Informace o ceně: Liposukce Venušina pahorku

21.738 Kč
průměr
21
odborníků

Trápí Vás tuk v oblasti genitálií? V této oblasti se lze těžko tuku zbavit cvičením či správným jídelníčkem. Příčin ukládání tuku v pubické oblasti může být mnoho. Mezi možné příčiny patří přibývání na váze, hubnutí, těhotenství, operace v oblasti břicha a svou roli hraje i genetika. Kosmetická chirurgie na genitáliích je stále častější. Jedním z takových zákroků je chirurgické odstranění tukové tkáně. Tuk v této oblasti může dosáhnout velikosti, díky níž někteří lidé ztrácí sebevědomí a schopnost navázat intimní vztahy. Nenosí tak přiléhavé oblečení a trápí se. Trápení lze ukončit chirurgickým zákrokem. Na konzultaci zákroku se dozvíte, jaký druh liposukce by pro Vás byl nejvhodnější.

Liposukce Venušina pahorku Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 15.000 Kč 20.722 Kč 28.500 Kč
Ceny ve městě Praha 22.500 Kč 27.642 Kč 28.500 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 15.000 Kč 15.000 Kč 15.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 15000 - 16.302 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 16.303 Kč - 27.172 Kč
2 Příběhy
Nejvyšší cena 27.173 Kč - 28.500 Kč
1 Příběh

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Liposukce Venušina pahorku cena

Jaká je cena liposukce Venušina pahorku? Průměrná cena liposukce tohoto typu se pohybuje okolo 20 000 Kč. V ceně zákroku je většinou započítaná první konzultace s lékařem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a poté odečtou od konečné ceny zákroku. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 – 1 500 Kč. Před zákrokem je nutné provést vyšetření a zvážit, jaká metoda odstranění Venušina pahorku je pro Vás nejvhodnější. Cena krevního vyšetření se pohybuje v rozmezí 500 – 1 500 Kč. Liposukce bude prováděna buď v lokální anestezii, nebo si můžete zvolit celkové anestetikum. Záleží na individuální preferenci, zda chcete být během procedury vzhůru. Konečná cena se proto může lišit, záleží na volbě a dávce anestetik. Liposukce Venušina pahorku se může provádět jako samostatný úkon, může být taktéž prováděna současně s liposukcí břicha či jiných partií, pro zachování rovnoměrnosti. To cenu může pochopitelně zvýšit. Náklady na chirurga a celý chirurgický tým jsou 5 000 – 10 000 Kč. Příprava operačního sálu se pohybuje v cenovém rozmezí 3 000 – 5 000 Kč a v případě celkové anestezie je nutná hospitalizace, která vychází na 1 500 – 3 500 Kč. V pooperačním období je třeba navštívit lékaře, který vyhodnotí stav pacienta. Tato návštěva bývá zahrnuta v konečné ceně. Je vhodné po určitou dobu nosit elastické spodní prádlo za účelem správného hojení, jehož cena se pohybuje mezi 1 000 – 2 000 Kč. Hojivý krém a masti se pak stojí kolem 150 – 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně liposukce Venušina pahorku?

Cena zákroku většinou zahrnuje lokální či celkovou anestezii, předoperační vyšetření, výkon lékaře a jeho týmu. V ceně není vždy zahrnuta konzultace, hospitalizace, elastické spodní prádlo a hojivé masti. Pro individuální cenovou nabídku je nutná konzultace s lékařem.

Co může zvýšit cenu liposukce Venušina pahorku?

Cenu liposukce Venušina pahorku určuje rozsah problému. Pokud se jedná o menší množství tukové tkáně, cena bude nižší. Pokud je však nutné odstranit větší množství tuku a to i v okolí pahorku pro udržení souměrnosti, cena se může mnohonásobně zvýšit. Rozsah problému také určuje, jaký způsob anestezie je vhodné zvolit. Jedná-li se o větší problémovou partii a náročnější zákrok, je nutné zvolit anestezii celkovou. Dalším kritériem pro konečné stanovení ceny je ohodnocení samotné kliniky a chirurga, který zákrok provádí. Pokud se pro liposukci Venušina pahorku rozhodnete, osobní konzultace s chirurgem je nutností pro stanovení konečné ceny zákroku.

Ceny liposukce Venušina pahorku v ČR

Metod, jak se zbavit tuku v problémových partiích již existuje mnoho. V první řadě by Vám měl lékař na konzultaci doporučit metodu odstranění tuku v intimních partiích vhodnou právě pro Vás. Dle zvolené metody se odvíjí cena zákroku. Ceny tumescentní liposukce, laserové liposukce a ultrazvukové liposukce se proto budou lišit. Pro kalkulaci ceny odstranění tuku z intimních partií je nevyhnutelná osobní konzultace.

Je liposukce Venušina pahorku hrazena pojišťovnou?

Liposukce Venušina pahorku je většinou prováděna z estetických důvodů. Prostředky veřejného zdravotního pojištění však estetické zákroky nehradí a to ani v případě, že pacient trpí psychickými problémy. Na zákrok Vám může přispět pojišťovna, jestliže Vám nahromaděný tuk způsobuje zdravotní potíže a zákrok se provádí ze zdravotní indikace. Zákrok se poté provádí na gynekologických pracovištích.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Vyvýšený Venušin pahorek barunka · 27. 2. 2013

Dobry den, je mi 31 let a tizi me jiz dlouho nadmerne vyvyseny venusin pahorek. Da se nejak odstranit a pripadne kolik by me to stalo vcetne analgosedace, atd? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, bez vyšetření se dá těžko říci. Vyvýšený Venušin pahrbek může nejčastějí být z důvodu většího množství podkožní vrstrvy tuku, u hodně hubených žen ale prominuje pouze kostěnný podklad, který se vyklenuje nad hubená třísla. Je proto nutné vyšetření, stanovení příčiny a pak se dá domluvit řešení i cena. S pozdravem, M.Molitor

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LIPOSUKCE VENUŠINA PAHORKU

Zmenšení Venušina pahorku
Dobry den, asi kazdy se nad temito fotkami pozastavi, ale mam nadmerne vyvinuty, zrejme vysunutou stydkou...
studio90832
Poslední komentář: 24. 2. 2013 ·
2 2

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Liposukce Venušina pahorku. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Jedním slovem uzasne....moc dekuji panu doktorovi i sestřičce. Oba byli uzasni, protože ja jsem byla hodně nervózní. .... zákrok byl opravdu bez bolesti, krásné prostředí. Všechno mi pan doktor vysvětlil, popsal během zákroku. Jsem z Brna, ale cesty vůbec nelituji. Bolesti po zákroku téměř žádné. Je to jako modrina. Určíte všem pana doktora doporučuji a ja se ještě objednám na vnitřní stehna.....moc moc děkuji Mirka Řepková

Cena 5.500 Kč