Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Miroslava Andrašovičová

Stomatologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Miroslava Andrašovičová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Miroslava Andrašovičová - Stomatologie Praha

Motto:

Ve zdravém těle zdravý chrup!

Uvítání

MUDr. Miroslava Andrašovičová je absolventkou Lékařské fakulty Univerzity Jana Amose Komenského v Bratislavě, kde úspešně v roce 2001 dokončila studijní program a obor Stomatologie. Po promoci nastoupila jako interní doktorandka na oddělení záchovné stomatologie na III. Stomatologickou kliniku v Bratislavě. Zde také zdárně složila disertační zkoušku, a to na téma Konzervačně - chirurgická léčba periapikálních lézí. V roce 2002 navštívila Lichtenštejnsko, kde se zúčastnila kurzu zaměřeného na záchovnou stomatologii. O dva roky později, v roce 2004, složila I. atestaci z oboru stomatologie. Aktivně publikuje odborné články. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V nynější době je MUDr. Miroslava Andrašovičová vedoucí lékařkou v AM Dent Praha, s.r.o., kde zastává funkci odborného zubního lékaře stomatochirurga. Blíže se specializuje a zaměřuje zejména na endodoncii, záchovnou stomatologii i estetickou stomatologii. Její náplní práce je ošetření zubních kanálků, léčba zubních úrazů nebo zákroky spojené se zubní chirurgií. Také se zabývá prevencí, diagnostikou a terapií zubního kazu, korekcemi zubů nebo dostavbami nevitálních zubů a mnohým dalším. Pozoruhodných výsledků dosahuje hlavně v oblasti bělení zubů. 

Naše ordinace

Privátní zubní ordinace AM Dent Praha, s. r. o. pod vedením MUDr. Miroslavy Andrašovičové se nachází v Praze 10 a nabízí komplexní zubní péči. Zaměřují se zde na estetické úpravy zubů i na rekonstrukce celého chrupu. Výjimkou není ani zhotovení zubních implantátů nebo dentální hygiena, která je prevencí před paradontózou a zuby s kazy. Specializují se zde na bělení zubů, během jedné návštěvy je možné vybělit zuby až o osm a více odstínů. Stomatologická ordinace poskytuje, po předchozí domluvě, rovněž zhotovení digitálního panoramatického snímku (OPG snímku). Dentální centrum je moderně vybaveno. Samozřejmostí je špičkové vybavení a nejmodernější technika, také lékařské postupy v souladu s nejnovějšími světovými trendy. Klienti jistě ocení příjemné prostředí a milý, ochotný personál. 

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Stomatologie Praha
Adresa
Nádražní 60/114
150 00 Praha
Praha 5
Česká republika