Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jana Ambrožová

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Lékařský dům Praha 7
  • 2
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jana Ambrožová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Jana Ambrožová - Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
  • SEC - Společnost estetické chirurgie

Uvítání

MUDr. Jana Ambrožová

se v současnosti specializuje na plastickou chirurgii a působí v soukromém sektoru. Je součástí profesionálního týmu Lékařského domu Praha 7 v Holešovicích, který najdete v bezprostřední blízkosti holešovického výstaviště.

MUDr. Jana Ambrožová provádí široké spektrum plastických operací, například abdominoplastiku (plastická operace břicha), liposukci, modelaci, zvětšení a zmenšení prsou, operaci očních víček (blefaroplastiku), operaci nosu (rhinoplastiku). Věnuje se i dalším operacím v oblasti obličeje a jiným zákrokům estetické a plastické medicíny.

Absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Poté se věnovala všeobecné chirurgii v nemocnicích v České republice i na Slovensku, například v Martině, v Žilině nebo v Příbrami. Od roku 1970, kdy získala atestaci z chirurgie I. stupně, působila na oddělení plastické chirurgie Ústavu kosmetiky v našem hlavním městě. Mezi lety 1974–2010 pracovala na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze jako vedoucí lékařka ambulance plastické chirurgie. Kromě toho má MUDr. Jana Ambrožová bohaté roční zkušenosti i ze zahraničí, kdy půslbila jako plastický chirurg v Kuwaitu.

Získané atestace

V roce 1966 obhájila MUDr. Jana Ambrožová atestaci z chirurgie I. stupně, roku 1976 pak získala atestaci i v oboru plastické chirurgie.

Osvědčení a licence

Zkušená lékařka MUDr. Jana Ambrožová je držitelkou Licence od České lékařské komory v oboru plastické chirurgie.

Členství v odborných organizacích

MUDr. Jana Ambrožová je váženou členkou Společnosti plastické chirurgie České lékařské společnosti J. E. Purkyně i Společnosti estetické chirurgie České republiky. Patří také ke členům České lékařské komory.

Odborná činnost a publikace

MUDr. Jana Ambrožová publikovala například v odborném časopise Rozhledy v chirurgii. Má za sebou dlouholetou a úspěšnou kariéru, během které přednášela také na nejrůznějšch přednáškách na lékařských kongresech, konferencích, seminářích či odborných sympoziích.

Naše ordinace

Naše klinika, Lékařský dům Praha 7, má za sebou již 15 let úspěšného působení. Od samého počátku je naším záměrem nabídnout zájemcům o výkony z oboru plastické chirurgie a estetické medicíny ucelou péči té nejvyšší profesionální úrovně, současně s individuálním přístupem a v přátelské atmosféře. Těší nás, když od nás klienti odchází spokojení nejen s estetickým výsledkem podstoupeného výkonu, ale i s veškerou s ním spojenou péčí. Všichni naši lékaři i zdravotnický personál jsou profesionálové, zkušení a erudovaní ve svých oborech, kteří svojí práci dělají srdcem.

Více o lékaři

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Adresa
Janovského 48
170 00 Praha
Praha 7
Česká republika