Informace o ceně galvanická žehlička

3.203 Kč
průměr
10
odborníků

Galvanická žehlička je jednou z metod, jak můžete udržet pokožku ve formě, aniž byste podstoupili jakékoli chirurgické zákroky. Žehlička pracuje na principu kladného a záporného galvanického proudu. Galvanický proud stimuluje buňky k aktivitě a díky tomu obnovuje ztracenou pružnost pokožky. Galvanizací je pokožka hluboce očištěna ve všech vrstvách pokožky, žehlička vytáhne z pokožky všechny nečistoty a toxiny. Poté se na pokožku nanáší kosmetické přípravky, které ji dokonale vyživí. Žehlička je vhodná na akné, ekzémy, lupénku a vrásčitou pokožku. Galvanické ošetření zkrátka omlazuje obličej, aniž byste si museli vpichovat jehly do obličeje či podstupovat jiné invazivní metody omlazování.

Galvanická žehlička Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 890 Kč 4.198 Kč 5.500 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 690 - 2.401 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 2.402 Kč - 4.003 Kč
0 Příběhů
Nejvyšší cena 4.004 Kč - 5.500 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Galvanická žehlička cena

Pokud podstoupíte galvanické ošetření pleti na renomované klinice, průměrná cena tohoto zákroku se v České republice pohybuje kolem 3 000 Kč. Za jedno ošetření zaplatíte od 890 do 5 500 Kč, dle rozsahu ošetřovaných oblastí. Cena za zákrok bude upřesněna dle rozsahu při vstupním vyšetření. Zákrok se musí několikrát opakovat pro dosažení požadovaného efektu. Doporučuje se alespoň pět sezení. Ceny se mohou lišit v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Ošetření předchází konzultace, kterou některé kliniky zpoplatňují. Cena konzultace se pohybuje v rozmezí 200 – 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně galvanické žehličky?

V ceně ošetření galvanickou žehličkou je zahrnuté ošetření galvanickou žehličkou na oblast obličeje a následná aplikace krémů. Samotnému ošetření předchází konzultace. Některé kliniky konzultaci účtují. Za příplatek může být ošetřena oblast krku a dekoltu. Některé kliniky nabízejí výhodnější cenové balíčky, které obsahují několik ošetření. Cena ošetření je nutná konzultovat s vybraným pracovištěm.

Co může zvýšit cenu galvanické žehličky?

Cenu zákroku nepochybně zvyšuje kvalita galvanické žehličky. K některým zákrokům je využívaná drahá technologie, což se může na celkové ceně ošetření galvanickou žehličkou odrazit. Cenou hýbe i počet sezení, záleží na stavu Vaší pleti. Zákrok může být nákladnější z důvodu umístění kliniky, zkušeností a kvalitě užívaného materiálu.

Ceny galvanické žehličky v ČR

Cena ošetření závisí na stavu pleti a kvalitě galvanické žehličky a následné péče. Cenu ošetření je třeba s vybranou klinikou konzultovat. Kliniky toto ošetření nabízí v cenovém rozmezí 890 do 5 500 Kč. Cenu je nutné konzultovat.

Je galvanická žehlička hrazena pojišťovnou?

Galvanická žehlička patří ke kosmetickým zákrokům v boji proti stárnutí. Přesto, že Vám ošetření přinese pocit zdravé pleti, zákrok není hrazen pojišťovnami a klient si ošetření galvanickou žehličkou vždy hradí sám v plné výši.

Je možná galvanická žehlička na splátky?

Pokud Vám Vaše finanční situace nedovoluje ošetření galvanickou žehličkou podstoupit, ale přesto toužíte po dokonalé pleti, mnoho klinik nabízí splátkový program či cenově výhodné balíčky. Pokud klinika platbu na splátky neposkytuje, nebojte se využít půjčky, Vaše pleť Vám zaručeně poděkuje.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, chtěla bych se jen informovat, byla jsem na botoxu na čele, pořídila jsem si galvanickou žehličku na obličej, myslíte, že ji mohu používat? děkuji za odpověď. Sandra.

dobrý den, záleží na konkrétním obličeji, cena se vetsinou pohybuje kolem 3000 - 4000 za čelo a 3000- 4000 za mračivku při první návštěvě, pak dále je cena o 30% nižší

2 odpovědi číst dál
Galvanická žehlička na celé tělo? anonym104416 · 28. 8. 2012

Dobrý den! Zajímalo by mě, zda se může galvanická žehlička používat na celé tělo k vyhlazení pleti. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, galvanická žehlička v tomto okamžiku existuje ve dvou provedeních, a to na obličej a tzv. celotělová. Na vaši otázku tedy odpovídáme, že galvanický přístroj je opravdu vhodný na celotělové použití. Lze od něj očekávat nejen redukci jemných vrásek, ale také sjednocení barvy pleti, stažení pórů, projasnění pokožky, redukci tukových polšt ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Mohu pracovat s galvinickou žehličkou v kosmetickém salonu,bez absolvování kurzu?(myslím tím kurz na práci s žehličkou)

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha

Dobry den, nase technologicke oddeleni s Vami rado vse probere a samozrejme Vam radi nabidneme nase skolici programy. napiste kdykoliv office@aspenaestheticclinics.com

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Galvanická žehlička a amalgám
Dobrý den,mohu používat galvanickou žehličku, když mám několik zubů - především stoličky dost vyplněné...
Zlata196052
Poslední komentář: 27. 3. 2013 ·
0
Kontraindikace galvanické žehličky
Dobrý den, existuje nějaká lékařská diagnoza, při které se použití galvanické žehličky nedoporučuje či...
anonym115981
Poslední komentář: 26. 3. 2021 ·
5
Galvanická žehlička na jizvy?
Zajímalo by mě,jestly lze Galvanickou žehličkou postupně odstranit a nebo alespoň zmírnit viditelnost jizev...
anonym87064
Poslední komentář: 28. 2. 2012 ·
1