Laserová liposukce - SlimLipo: ceny

29.500 Kč
průměr
30
podle
lékařů

Laserová liposukce SlimLipo je zákrok, jehož cílem je odstranit nahromaděný podkožní tuk v jakékoliv části těla. Tento typ liposukce rychle, efektivně a šetrně zeštíhluje jak problémové partie, jako je břicho, stehna nebo boky, tak i menší oblasti – paže, kolena či podbradek. Navíc SlimLipo nejen zeštíhluje, ale zároveň zpevňuje – při laserové liposukci dochází ke stažení a vypnutí kůže, která znovu získává ztracenou elasticitu. Průměrná cena liposukce SlimLipo je 29.500 Kč.

Laserová liposukce - SlimLipo: ceny
Laserová liposukce - SlimLipo Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 19.500 Kč 29.500 Kč 39.500 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Co je zahrnuto v ceně laserové liposukce SlimLipo?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotné laserové liposukci předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace plastický chirurg vyhodnotí zdravotní stav pacienta, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: SlimLipo se ve většině případů provádí v místní anestézii bez nutnosti následné hospitalizace. Před operací jsou pacientovi podána antibiotika, která slouží jako prevence zánětu.
 • Samotný zákrok: odstranění nežádoucích tukových buněk metodou SlimLipo trvá 1 až 4 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku.

Co může zvýšit cenu laserové liposukce SlimLipo?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které laserová liposukce SlimLipo probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku – například kombinace liposukce s dalšími zeštíhlujícími zákroky, jako je například abdominoplastika.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě laserové liposukce SlimLipo, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 29.500 Kč, existují i jiné estetické zákroky vedoucí k odstranění nežádoucího podkožního tuku. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zeštíhlujících zákroků.

 • Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo): cca 16 000 Kč
 • Injekční lipolýza (k odstranění malého množství podkožního tuku): cca 2 000 Kč
 • Ultrazvuková kavitace: cca 1 500 Kč.
 • Kryolipolýza: cca 3 000 Kč

Hradí laserovou liposukci SlimLipo pojišťovna?

Ne, laserová liposukce SlimLipo je estetický zákrok, který nebývá hrazen ze zdravotního pojištění. Zájemci o laserovou liposukci si tedy zákrok hradí sami v plné výši.

Existuje možnost financování laserové liposukce SlimLipo?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování laserové liposukce poskytují. Ve většině případů je informace o možnosti financování jednotlivých zákroků uvedena na webových stránkách kliniky, popřípadě je vhodné dané pracoviště telefonicky či e-mailem kontaktovat a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Základní kritériem výběru kvalitní kliniky by kromě ceny měla být především odbornost konkrétního chirurga, jeho kvalifikace, zkušenosti a výsledky. Mezi další kritéria, která je třeba neopomenout, patří recenze jednotlivých pacientů, kteří SlimLipo prodělali.