Informace o ceně: Tumescentní liposukce

18.268 Kč
průměr
65
odborníků

Tumescentní liposukce je neinvazivní zákrok, jehož cílem je zeštíhlit a tvarovat postavu odstraněním nahromaděného podkožního tuku v jakékoliv části těla, jako je břicho, hýždě, stehna nebo menší oblasti – paže, lýtka, kolena či podbradek. Eliminace přebytečné tukové tkáně probíhá pomocí jemných kanyl, po kterých nezůstávají viditelné jizvy. Liposukce je rychlá, účinná, komfortní a bez zdlouhavé rekonvalescence.

Tumescentní liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 15.000 Kč 18.891 Kč 25.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 15.500 Kč 17.500 Kč 19.500 Kč
Ceny ve městě Brno 14.900 Kč 17.889 Kč 23.999 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 15.000 Kč 16.968 Kč 21.875 Kč
Ceny ve městě Havířov 16.000 Kč 16.000 Kč 16.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 14500 - 13.700 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 13.701 Kč - 22.835 Kč
8 Příběhů
Nejvyšší cena 22.836 Kč - 25.000 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Co je zahrnuto v ceně tumescentní liposukce?

Cena liposukce se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se tento neinvazivní zákrok podstupuje. V konečné ceně je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotné tumescentní liposukci předchází počáteční odborná konzultace s plastickým chirurgem, během níž lékař vyhodnotí celkový zdravotní stav pacienta, stav pokožky a podkoží, vhodnost dané metody, rozsah liposukce a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: tumescentní liposukce se provádí bez nutnosti celkové narkózy pouze v místní anestezii. Hospitalizace po zákroku není nutná, pacient ihned po zákroku odchází do domácího ošetření.
 • Samotný zákrok: odstranění nežádoucích tukových buněk metodou tumescentní liposukce trvá 1 až 2 hodiny, nicméně konečná doba zákroku se odvíjí od množství podkožního tuku.

Co může zvýšit cenu tumescentní liposukce?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Plastický chirurg provádějící liposukci, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které tumescentní liposukce probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku.
 • Kompresní prádlo: pacient několik týdnů po operaci nosí speciální kompresivní prádlo.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě tumescentní liposukce, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 18 000 Kč, existují i jiné estetické zákroky vedoucí k odstranění nežádoucího podkožního tuku.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zeštíhlujících zákroků.

 • Laserová liposukce SlimLipo: cca 28 000 Kč.
 • Liposukce ultrazvuková (Vaser Lipo): cca 16 000 Kč.
 • Injekční lipolýza (k odstranění malého množství podkožního tuku): cca 2 200 Kč.
 • Ultrazvuková kavitace: cca 1 500 Kč.
 • Kryolipolýza: cca 3 000 Kč.

Hradí tumescentní liposukci pojišťovna?

Ne, tumescentní liposukce se provádí z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, a tudíž ji zdravotní pojišťovny neproplácí. Zájemci o tento zeštíhlující zákrok si ho v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování tumescentní liposukce?

Ano, některé kliniky tuto možnost svým klientům nabízí. Ohledně možnosti financování tumescentní liposukce by se zájemci měli informovat přímo na klinice, která se na tento zákrok specializuje.

Obecná doporučení

Zájemci o tumescentní liposukce by si měli kliniku k jejímu provedení vybírat velmi pozorně – a to nejen podle ceny, ale také na základě odbornosti provádějícího plastického chirurga a s přihlédnutím k recenzím nebo pocitům pacientů, kteří zákrok prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Přední stehna - cena liposukce Anonymní · 14. 11. 2019

Přeji dobrý den,chtěla bych se zeptat na liposukci předních stehen chtěla bych ji podstoupit kolik stojí? Moc se o této partií nepíše.Děkuji za odpověď.

MUDr. Walter Linzer

MUDr. Walter Linzer

Dobrý večer,liposukce v oblasti přední plochy stehen je hned po liposukci lýtek nejobtížnějším zákrokem.Vyžaduje dlouholetou zkušenost,speciální instrumentárium a v neposlední řadě i výběr klientky.Ale tady je vlastně třeba zase ta zkušenost!Pak je výsledek dle očekávání a nemusíme se zde dočítat, že se "téměř nikdy nepovede".Bylo by fér vložit zde ... číst dál

5 odpovědí číst dál
zuza766940
Spánek po liposukci na zádech Zuza766940 · 22. 1. 2021

Dobrý den, jsem po tum. liposukci celého břicha, boků a beder v celkové narkóze. Bylo mi doporučeno spát na zádech. Jak dlouho je to potřeba? Je možné si třeba aspoň trochu vyvýšit bok? Děkuji za odpověď

MUDr. Helena Singerová

MUDr. Helena Singerová

Nejlepší odpověď

Dobrý den, spánek na zádech se týká spíše jen prvních pár dnů po operaci, určitě nosíte elastické kompresivní prádlo, takže spát můžete v poloze, která vám vyhovuje již po několik pár dnech. S pozdravem MUDr. Helena Singerová

2 odpovědi číst dál

Dobrý den dne 13. 7. jsem byla na liposukci břicha a boků, kde mi bylo odsato 3 litry tuku. Po měsíci a půl, co jsem po zákroku, mám břicho a boky stále tvrdé, což chápu, že se nejspíš hojí. Ale zajímalo by mě, kdy budou konečně výsledky. Po 2 měsících od zákroku chci začít cvičit, ať zpevním i jiné části těla. Hlavně mě zajímá, mám stále pocit, že bříško je pořad stejné, je to možné? Pan doktor řekl, že úplně štíhlá nebudu, což chápu, měla jsem velké bříško. Ale byla jsem ujištěna tím, že postava bude normální, myslím tím boky a bříško. Ale raději se ptám i zde, děkuji za vaši odpověď

Dobrý den, konečný výsledek lze očekávat až za 3 - 4 měsíce od operace. V případě jakýchkoliv nejasností se obraťte na Vašeho operatéra. S pozdravem MUDr. Tomáš Paduch Klinika YES VISAGE

1 odpověď číst dál
tereza93
Liposukce spodního břicha Tereza93 · 24. 6. 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jsem vhodný kandidát na liposukci břicha vadí mi hlavně to spodní břicho vážím 80kg jsem 4 roky po porodu dekuji za odpoved

Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

6 odpovědí číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU TUMESCENTNÍ LIPOSUKCE

Nepovedená liposukce
Dobrý den, v prosinci loňského roku jsem byla na liposukci boků... čekala jsem, až se to srovná, jestli se...
Kecka
Poslední komentář: 19. 8. 2016 ·
0

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Tumescentní liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Podstúpila som pred 4 týždňami tumescentu liposukciu bokov a vonkajších plus vnútorných stehien. S výsledkom som veľmi spokojná, jediné prečo píšem sem je, že na pravej strane hyzdi v dolnej časti mam od samého začiatku väčšiu časť ktorá sa javi ako tuk... Pri kontrole na klinike mi p. doktor povedal, že tuk to nie je a treba počkať, že to do 2 až 3 mesiacov zmizne. Pýtam sa však na váš názor nakoľko sa mi zdá, že je to stále rovnaké. Prikladám fotky kde v spodnom prádle je po 3 týždňoch a bez je fotka po 4 týždňoch. Mam počkať ešte max 2 mesiace?... Priznám sa, dosť mi to vadí a je to dokonca viditeľné pod oblečením. Takže obtiahnute nohavice nie je možné obliecť. Ďakujem za akékoľvek reakcie a prajem pekný den Nely

Cena 62.000 Kč

Absolvovala som liposukciu brucha metodou Bodyjet Evo u doktora Chorvata. Ja osobne som bola velmi spokojna, doktor Chorvat je skvely, nemal problem zodpovedat ochotne vsetky moje otazky. Pocas liposukcie, kedze som bola len v lokalnej anesteze, stale otazkami kontroloval moj stav - ci som v poriadku, ci to nie je bolestive... Samotny zakrok trval priblizne polhodinu, po zakroku mi pan Doktor dal instrukcie, co mam robit dalej, ako sa starat o svoje “nove” brucho. Po liposukcii mi dali kompresne pradlo, ktore som musela nosit 4-6 tyzdnov, aby sa pokozka na bruchu pekne stiahla. Ja som bola s celkovym pristupom pana doktora Chorvata maximalne spokojna. Urcite odporucam!

Cena 50.000 Kč

Cca pred 10 dny jsem byla na liposukci vnejsich stehen. Pani doktorka byla moc mila. Vse mi dobre vysvetlila, pripadne odpovedela na vsechny me otazky. Behem zakroku si semnou povidala a zakrok byl temer bezbolestny. Jsem moc rada, ze jsem na zakrok sla a pani doktorku velmi doporucuji. Urcite pujdu jeste na vnitrni stehna. Jsem cca 10 dni po zakroku a modriny pomalu mizi a otoky nemam od zacatku nejake velke, ale taky se to pomalicku ztraci. Pani doktorce moc dekuji a tesim se na dalsi navstevu.

Cena 18.000 Kč

Milé ženy, hned na začátku chci říci, že jestli o liposukci zatím jen přemýšlíte, tak přestaňte spekulovat a rovnou jděte!!!! Podstoupila jsem liposukci na OB klinik, u MUDr. Martina Skály. Výsledek je skvělý! Tři roky jsem se trápila a teď konečně mohu zase hrdě nosit přiléhavá trička a bokové džíny. Podstoupila jsem lipo břicha, boků a vnitřních stehen najednou. Vše proběhlo pod celkovou anestezií, probudíte se v kompresním prádle. Ano, první týden je nepříjemný, přeci jen to je zásah, ale není to nic, co by člověk nezvládl. Na zákroku jsem byla v pondělí v červnu, v úterý ráno mě pustili domů, tento den jsem víceméně ležela, ještě středu. Ve čtvrtek už první pohyb a o víkendu už dobré. Po víkendu jsem šla do práce. Druhy týden vrcholil otok, ale kompresní prádlo Vás podrží a nechcete bez něj byt ani minutu. Nosila jsem ho nepřetržitě 2,5 měsíce a pak již dle potřeby a pocitu, víceméně vždy na noc (dlouhá varianta s nohavicemi) a přes den převážně body. Na tuto další část jsem pak zakoupila kompresní body za cca 900,- od firmy SlimLipo. Z výsledku jsem opravdu nadšena a konečně nemusím každý den myslet na tu “vanu”. Hojení díky prádlu víceméně necítíte a správně se rozloží zbytkový tuk. Ano, v první fázi jsem měla i tvrdé pruhy na břiše, ale to všechno se postupně zhojilo jako i padal otok. Dnes je to již tři měsíce od zákroku - oblek si stále dle pocitu beru. Pan doktor má zlaté a extrémně šikovně ruce, moc mu tímto děkuji.

Cena 45.000 Kč

Podstoupila jsem liposukci podbradku. Jsem trochu nervák, tak jsem dostala prášek na uklidnění a bylo to v pohodě. Samotná operace byla nepříjemná, ale ne bolestivá. Po operaci jsem musela nosit 24h 7dni v týdnu ohlavnik, to bylo na tom nejhorší. Myslela jsem, ze to nevydržím, ale dala jsem to!! A i kdyz mi říkali, ze mi z rany bude vytekat tekutina, tak mi vubec nic nevyteklo, neměla jsem po tom týdnu (co jsem se poprvé viděla bez náplasti a toho ohlavniku) ani žádnou modřinu. Jen v místě vpichu. Ani jednou jsem si nemusela vzit nic na bolest, to bylo v pohodě.

Cena 14.450 Kč