Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Libuše Bartošová

Oftalmologie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Libuše Bartošová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Libuše Bartošová - Oftalmologie Praha

Motto:

Pracoviště se specializuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí hlavně dospělého věku.

ČlenstvíOstatní členství:

  • AAO - American Academy of Ophthalmology
  • ČGS - Česká glaukomová společnost
  • ČKS - Česká kontaktologická společnost
  • ČOS - Česká oftalmologická společnost
  • EGS - European Glaucoma Society

Uvítání

MUDr. Libuše Bartošová roku 1974 úspěšně dokončila studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Po promoci nastoupila jako odborná asistenka na katedru Lékařské fakulty. Poté začala pracovat na Interním oddělení v nemocnici v Brandýse nad Labem, kde plnila funkci sekundární lékařky. Další cesta vedla na II. oční kliniku Fakulty všeobecného lékařství, dnešní I. Lékařské fakulty, v Praze, kde začala její oftalmologická praxe. Nejdříve zde působila opět jako sekundární lékařka, o něco později pak jako ordinářka v Glaukomové ambulanci. Postupně se začala zaměřovat na diagnostiku a léčbu glaukomů, a to jak na léčbu, chirurgickou, medikamentozní, tak i laserovou. V roce 1982 zdárně složila atestaci I. stupně v oboru oftalmologie. O šest let později, tedy v roce 1988, složila v tomto oboru také atestaci II. stupně. Během působení na II. oční klinice se zároveň věnovala výuce studentů LF, rovněž vědecké práci zaměřené na problematiku glaukomů. Mezi lety 1999 a 2004 pracovala v soukromé oční ambulanci v Praze. Od roku 2004 je členkou týmu lékařů na privátní oční klinice. Aktivně se věnuje publikaci v odborné literatuře, účastní se různých oftalmologických sjezdů.  Je členkou několika odborných společností. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Hlavní specializací MUDr. Libuše Bartošové je problematika glaukomu (zeleného zákalu), které se věnuje na privátní oční Klinice Jana Leštáka, s.r.o. Její pracovní náplní je vyšetření zraku, a to i laserové vyšetření očí. Dále operace zeleného zákalu i jiné oční výkony týkající se oftalmologie. 

Naše ordinace

Klinika JL, s.r.o. se nachází v Praze - Stodůlky. Jde o nestátní zařízení, které se zaměřuje na řadu ambulatních specializací. Mezi oddělení s nejstarší historií se řadí právě Oční oddělení, které se specializuje na široké spektrum očních výkonů. Jde například o laserové operace očí, nitrooční výkony na předním i zadním segmentu oka, také operace šedého, zeleného zákalu a mnohé další. Na klinice se nachází rovněž oddělení kožní, urologické, zubní, dále oddělení endokrinologie, magnetické rezonance, sonografie, optiky, interní a ORL. Součástí a samozřejmostí je zkušený tým odborníků, moderní lékařské postupy, komfortní prostředí a vstřícný přístup ke klientům.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Odstranění znamének, kožních výrůstků
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
V hůrkách 1296/10
158 00 Praha
Praha 5
Česká republika