Informace o ceně: Odstranění křečových žil metodou CHIVA

11.875 Kč
průměr
10
odborníků

Revoluce v léčbě křečových žil aneb Odstranění křečových žil francouzskou metodou CHIVA, která léčí křečové žíly bez odstranění nebo zničení žíly. Výhod této metody je mnoho. Žádný pobyt v nemocnici, žádný odpočinek v posteli, žádná pracovní neschopnost ani ztráta sociálních aktivit. CHIVA je minimálně invazivní chirurgická metoda prováděna v lokální anestézii. V křečových žilách dochází k obrácení krevních toků. CHIVA léčba upravuje průtok krve pomocí ligatur konkrétních krevních cév. Je založena na duplexním ultrazvukovém vyšetření, které umožňuje lékaři vytvořit přesnou mapu anatomie žil a průtoku krve. Průměrná cena odstranění křečových žil metodou CHIVA je 11.875 Kč.

Odstranění křečových žil metodou CHIVA Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Hradec Králové 10.000 Kč 11.500 Kč 13.000 Kč
Ceny ve městě Pardubice 8.500 Kč 12.250 Kč 16.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 3000 - 8.905 Kč
2 Příběhy
Průměrná cena 8.906 Kč - 14.843 Kč
4 Příběhy
Nejvyšší cena 14.844 Kč - 22.500 Kč
2 Příběhy

Cena odstranění křečových žil metodou CHIVA

Cena léčby křečových žil metodou CHIVA se v České republice pohybuje kolem 11.875 Kč. V ceně zákroku je standardně započítaná konzultace s chirurgem. Některé kliniky konzultaci zpoplatňují a cena konzultace se standardně pohybuje mezi 300 a 500 Kč. Celkové cévní vyšetření stojí 1 500 Kč až 2 000 Kč a bývá započtené v ceně zákroku. Zákrok se provádí v lokální anestezii, která vyjde na zhruba 1 000 Kč. Může být v případě nutnosti doplněn o sklerotizaci, což cenu zákroku zvýší. Po zákroku jsou doporučeny nosit kompresní punčochy, jejichž cena se pohybuje okolo 300 Kč. Po odstranění křečových žil je nutná kontrola lékařem, která bývá zahrnuta v celkové ceně. Nákladnou položkou je samotný chirurg, který zákrok provádí.

Co je zahrnuto v ceně odstranění křečových žil metodou CHIVA?

V ceně je obvykle zahrnuta konzultace, předoperační vyšetření, lokální anestezie, výkon chirurga a pooperační vyšetření. Některé kliniky do celkové ceny zahrnují i kompresní punčochy. Cenu zákroku je vždy nutné konzultovat s vámi vybranou klinikou.

Co může zvýšit cenu odstranění křečových žil metodou CHIVA?

Cena léčby křečových žil metodou CHIVA se může lišit, záleží na mnoha faktorech, které cenu zákroku ovlivňují. Jedním z faktorů je ocenění chirurga, který odstranění provádí. Mezi další faktory, které cenu mohou ovlivnit, je samotné místo kliniky, kvalita materiálu a přístrojů či praktické zkušenosti v oblasti léčby křečových žil.

Ceny odstranění křečových žil metodou CHIVA v České republice

Průměrná cena klinik provádějících metodu CHIVA v České republice se pohybuje kolem 11.875 Kč. Odstranit křečové žíly lze několika metodami. Ceny se liší dle zvolené metody léčby. Sklerotizace je nejlevnější variantou léčby varixů a její průměrná cena v České republice je 1 800 Kč. Průměrná cena laserové operace křečových žil stojí okolo 15 000 Kč. Nejdražší metodou odstranění varixů je pomocí systému Venaseal, jehož průměrná cena v České republice je 56 000 Kč.

Je odstranění křečových žil metodou CHIVA hrazena pojišťovnou?

Léčba křečových žil metodou CHIVA není hrazena z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Jediným hrazeným zákrokem pro odstranění křečových žil z prostředků veřejného zdravotního pojištění je klasická chirurgická operace, ostatní typy zákroků si vždy plně hradí sami pacienti.

Je možné odstranění křečových žil metodou CHIVA na splátky?

Veškeré kosmetické zákroky je dnes na mnoha klinikách možné uhradit s možností splátek. Většina klinik v České republice svým klientům platbu formou splátek umožňuje. S vybranou klinikou je třeba podmínky a způsob platby konzultovat.

Kontaktujte naše odborníky

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ KŘEČOVÝCH ŽIL METODOU CHIVA

Křečové žíly a žilky na nohou
Dobry den, Je mozne dle fotografii odstranit me žily ? Jaka je rekonvalescence, jaky zákrokem a kolik to...
Homolkova
Poslední komentář: 7. 6. 2018 ·
0 4

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění křečových žil metodou CHIVA. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Před čtrnácti lety jsem byl v nemocnici na klasické operaci křečových žil. Po operaci byla noha nateklá, bolela a nestačil jsem se divit, jak postupně měnila barvu, prostě hrůza. Na kontrolce jsem byl čtyři týdny, pořád s punčochou a postup hojení byl velmi pozvolný. Samozřejmě se mi po čase křečové žíly vrátily a problémy nastaly znova. Noha byla nateklá a projevila se i změna zabarvení kůže. Bylo jasné, že budu muset na operaci znovu! Ale do nemocnice se mi po předešlé zkušenosti nechtělo. Proto jsem začal na internetu pátrat, jaké jsou další možnosti. Našel jsem si v Pardubicích M-Gate kliniku. Již při první návštěvě jsem byl mile překvapen. Moderní, čisté a klidné prostředí, velmi příjemná a ochotná sestra. I pan doktor Tišer je naprosto pohodový a sympatický. To se nevidí každý den. Pan doktor mne vyšetřil a poslal na ultrazvuk. Při další návštěvě mi vysvětlil další postup a já se objednal na operaci. Zákrok se provádí metodou CHIVA, potřebné informace jsou snadno k nalezení na internetu. Samotná operace je pohoda. Umrtvení je lokální a jediné co je cítit je vpich anestetika a lehké tahání, ale nebolí to. Celý zákrok trval asi hodinku, vše bylo naprosto bez problému. Po zavázání nohy následoval krátký odpočinek, kafíčko a hurá domů. Nic mne nebolelo a zbytek dne i noc byla v klidu. Druhý den na převazu jsem utrpěl příjemný šok! Proti klasické operaci žádné modřiny ani otoky a člověk je plně funkční. V podstatě bez omezení! Ani cena 8.500 Kč není špatná, viděl jsem u konkurence i částku 19.500 Kč!!! Ale co mne opravdu úplně dostalo je neskutečně vstřícný a lidský přístup jak pana doktora, tak i sestry! Martin K. - Pardubice

Cena 8.500 Kč