Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD

(48 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Rumunská 20, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: PO-PÁ 8:00 - 20:00 SO 10:00 - 20:00
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD
(48 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 6774 návštěv profilu

Dr. Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD je mezinárodně známý a certifikovaný lékař a PhD se zaměřením na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu, dermatologickou chirurgii a kosmetologii. Je autorem řady publikací v oboru metabolismu a dermatologie.

Studium realizoval v Pontificia Universidad Catolica de Chile, Columbia University v New Yorku, Juntendo University v Tokiu, v Acquisition Aesthetic v Londýně. Získal certifikaci 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zúčastnil se také školení pod záštitou značek jako Allergan, Merz Aesthetics, Galderma, Sinclair Pharma, IBSA a Hyalual Institute.

Do roku 2020 spolupracoval s klinikou Altos, která se specializuje na estetickou dermatologii. Poté spolupracoval s klinikou ABClinic Art & Beauty. A v současné době ho můžete najít na klinice Beautyshape na Praze 2.

Velmi mě zajímají především neinvazivní techniky a ošetření, které jsou schopny zlepšit nejen pokožku, ale také celkový estetický vzhled obličeje. Kombinacemi injekčních aplikací a technik proti stárnutí můžeme dosáhnout přirozených dlouhotrvajících výsledků, se kterými vás rád lépe seznámím.

Mezi zákroky, které provádím nejčastěji, patří výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové, aplikace botulinumtoxinu pro vyhlazení vrásek, niťový lifting a pod.

Máte-li zájem o vylepšení vzhledu Vaší pleti a redukce působení účinků stárnutí, bude provedena komplexní analýza Vaší pokožky spolu s posouzením Vašich potřeb a očekávání. Je pro mne velmi důležité, aby moji pacienti byli aktivními účastníky procesu; aby se naučili, jak se starat o pokožku, a učinit z této péče skvělý zážitek.

Neměňte svou přirozenou morfologii, ale pracujme na zlepšení Vaší vlastní krásy.

Aktivně zkoumám a studuji různé aspekty kůže; nové neinvazivní přístupy k produktům proti stárnutí a inovacím, které vedou k dlouhodobým výsledkům.

Budu se na Vás těšit...

Významné publikace:

Leguina-Ruzzi A, Tonks SK, Raichamura K, Kwabi S, Leitner C. reatment of Non-Atopic Dermatitis with Polarized UV Free Polychromatic Light: A Case Report. Dermatitis

Leguina-Ruzzi A, Ortiz R, Velarde V. The 12-HHT/BLT2/NO axis is associated to the wound healing and skin condition in different glycemic states. Med Sci (Basel). 2019.

Leguina-Ruzzi A, Ortiz R. Current Evidence for the Use of Smoflipid® Emulsion in Critical Care Patients for Parenteral Nutrition. Critical Care Research and Practice. 2018.

Leguina-Ruzzi A, Cariqueo M, Galvez R. Three years after REDOX study: what we have learned about the use of Glutamine in ICU patients?. TAAC. 2016.

Leguina-Ruzzi A. Cardioprotective and anti-inflammatory effects of glutamine in parental nutrition. NJCC. 2017 Jan; 25(1): 6-8.

Leguina-Ruzzi A, Cariqueo M. (2016). Glutamine: a conditionally essential amino acid with multiple biological functions. Superfood and Functional Food - Development of Superfood and its Role in Medicine. Shiomi N, Waisundara VY (Eds.) Rijeka, Croatia: InTech.

Leguina-Ruzzi A, Valderas JP. BLT2 expression improves skin integrity and protects from alterations caused by hyperglycemia in type 2 diabetes. Dermatoendocrinol. 2016 Dec; 9(1): 1-12.

Cardenas H, Leguina-Ruzzi A, Baquedano C, Ramirez A, Santander F, Torres E, Archiles S, Arellano G, Vergara F, Romero V, Gallardo P, Arbiter R, Orihuela P. Student View on Ethical Aspects of Undergraduate Research at a Chilean Public University. Contribuciones Científicas y Tecnológicas. 2016 Nov; 141(41): 77-82.

Leguina-Ruzzi A. Bases Moleculares de la Disfunción Endotelial en Síndrome Metabólico: Estudio de la vía Rho/ROCK como posible eje de señalización. ISBN: 978-3-639-78631. Spain: Editorial Académica Española; (2016).Languages

Leguina-Ruzzi A. A commentary on the 2015 Canadian Clinical Practice Guidelines in glutamine supplementation to parenteral nutrition. Critical Care. 2016 Jan 8;20:7. doi: 10.1186/s13054-015-1175-3.

Leguina-Ruzzi A, Pereira J, Pereira-Flores K, Valderas JP, Mezzano D, Velarde V, Sáez CG. Increased RhoA/Rho-Kinase Activity and Markers of Endothelial Dysfunction in Young Adults Subjects with Metabolic Syndrome. Metab Syndr Relat Disord. 2015 Nov;13(9): 373-380. 10-1089/met.2015.0061

Leguina-Ruzzi A. Therapeutic targets of glutamine in parental nutrition: a medical science review. Inter J Prev Treat. 2015;4:34-9.

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2019

Členství:

 • American Academy of Aesthetic Medicine
 • WORLD SOCIETY OF INTERDISCIPLINARY AESTHETIC & ANTI-AGING MEDICINE
 • International Peeling Societ

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 11-20 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Možnost konzultace v jazyku:

 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ne

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Ordinační hodiny:

 • PO-PÁ 8:00 - 20:00 SO 10:00 - 20:00

První návštěva zdarma:

 • Ano

Cena za konzultaci:

 • Konzultace trvá zhruba 30 minut.

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (48)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

I have suffered from mild yet persisting acne, and meeting Dr.Alberto was a game-changer for me. In addition to a successful treatment I really appreciated his attitude and the fact that he was discussing everything with me to find the best solution....Číst dál

I did a PDO procedure in London with another clinic and it got an infection that was really bad. My other doctor kept denying there was something wrong so I went ask a second opinion. Dr. Alberto took care of it being always helpful and answering all...Číst dál

Z kliniky abc odcházím velmi spokojená. Pan doktor je velmi šikovný, protože to byla moje první estetická operace, byla jsem trochu vystresovaná, ale pan doktor mi vše vysvětlil a ujistil mě, že se nemusím bát, že vše proběhlo bezbolestně a rychle, n...Číst dál

Mohu jen doporučit pana doktora 🙏👌 profesionál na svém místě. Při konzultaci ohledně aplikace mezonití vše vysvětlil, nakreslil uvedl konečnou cenu. V den zákroku jsem byla nervózní😱 sestřička mi podala lék na uklidnění těla, namazala tváře anestetic...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (17)

Konečně bez lupů a úbytku vlasů!

Po 4 roky jsem se marně pokoušel vyléčit pokožku hlavy. Postupně se mi začal po hlavě šířit seborický exém (předstupeň lupénky), v jehož důsledku se masivně vyskytovaly lupy a postupně mi řídly vlasy. Mnoho vyzkoušených "zaručených metod" a...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Požádejte: Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (103)

Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: Dr Alberto Leguina-Ruzzi MD PhD o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!