Informace o ceně: Laserová liposukce - SlimLipo

37.662 Kč
průměr
26
odborníků

Laserová liposukce SlimLipo je zákrok, jehož cílem je odstranit nahromaděný podkožní tuk v jakékoliv části těla. Tento typ liposukce rychle, efektivně a šetrně zeštíhluje jak problémové partie, jako je břicho, stehna nebo boky, tak i menší oblasti – paže, kolena či podbradek. Navíc SlimLipo nejen zeštíhluje, ale zároveň zpevňuje – při laserové liposukci dochází ke stažení a vypnutí kůže, která znovu získává ztracenou elasticitu. Průměrná cena liposukce SlimLipo je 37.662 Kč.

Laserová liposukce - SlimLipo Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 29.500 Kč 37.385 Kč 41.000 Kč
Ceny ve městě Praha 39.450 Kč 40.146 Kč 41.000 Kč
Ceny ve městě Havířov 29.000 Kč 29.000 Kč 29.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 29000 - 28.245 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 28.246 Kč - 47.077 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 47.078 Kč - 41.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně laserové liposukce SlimLipo?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotné laserové liposukci předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace plastický chirurg vyhodnotí zdravotní stav pacienta, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: SlimLipo se ve většině případů provádí v místní anestézii bez nutnosti následné hospitalizace. Před operací jsou pacientovi podána antibiotika, která slouží jako prevence zánětu.
 • Samotný zákrok: odstranění nežádoucích tukových buněk metodou SlimLipo trvá 1 až 4 hodiny v závislosti na rozsahu zákroku.

Co může zvýšit cenu laserové liposukce SlimLipo?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které laserová liposukce SlimLipo probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku – například kombinace liposukce s dalšími zeštíhlujícími zákroky, jako je například abdominoplastika.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě laserové liposukce SlimLipo, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 37.662 Kč, existují i jiné estetické zákroky vedoucí k odstranění nežádoucího podkožního tuku. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zeštíhlujících zákroků.

 • Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo): cca 16 000 Kč
 • Injekční lipolýza (k odstranění malého množství podkožního tuku): cca 2 000 Kč
 • Ultrazvuková kavitace: cca 1 500 Kč.
 • Kryolipolýza: cca 3 000 Kč

Hradí laserovou liposukci SlimLipo pojišťovna?

Ne, laserová liposukce SlimLipo je estetický zákrok, který nebývá hrazen ze zdravotního pojištění. Zájemci o laserovou liposukci si tedy zákrok hradí sami v plné výši.

Existuje možnost financování laserové liposukce SlimLipo?

Ano, určité kliniky svým klientům možnost financování laserové liposukce poskytují. Ve většině případů je informace o možnosti financování jednotlivých zákroků uvedena na webových stránkách kliniky, popřípadě je vhodné dané pracoviště telefonicky či e-mailem kontaktovat a vyžádat si bližší informace.

Obecná doporučení

Základní kritériem výběru kvalitní kliniky by kromě ceny měla být především odbornost konkrétního chirurga, jeho kvalifikace, zkušenosti a výsledky. Mezi další kritéria, která je třeba neopomenout, patří recenze jednotlivých pacientů, kteří SlimLipo prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, za 3 týdny mám podstoupit liposukci SLIM LIPO, ale nejsem si jistá zda jsem zvolila tu správnou. Mám volnou kůži pouze okolo pupíku /po dvou porodech/ a minimálně tuku. cena je 44tis, což je dost. Nevím zda by byla lepší liposukce BODY JET a na jakém je principu? Můžete mi poradit? Děkuji a přeji hezký den. D

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

Nejlepší odpověď

Dobrý den, po zkušenostech se všemi metodami liposukce, tedy i s laserovou či "vodní" liposukcí Vám radím- rozhodněte se podle zkušeností pracoviště, které liposukci provádí a taky podle ceny. Běžná cena nenáročné liposukce přední stěny břišní a přilehlých boků je cca 20.000Kč. Cena 44.000 za laserovou liposukci břicha je hodně přemrštěná.U mne je ... číst dál

5 odpovědí číst dál
Cena liposukce SlimLIpo verca274031 · Dnes

Dobrý den. Chtěla bych poprosit o přibližnou cenu zákroku laserovou liposukcí SlimLipo. Zvažuji zákrok úpravy stehen vnitřních i vnějších a vnitřní část kolen. Případně také boky a spodní část břicha. Děkuji.

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

MUDr. Oskar Foldyna - První liposukční klinika

Nejlepší odpověď

Dobrý den, mohu nabídnou Laser RF 3D Lipo- kombi laseru a radiofrekvenční energie s poctivou tumescentní liposukcí, která je nezastupitelná! Samotný laser nebo RF energie nestačí.Více o nové Laser RF 3D liposukci na mém profilu. Všechny lokality, které uvádíte, můžeme odoperovat najednou, ambulantně za 20 000 Kč. Zdravím foldyna

4 odpovědi číst dál
sandrad

Dobrý den, jen možné použít tuk při slim lipo - laserové liposukci k přenosu do prsou. Nemám dostatečně elastickou kůži a bojím se, že po klasické liposukci by mohl být efekt povolené kůže na stehnech horší. Laserová liposukce údajně navíc zlepšuje elasticitu pokožky. Děkuji Jitka

Vážená slečno, prezentuji svůj názor, vycházející ze zkušeností s různými typy liposukčních technik za ulynulých několik desítek let. Ne každý se mnou musí souhlasit. Tedy- "laserová" liposukce v podstatě termicky narušuje podkožní tukovou vrstvu. Tento emulzifikovaný roztok je pak odsát. Protože na konci vlákna má laser vysokou energii, myslím si, ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je možné podstoupit liposukci břicha (SlimLipo) při současně diagnostikovaném dermoidu na vaječníku. Dermoid by mi měl být v dohledné době, v tuto chvíli spíše tedy v řádech měsíců, odstraněn laparoskopicky. Je možné podstoupit nejprve liposukci a až následně operaci, či je vhodnější postupovat opačně? Je dermoid pro liposukci kontraindikací? Předem děkuji za Vaše názory. Ivv

Zatím žádné odpovědi

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LASEROVÁ LIPOSUKCE - SLIMLIPO

Slim lipo u diabetičky 1.typu
Dobrý den, jsem diabetička 1.typu, aplikace inzulínu pery. Chtěla bych podstoupit liposukci - Slim lipo v...
anonymous790060
Poslední komentář: 12. 6. 2020 ·
0
Sauna po SlimLipo břicha
Dobrý den, ráda bych se informovala, po jak dlouhé době po Slim Lipo břicha (odsáto 700ml) mohu začít...
SandraSandra
Poslední komentář: 7. 9. 2021 ·
1
Zvýšení váhy po liposukci - otoky
Dobry den, jsem po liposukci slim lipo boku- madel lásky, zákrok jsem si nechala udělat yes visage Brno-s...
Esmeralda
Poslední komentář: 23. 9. 2019 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Laserová liposukce - SlimLipo. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Na klinice jsem podstoupila laserovou liposukci břicha. Personál byl velmi vstřícný a zákrok byl bezbolestný, po něm jsem se cítila dobře, trochu ospale ale jinak žádné problémy ani bolesti. Paní doktorka mi po celou dobu říkala o průběhu a byla úžasná. Nyní po 14 dnech už hodnotím tento zákrok jako nejlepší rozhodnutí, cítím se výborně a vřele doporučuji všem, které trápí velké bříško :)

Cena 29.500 Kč

Jsem naprosto spokojena nejen se zákrokem a výsledky, ale i s celkovou péčí a bezvadným přístupem majitelky, paní Dany. Je úžasná, své práci rozumí a cením si jejich dlouholetých zkušeností. Moc děkuji. Cítím se skvěle.

Cena 3.000 Kč

Veliká spokojenost, přístup, prostředí, paní doktorka i všechen personál, zákrok super. Velmi doporučuji. Nebojte se.

Cena 30.000 Kč

Byla jsem moc spokojena, všichni se chovali mile,vše mi vysvětlili. Samotný zákrok úplně bez bolesti. Pan doktror Šin je profesional. Všem mohu jen doporučit. Výsledek je super a to jsem po zákroku jen 2 měsíce. Ještě trošku ustoupí malé ztvrdle místa a je to dokonalé. Na kliniku se nebojím vrátit. Všem moc děkuji Hana

Cena 34.000 Kč