Informace o ceně: Ultrazvuková liposukce

25.650 Kč
průměr
21
odborníků

Vaser Lipo je revoluční vývoj v estetické technologii. Ultrazvuková liposukce je nejlepší technika odstraňování tuků z problémových partií v estetickém sektoru. Tento pokročilý liposukční systém překonává tradiční liposukční systémy při odstraňování přebytečného tuku a formování štíhlejšího těla. Stejně jako ostatní liposukční techniky není ultrazvuková liposukce řešením hubnutí, ale jejím cílem je konturovat tělo a snížit množství přebytečného tuku v problematických partiích. Může být provedeno na různých částech, včetně stehen, lýtek, kotníků, boků, hýždí, břicha, zad, boků, paží, krku a podbradku. Je také vynikající pro léčbu gynekomastie (zmenšení prsů u mužů). Každý, kdo touží po dokonalé kontuře těla, je vhodným kandidátem na ultrazvukovou liposukci. Průměrná cena ultrazvukové liposukce je 25.650 Kč.

Ultrazvuková liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Praha 7.500 Kč 13.200 Kč 18.900 Kč
Ceny ve městě Ostrava 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 7500 - 19.236 Kč
3 Příběhy
Průměrná cena 19.237 Kč - 32.062 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 32.063 Kč - 41.000 Kč
2 Příběhy

Cena za ultrazvukovou liposukci

Průměrná cena ultrazvukové liposukce se pohybuje okolo 25.650 Kč. Do ceny se většinou započítává i první konzultace s lékařem. Cena konzultace se obvykle pohybuje mezi 300 a 1 500 Kč. Odborník nejprve pacientku prohlédne a poté se domluví na následném postupu. Ceník ultrazvukové liposukce se odvíjí od plochy ošetřované partie. Neopomenutelná položka zákroku je anestezie a anesteziolog v hodnotě 1 000 až 5 000 Kč. Cena záleží na typu anestezie, celková anestezie tak může cenu zvýšit. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým činí 5 000 až 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 1 000 až 3 000 Kč a 24hodinová hospitalizace po celkové anestezii 1 500 až 3 500 Kč. V pooperačním období je nutné nosit kompresní prádlo. Cena tohoto prádla se odvíjí v závislosti na ošetřované partii a obvykle činí 500 až 3 000 Kč. Po ultrazvukové liposukci je nezbytná návštěva lékaře, aby vyhodnotil stav pacientky. Tato návštěva je většinou zahrnuta v ceně zákroku.

Co je zahrnuto v ceně ultrazvukové liposukce?

Cena ultrazvukové liposukce obvykle zahrnuje anestezii, výkon lékaře a kontrolu po zákroku. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace po celkové anestezii a kompresní prádlo po provedené liposukci. Některé kliniky klientům vypracují kompletní cenovou nabídku ještě před samotnou konzultací. O všech platbách je před samotným zákrokem pacient informován.

Co může zvýšit cenu ultrazvukové liposukce?

Cena, kterou zaplatíte, bude záviset na tom, kolik oblastí těla je nutné ošetřit a na množství tuku, které je třeba odstranit. Cenu ovlivňuje úroveň zkušeností vašeho chirurga a umístění kliniky. Cenou hýbe také výběr anestezie, pokud máte lokální anestezii, zákrok může být levnější, celková anestezie je dražší. V lokální anestézii může být konturování těla omezeno.

Ceny ultrazvukové liposukce v České republice

Odstranění přebytečného tuku a tvarování postavy k dokonalosti lze dosáhnout mnoha způsoby. Průměrná cena ultrazvukové liposukce se pohybuje okolo 25 000 Kč, záleží však na mnoha faktorech a množství tuku. Je na vás, pro kterou metodu odstranění tuku se rozhodnete, konzultace s lékařem je nezbytná. Lékař vás prohlédne a doporučí nejvhodnější metodu liposukce. O něco dražší možností odstranění tuku je liposukce laserová.

Je ultrazvuková liposukce hrazena pojišťovnou?

Pojišťovna ultrazvukovou liposukci nehradí, protože se jedná o volitelnou proceduru kosmetické chirurgie. Prostředky veřejného zdravotního pojištění se ke kosmetickým úpravám nepoužívají a v plné výši si zákrok hradí pacient sám.

Je možná ultrazvuková na splátky?

Ultrazvuková liposukce může být finančně nákladným zákrokem. V České republice některé kliniky poskytují svým klientům možnost platby ve formě splátek. Jejich výše a frekvence se může lišit na základě individuální domluvy mezi vámi a samotnou klinikou.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Lipomatóza anonym171690 · Dnes

Dobrý den, mám tukové bulky lipomatózu, jde to odstranit Z.H.Rokycany

dobrý den. Jde to odstranit chirurgickým vyříznutím.v případě zájmu nám zavolejte na 353224544,dr.kupka

1 odpověď číst dál

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Ultrazvuková liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Moje zkušenosti s doktorem Horynou jsou jen a jen pozitivní. Liposukci jsem podstoupila před 2 měsíci a výsledek je ohromný! Zákrok vůbec nebolel a to jsem se toho tak bála :-) Klinika medicom byla skvělá volba.

Cena 45.000 Kč

Neskutečné!!! Už jsem opravdu nevěřila, že bych mohla mít opět vysněnou postavu. Paní Dana nejen že je profík, který Vám na rovinu řekne jestli vůbec má cenu do něčeho investovat nebo začít jinak, ale dokáže i udělat srandu. Vřele doporučuji!!!

Cena 20.000 Kč