Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Doc. MUDr. Miloš Adamec CSc.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. Miloš Adamec CSc. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Doc. MUDr. Miloš Adamec CSc.

Uvítání

Prof. MUDr. Miloš Adamec, CSc. je cévní chirurg - konzultant. Jeho úlohou na klinice je provádět angiologické vyšetření cévního systému. Dále zajišťuje ultrazvukovou diagnostiku. V oboru plastické a estetické medicíny se věnuje odstraňování křečových žil. Využívá k tomu laser Diomed. 

Za sebou má 18 let praxe v IKEM Praha na cévním oddělení jako cévní chirurg. V případě, že křečové žíly nejde řešit laserem, zajišťuje operační řešení.

Kromě své práce zastává zdravý životní styl a pohyb je nedílnou součástí jeho života. Dokonce reprezentoval v roce 2015 české lékaře za Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v kalifornském Long Beach, kde se stali společně s MUDr. Vladimírem Teplanem, Ph.D. mistry světa.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Prof. MUDr. Miloš Adamec, CSc. se specializuje na léčbu a řešení problémů křečových žil. V případě laserového odstranění křečových žil používá laser Diomed. Pokud není laserová léčba možná, navrhne vám chirurgické řešení. Právě na Medical Laser Centre pečuje a je odborným dohledem při péči o pacienty s křečovými žilami na dolních končetinách.

Naše ordinace

Prof. MUDr. Miloš Adamec, CSc. působí na dvou pracovištích. Můžete se s ním setkat na klinice Medical Laser Centre Praha, případně je k zastižení v IKEM Praha.

Na klinice Medical Laser Centre Praha spolupracuje s těmito kolegy:

  • MUDr. Renáta Hartová - dermatovenerolog
  • MUDr. Naďa Knotová - dermatovenerolog
  • MUDr. Veronika Klézlová - dermatovenerolog 
  • prim. MUDr. Emil Sabotinov - ORL specialista
  • MUDr. Miroslav Dvořáček - cévní chirurg
Medical Laser Cetre Praha

Medical Laser Centre otevřelo své brány pro klienty v roce 1997 a stalo se prvním laserovým pracovištěm v České republice, které se zaměřuje na kožní problémy, řešení i ošetření. V dnešní době zajišťuje širokou nabídku plasticko-chirurgických zákroků. 

Klinika je vybavená řadou laserů jako Laser Medec, LightSheer, Laser D15 Diomed, CO2 laser, digitální dermatoskop či IPL Lumenis - intenzivní pulzní světlo.

Kliniku lze navštívit po objednání v pondělí 7:30-16:30 hod., úterý-čtvrtek v 8:00-16:30 hod. a v pátek v 8:00-15:00 hod.

Více o lékaři

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Léčba křečových žil (varixů) 1 sezení od 1500,- Kč Cena... Od 1 500 Kč
   Laserová operace křečových žil 1 dolní končetina Od 15 000 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) 1 sezení od 1500,- Kč. Cena... Od 1 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Žernovská 6
10000 Praha
Praha 10
Česká republika