Informace o ceně liposukce venušina pahorku

21.181 Kč
průměr
22
odborníků

Trápí Vás tuk v oblasti genitálií? V této oblasti se lze těžko tuku zbavit cvičením či správným jídelníčkem. Příčin ukládání tuku v pubické oblasti může být mnoho. Mezi možné příčiny patří přibývání na váze, hubnutí, těhotenství, operace v oblasti břicha a svou roli hraje i genetika. Kosmetická chirurgie na genitáliích je stále častější. Jedním z takových zákroků je chirurgické odstranění tukové tkáně. Tuk v této oblasti může dosáhnout velikosti, díky níž někteří lidé ztrácí sebevědomí a schopnost navázat intimní vztahy. Nenosí tak přiléhavé oblečení a trápí se. Trápení lze ukončit chirurgickým zákrokem. Na konzultaci zákroku se dozvíte, jaký druh liposukce by pro Vás byl nejvhodnější.

Liposukce Venušina pahorku Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Brno 12.500 Kč 19.900 Kč 28.500 Kč
Cena v Praha 22.500 Kč 27.642 Kč 28.500 Kč
Cena v Havířov 14.000 Kč 15.000 Kč 16.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 12500 - 15.884 Kč
6 Příběhů
Průměrná cena 15.885 Kč - 26.476 Kč
3 Příběhy
Nejvyšší cena 26.477 Kč - 28.500 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Liposukce Venušina pahorku cena

Jaká je cena liposukce Venušina pahorku? Průměrná cena liposukce tohoto typu se pohybuje okolo 20 000 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná první konzultace s lékařem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Před zákrokem je nutné provést vyšetření a zvážit, jaká metoda odstranění Venušina pahorku je pro Vás nejvhodnější. Cena krevního vyšetření se pohybuje v rozmezí 500 – 1 500 Kč. Liposukce bude prováděna buď v lokální anestezii, nebo si můžete zvolit celkové anestetikum. Záleží na individuální preferenci, zda chcete být během procedury vzhůru. Konečná cena se proto může lišit, záleží na volbě a dávce anestetik. Liposukce Venušina pahorku se může provádět jako samostatný úkon, může být taktéž prováděna současně s liposukcí břicha či jiných partií, pro zachování rovnoměrnosti. To cenu může pochopitelně zvýšit. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou 5 000 – 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 – 5 000 Kč a v případě celkové anestezie je nutná hospitalizace, která vychází na 1 500 – 3 500 Kč. V pooperačním období je třeba navštívit lékaře, který vyhodnotí stav pacienta. Tato návštěva bývá zahrnuta v konečné ceně. Je vhodné po určitou dobu nosit elastické spodní prádlo za účelem správného hojení, jehož cena se pohybuje mezi 1 000 – 2 000 Kč. Hojivý krém a masti se pak stojí kolem 150 – 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně liposukce Venušina pahorku?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální či celkovou anestezii, předoperační vyšetření, výkon lékaře a jeho týmu. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, elastické spodní prádlo a hojivé masti. Pro individuální cenovou nabídku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu liposukce Venušina pahorku?

Cenu liposukce Venušina pahorku určuje rozsah problému. Pokud se jedná o menší množství tukové tkáně, cena bude nižší. Pokud je však nutné odstranit větší množství tuku a to i v okolí pahorku pro udržení souměrnosti, cena se může mnohonásobně zvýšit. Rozsah problému také určuje, jaký způsob anestezie je vhodné zvolit. Jedná-li se o větší problémovou partii a náročnější zákrok, je nutné zvolit anestezii celkovou. Dalším kritériem pro konečné stanovení ceny je ohodnocení samotné kliniky a chirurga, který zákrok provádí. Pokud se pro liposukci Venušina pahorku rozhodnete, osobní konzultace s chirurgem je nutností pro stanovení konečné ceny zákroku.

Ceny liposukce Venušina pahorku v ČR

Metod, jak se zbavit tuku v problémových partiích již existuje mnoho. V první řadě by Vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu odstranění tuku v intimních partiích vhodnou právě pro Vás. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku. Ceny tumescentní liposukce, laserové liposukce a ultrazvukové liposukce se proto budou lišit. Pro kalkulaci ceny odstranění tuku z intimních partií je nevyhnutelná osobní konzultace.

Je liposukce Venušina pahorku hrazena pojišťovnou?

Liposukce Venušina pahorku je většinou prováděna z estetických důvodů. Prostředky veřejného zdravotního pojištění však estetické zákroky nehradí a to ani v případě, že pacient trpí psychickými problémy. Na zákrok Vám může přispět pojišťovna, jestliže Vám nahromaděný tuk způsobuje zdravotní potíže a zákrok se provádí ze zdravotní indikace. Zákrok se poté provádí na gynekologických pracovištích.

Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Vyvýšený Venušin pahorek barunka · 27. 2. 2013

Dobry den, je mi 31 let a tizi me jiz dlouho nadmerne vyvyseny venusin pahorek. Da se nejak odstranit a pripadne kolik by me to stalo vcetne analgosedace, atd? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, bez vyšetření se dá těžko říci. Vyvýšený Venušin pahrbek může nejčastějí být z důvodu většího množství podkožní vrstrvy tuku, u hodně hubených žen ale prominuje pouze kostěnný podklad, který se vyklenuje nad hubená třísla. Je proto nutné vyšetření, stanovení příčiny a pak se dá domluvit řešení i cena. S pozdravem, M.Molitor

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LIPOSUKCE VENUŠINA PAHORKU

Zmenšení Venušina pahorku
Dobry den, asi kazdy se nad temito fotkami pozastavi, ale mam nadmerne vyvinuty, zrejme vysunutou stydkou...
studio90832
Poslední komentář: 24. 2. 2013 ·
2 2

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Liposukce Venušina pahorku. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Jedním slovem uzasne....moc dekuji panu doktorovi i sestřičce. Oba byli uzasni, protože ja jsem byla hodně nervózní. .... zákrok byl opravdu bez bolesti, krásné prostředí. Všechno mi pan doktor vysvětlil, popsal během zákroku. Jsem z Brna, ale cesty vůbec nelituji. Bolesti po zákroku téměř žádné. Je to jako modrina. Určíte všem pana doktora doporučuji a ja se ještě objednám na vnitřní stehna.....moc moc děkuji Mirka Řepková

Cena 5.500 Kč