Informace o ceně: Radiofrekvenční ablace křečových žil

20.939 Kč
průměr
21
odborníků

Už vás unavují ty drobné žilky na nohou? Ovlivnily vaše pavoučí a křečové žíly váš společenský život, zdraví a vzhled? Pokud ano, pravděpodobně vás zajímá, kolik odstranění žil stojí. Existuje řada metod, jak se nevzhledných žil zbavit. Ablace znamená, že lékař k poškození tkáně používá teplo, díky čemuž se žíla zneprůchodní. Tento zákrok využívá radiofrekvenční energii k zahřátí a poškození žíly uvnitř. Hlavní výhoda tohoto typu ošetření spočívá v podstatně kratší rekonvalescenci. Průměrná cena radiofrekvenční ablace křečových žil je 20.939 Kč.

Radiofrekvenční ablace křečových žil Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 28.000 Kč 31.500 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Praha 12.490 Kč 20.695 Kč 28.900 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 13.000 Kč 13.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Pardubice 18.000 Kč 21.000 Kč 24.000 Kč
Ceny ve městě Mělník 16.000 Kč 18.000 Kč 20.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 10000 - 15.703 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 15.704 Kč - 26.173 Kč
6 Příběhů
Nejvyšší cena 26.174 Kč - 35.000 Kč
3 Příběhy

Cena radiofrekvenční ablace křečových žil

Cena radiofrekvenční ablace křečových žil se v České republice pohybuje mezi 20.939 Kč. Cenový rozdíl klinik je veliký, proto je důležité zvážit, která klinika odpovídá vašim představám. V ceně zákroku je většinou započítaná i konzultace s lékařem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a následně odečítají z celkové ceny zákroku. Komplexní cévní vyšetření stojí okolo 1 500 Kč a bývá započtené v konečné ceně zákroku. V ceně jsou také zahrnuty převazy a anestézie. Radiofrekvenční ablace se provádí v lokální anestezii, případně jsou využívány kombinované metody anestezie. Lokální anestezie vyjde zhruba na 1 000 Kč, záleží na rozsahu varixů. Některé kliniky do ceny také zahrnují kompresní punčochy, které pacient dostává ještě na operačním sále. Na některých klinikách si kompresní punčochy pacient hradí zvlášť. Punčochy stojí okolo 300 Kč. Po operaci je pacient kontrolován operatérem s provedením pooperačního ultrazvukového vyšetření, které se pohybuje okolo 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně radiofrekvenční ablace křečových žil?

V ceně je většinou zahrnuta konzultace, předoperační vyšetření, lokální anestezie, výkon lékaře a pooperační kontroly. V ceně mohou být zahrnuty i kompresní punčochy. Cenu je vždy potřeba konzultovat s lékařem.

Co může zvýšit cenu radiofrekvenční ablace křečových žil?

Cenu radiofrekvenční ablace křečových žil určuje mnoho faktorů. Je to prestiž kliniky a samotného chirurga, reference od ostatních odborníků, praktická zkušenost v chirurgii a v neposlední řadě kvalifikace chirurga. Výběr klinik je opravdu bohatý a lékařů, kteří radiofrekvenční ablaci křečových žil v České republice provádí je mnoho a my se tak můžeme rozhodnout, do kterých rukou se svěříme.

Ceny radiofrekvenční ablace křečových žil v České republice

Stejně jako je tomu při jiných zákrocích, cena radiofrekvenční ablace křečových žil se liší. Cena zákroku závisí na rozsahu křečových žil, je proto nutná osobní konzultace s lékařem pro kalkulaci zákroku. Průměrná cena klinik provádějících tento zákrok v České republice je kolem 20.939 Kč. Ceny se velmi liší a to i místem, kde klinika sídlí. Je proto možné, že klinika, která vám bude po všech stránkách vyhovovat, bude sídlit v jiném městě. Varixy lze odstranit několika způsoby. Podobné zákroky se však cenově liší. Sklerotizace je nejlevnější variantou, průměrná cena zákroku je 1 900 Kč, není však vhodná pro každého. Průměrná cena laserové operace křečových žil stojí okolo 15 000 Kč. Průměrná cena léčby křečových žil metodou Clariven vyjde na 27 000 Kč. Finančně nejnáročnější odstranění křečových žil je systémem Venaseal, jehož průměrná cena činí 56 000 Kč.

Je radiofrekvenční ablace křečových žil hrazena pojišťovnou?

Z prostředků veřejného zdravotního pojištění je hrazena pouze klasická chirurgická operace, ostatní typy výkonů si pacienti hradí sami. Tedy i radiofrekvenční ablace křečových žil je plně hrazena pacientem.

Je možná radiofrekvenční ablace křečových žil na splátky?

Veškeré zákroky je dnes možné provést s možností splátek. Kliniky v České republice svým klientům umožňují platbu zákroků ve formě splátek. Je nutné s vybranou klinikou konzultovat jejich podmínky. Pokud vámi vybraná klinika platbu zákroku na splátky neumožňuje, máme možnost půjček. Naše zdraví by vždy mělo mít přednost.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Jaké křečové žíly jsou vhodné na léčbu metodou Vnus Closure (RF)? Kdy je vhodné metodu Vnus Closure (RF) použít?

Radiofrekvenční ablace (RFITT, VNUS Closure atd.) je vhodná pro minimálně invazivní ošetření křečových žil dolních končetin – velké a malé safény, ale i některých žilních spojek - perforátorů a dalších postižených žil. Indikační spektrum je velmi podobné jako při metodě Clarivein. Nejvhodnější postup navrhne až cévní chirurg na základě předoperační ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
faq

Jak probíhá léčba křečových žil metodou Vnus Closure (RF)? Co se děje při operaci a co po ní?

Radiofrekvenční ablace křečové žíly je minimálně invazivní výkon, při kterém je nitrožilně uzavírán povrchový žilní kmen pomocí tenké sondy, která je do žilního kmene zaváděna drobnou rankou. Při aplikaci energie je sonda pomalu vytahována a přitom dochází ke smrštění a uzávěru žilního kmene přesnou dávkou tepelné energie o teplotě 60 - 100°C. Radi ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
faq

Jaká je rekonvalescence při léčbě křečových žil metodou Vnus Closure (RF)?

Rekonvalescence je asi 3-4x rychlejší než u klasické operace. Doporučujeme doma vleže umístit končetinu do vyvýšené polohy a provádět pomalé pohyby v kotníku. Po dvou hodinách se pomalu po dobu 5-10 minut procházet, první dva dny i 2x za noc. Návrat k běžným aktivitám trvá cca 2 dny a návrat do zaměstnání 3-6 dní dle charakteru práce. Plná zátěž vč ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
faq

Jaká je úspěšnost léčby křečových žil metodou Vnus Closure (RF)?

Úspěšnost léčby křečových žil je velmi vysoká, a proto se stala standartem v léčbě křečových žil. Na našem pracovišti obecně klademe největší důraz na radikálnost operace, t.j.  úplné odstranění všech poškozených žil s důrazem na dlouhodobost výsledku. Dodržování pooperačního režimu s termíny převazů a ev. dalších kontrol je nezbytné k úspěšnému do ... Číst dál

2 odpovědi číst dál

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Radiofrekvenční ablace křečových žil. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Paní doktorku vřele všem doporučuji, chodím k ní několik let a vždy dobře poradila.

Cena 25.000 Kč

V říjnu jsem podstoupila laserovou operaci varixů na obou dolních končetinách. Celý zákrok trval pouhé 1,5 hod. Po celou dobu jsem byla při vědomí a operace je opravdu úplně bezbolestná. Velkou výhodou je minimální omezení a rychlý návrat k běžným činnostem. Nohy vůbec nebolí, je to úžasné. Určitě bych pana doktora všem doporučila.

Cena 32.000 Kč

Dne 8.11.2019 jsem absolvovala u MUDr. Vyšohlída laserovou operaci křečových žil levé nohy. Operace proběhla v příjemné atmosféře, šetrně, částečně jsem ji prospala, tudíž absolutně bezbolestně. Po operaci bez nutnosti léků proti bolesti, minimální omezení, v pátek operace, v pondělí normálně do práce. Na VenArt ambulanci oceňuji vstřícnost, snahu pomoci pacientovi, celkově nadstandardní přístup. V případě, že v budoucnu budu potřebovat ještě operaci druhé nohy, pak bez váhání opět u MUDr. Vyšohlída, kterému tímto velmi děkuji. Všem jednoznačně doporučuji. R. N.

Cena 24.000 Kč

Dne 13.3.20 jsem u MUDr. Vyšohlída podstoupila laserovou operaci křečových žil levé nohy. Objednaný termín vstupního i pooperačního vyšetření byl ze 100% dodržen - to znamená bez chvilky čekání. Samotná operace trvala cca 1 hodinu, hned poté jsem mohla odejít domů. Po zákroku absolutně bez bolesti a bez nutnosti brát analgetika, ihned jsem byla schopna fungovat v normálním režimu. Pouze punčocha, kterou jsem musela 6 týdnů nosit, mi připomínala, že jsem nějaký zákrok podstoupila. Takže pokud to shrnu - příjemné prostředí a komunikace, zákrok bez problémů a to hlavní - se skvělým estetickým efektem. Děkuji tímto panu doktorovi i sestřičce a všem jednoznačně doporučuji.

Cena 18.000 Kč

Šla jsem na konzultaci s cílem odstranění žilek na stehnech. Paní doktorka byla moc milá, ochotně poradila, dokonce bylo možné hned zákrok podstoupit. Super. Ale zde cítím kámen úrazu. Ptala jsem se na bolestivost zákroku, paní doktorka říkala, že lze vydržet. Proto jsem si nenechala aplikovat “umrtvující” gel a při zákroku jsem nevydržela, co by problém potřeboval. Proto jsme skončily dříve, mrzí mne, že paní doktorka neodstranila vše, co šlo a rychle byla se vším hotova. Následná cena masakr. Takže pokud bych šla znovu, nechala bych si aplikovat protibolestivou mast a mohlo se odstranit vše. K tomu bohužel nedošlo. Ani mi to nebylo doporučeno. Takže ani milé vystupování paní doktorky nestačilo, abych zákrok ohodnotila jako pro mne vyhovující. Škoda.

Cena 40.000 Kč