Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Ambicare - všeobecná ambulance dermatovenerologie

Ambicare - všeobecná ambulance dermatovenerologie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Ambicare - všeobecná ambulance dermatovenerologie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Ambicare - všeobecná ambulance dermatovenerologie

Uvítání

Vítáme vás na profilu kliniky Ambicare! Poskytujeme nejrůznější služby v oblasti dermatologie a dermatovenerologie i estetické dermatologie. Zaměřujeme se ale také na další obory. Klienti u nás mají jistotu kvalitní a komplexní péče o fyzické i psychické zdraví, což je pro nás prioritou. Blaho klienta totiž tvoří základ úspěšné a rychlé léčby.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V oboru dermatologie se specializujeme na diagnostiku kožních problémů i jejich léčbu jak u dospělých, tak u dětí. Odstraňujeme mateřská znaménka, pihy, výrůstky na kůži atd. Pomáháme i klientům se systémovým kožním onemocněním, jako jsou ekzémy, akné a lupénka. Používáme osvědčené i moderní metody léčby a zmírnění jejich obtíží, dále se zaměřujeme na léčbu pohlavních chorob, prevenci a léčbu nádorových onemocnění kůže.

V oboru estetické dermatologie se zaměřujeme například na redukci jizev a vrásek, podporu růstu vlasů, aplikaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové a dalších výplňových materiálů, mezoterapii, karboxyterapii oxidem uhličitým, kryoterapii, modelaci rtů, chemický peeling, hloubkovou hydrataci pleti, plazmalifting, redukci nadměrného pocení, různá laserová ošetření a další neinvazivní zákroky pro vaši krásu a sebevědomí.

Naše klinika

Tým našich zkušených lékařek MUDr. Dominiky Diamantové  Ph.D. - primářky dermatovenerologie, MUDr. Nikoly Papuškové a MUDr. Adrianny Natalie Brandejsové se vám bude věnovat od pondělí do pátku. Klinika Ambicare disponuje špičkovým vybavením, prostředí je moderní a příjemné, aby se naši klienti cítili při konzultacích i vyšetřeních co nejlépe. Je nutné se předem objednat, telefonicky nebo emailem.

Konzultace u nás

Záleží na konkrétním ošetření, vždy se ale snažíme drahocenný čas našich klientů využít co nejefektivněji.

Více o nás

Kliniku Ambicare najdete na Praze 4. Dostanete se k nám pohodlně autem, v okolí je dostatek parkovacích míst. Pokud pojedete MHD, můžete využít autobusové linky z metra C Opatov ve směru Šeberov, vystoupíte hned na první zastávce Šeberov. Druhou pobočku máme na Vítězném náměstí na Praze 6. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Digitální dermatoskop - diagnostika znamének
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění kožních výrůstků
Odstranění znamének, kožních výrůstků

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Vítězné náměstí 10
16000 Praha
Praha 6
Česká republika