahájí světelné impulsy. Abyste dosáhli požadovaných výsledků, budete muset podstoupit nejméně tři ošetření. Pokud jste velmi senzitivní na bolest, je možné před zákrokem aplikovat znecitlivující krém.

Co je zahrnuto v ceně fotoepilace?

Cena fotoepilace většinou zahrnuje konzultaci a vstupní vyšetření. V ceně je zahrnuta samotná fotoepilace a použití chladivého gelu. Některé kliniky nabízí slevy na ošetření, pokud zakoupíte více sezení najednou. Cenu je vždy nutné konzultovat s vybranou klinikou, která fotoepilaci provádí.

Co může zvýšit cenu fotoepilace?

Cenu může zvýšit kvalita IPL přístroje, který je při fotoepilaci používán. Dalším faktorem, který cenu zvyšuje, je kvalita vybrané kliniky. Pokud jste senzitivní na bolest a vyžádáte si před fotoepilací nanesení anestetického krému, konečná cena se může navýšit.

Ceny ošetření fotoepilace v České republice

Průměrná cena klinik provádějících fotoepilaci v České republice je 1.727 Kč za jedno ošetření. Ceny se však pohybují v rozmezi od 1 250 do 4 300 Kč. Počet potřebných ošetření je závislý na různých faktorem jako je barva chloupku a pokožky a velikost depilované oblasti. Cena fotoepilace se proto různí. Podobným zákrokem je laserová epilace či epilace elektrickou jehlou.

Je fotoepilace hrazena pojišťovnou?

Fotoepilace se provádí čistě z estetického hlediska a zdravotní pojištění estetická ošetření nehradí. Náklady za ošetření si tak klient hradí zcela sám v plné výši.

Je možná fotoepilace na splátky?

Nákladnější kosmetická ošetření lze na mnoha klinikách splácet. Některé kliniky nabízí i akční cenové balíčky. Informujte se na vámi vybraném pracovišti, zdali poskytují výhodné balíčky na fotoepilaci.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
IPL epilace po léčbě lymfomu hanasvobodova61560 · Dnes

Dobrý den, v r. 2013 jsem byla léčena na non-hogkin lymfom (nádor jsem měla v hrudníku). Také mám na nohou několik znamének (tato místa bych vynechávala). Je pro mě IPL epilace bezpečná? Děkuji předem za odpověď. Hana

Dobrý den Hano, IPL epilace pro Vás není nebezpečná, klidně ji můžete podstoupit. Na naší klinice používáme jeden z nejúčinnějších IPL přístrojů - Lumenis M22, určitě budete spokojena. V případě zájmu se na nás můžete obrátit. MUDr. Radek Pavlíček, ved. lékař

1 odpověď číst dál
maky915373

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je vhodné používat IPL pri kojeni. V Návodu píšou, že není dostatek studií u kojicich žen a proto to nedoporučuji. Co je zde za riziko? Mohlo by to mít nějaký vliv na tvorbu mléka nebo jeho kvalitu? Dekuji

Dobrý den, Je to přesně tak, jak jste si přečetla v návodu. Uvažte, že psychika je mocná, i když si to někdy nemyslíme a právní důvody jsou dnes často důležitější než cokoliv jiného. Příjemný den a s pozdravem, MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha

1 odpověď číst dál
Puchýřky po IPL depilaci Petra89268 · Dnes

Dobrý den, ráda bych na IPL depilaci, ale kamarádka už na tom byla a říkala, že to bolí a měla pak na kůži puchýřky. Je to běžné, nebo se jednalo např. o špatnou manipulaci a špatné nastavení přístroje? Děkuji, Petra L. / prohlodavce@email.cz

Kosmetický salon BB-Studio

Kosmetický salon BB-Studio

Dobrý den Petro, depilace špičkovými přístroji IPL není bolestivá. Jedná se o lehké štípnutí v době záblesku, které trvá jen zlomek sekundy. Pak již ošetřovaná oblast nebolí. K objevení puchýřků zpravidla nedochází, pokud jsou zachovány všechny správné postupy, včetně absence opalování a působení solária klientek.

7 odpovědí číst dál
wanessaa

Dobrý den, trpím onemocněním centrální oblasti sítnice. Nedávno jsem podstoupila IPL depilaci nohou a následnou rejuvenaci obličeje. Na doporučení ošetřujícího jsem neměla žádné brýle a čas od času jsem se podívala do záblesků IPL hlavice při epilaci nohou. Při rejuvenaci obličeje jsem měla zavřené oči. Ale opět bez další ochrany. Chtěla bych se zeptat, zda je pohled do záblesků při mém onemocnění nebezpečný nejen z hlediska UV-záření ale i samotné intenzity záblesků. Dále bych se ráda zeptala, zda může záření a světlo při rejuvenaci obličeje pronikat do oka přes zavřená víčka a tím sítnici poškozovat. Bohužel mi vážnost celé situaci na místě vůbec nedošla. Naprosto jsem v danou chvíli důvěřovala ošetřující osobě, o které jsem se mylně domnívala, že má lékařské vzdělání. Mohla by tedy IPL terapie zhoršit mou diagnozu, nebo je bezpečné IPL terapii podstoupit, s tím že bych měla zrak chráněn ochrannými brýlemi? Předem děkuji za odpověď, P Kočí

LaRa Teplice s. r. o.

LaRa Teplice s. r. o.

Dobrý den, při ošetření přístrojem IPL musí mít speciální ochranné brýle jak klient, tak osoba provádějící terapii. Onemocnění oční sítnice je kontraindikace pro ošetření přístrojem IPL, takže by se ošetření nemělo provádět ani s brýlemi. Hezký den, Iveta Laubová Studio LaRa Teplice

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU FOTOEPILACE

IPL v těhotenství
Dobry den, dne 30.9. jsem podstoupila fotodepilaci IPL - cele nohy, podpazi, bricho, intimni partie. Ted...
Kakaaatka
Poslední komentář: 22. 12. 2011 ·
10

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Fotoepilace. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Koupila jsem "výhodný" balíček 6 návštěv na celé tělo za necelé 4 000,- kč. Bohužel výsledek odpovídá ceně. Ani tak malá ohraničená plocha jako je podpaží se nepodařila odchlupit bylo to pro mě hrozně velké zklamání, jak v jejich přístupu, tak ve výsledku. S ochlupením bojuji celý život, je mi 45 a těšila jsem se, že nebudu muset trávit každý den s pinzetou u zrcadla, ale opak je pravdou.

Cena 5.200 Kč