• 8 odpovědí
 • 2 Likes

MUDr. Lubomír Beran, st.

Stomatologie Velký Třebešov
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Lubomír Beran, st. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Lubomír Beran, st. - Stomatologie Velký Třebešov

Motto:

Největší kvalitou života je slušnost (Arnošt Lustig)

ČlenstvíOstatní členství:

 • ČSK - Česká stomatologická komora
 • ČSS - Česká stomatochirurgická společnost

Uvítání

Vítejte na profilu MUDr. Lubomíra Berana staršího, velmi zkušeného zubního lékaře, který je dlouhodobý fanda a propagator zavádění nových technologií do zubní praxe.

Profesní filozofie

Implantologii považuje za významný posun zubolékařské praxe dopředu i když je mu jasné, že jde o mezistupeň k daleko dokonalejším metodám rehabilitace ztracených zubů. V dnešní době však není dokonalejší způsob, jak vrátit klientovi sebevědomí a vnitřní vyrovnanost.

Naše ordinace

V roce 1997 založil MUDr. Lubomír Beran v Hradci Králové svou první zubní kliniku ARIES - centrum estetické stomatologie. V roce 2000 ji přemístil do nových a modernějších prostor ve Velkém Třebešově, který se nachází asi 30 km od Hradce. Kliniku dodnes velmi úspěšně vede jako garant a hlavní lékař.
V roce 2018, po 21 úspěšných letech v zubním odvětví, dospěl pan doktor Beran k jednoznačnému závěru, že by se chtěl ještě posunout o krok dále. Rozhodl se vybudovat novou kliniku, tentokrát ještě s komplexnějšími službami a se zcela novou koncepcí zubní péče.
Spolu s kolegou, MDDr. Ahmadem Amin AboSalehem začal na tomto novém projektu pracovat a v dubnu 2019 bude v srdci Ostravy otevřena zubní klinika s naprosto ojedinělým konceptem zubní péče - AJNA DENTAL CLINIC.

Vzdělání a praxe

MUDr. Lubomír Beran absolvoval lékařskou fakultu KÚ, Hradec Králové, obor stomatologie již v roce 1979. Jako zubní lékař má tedy za sebou téměř 40 let praxe. Deset let vykonával funkci primáře v severočeském kraji okres Česká Lípa,
V roce 1990 absolvoval jednoletou odbornou stáž „Implantologie“ v kanadském Calgery a o 3 roky později pak ještě dvouletou odbornou stáž „Implantologie v praxi“ v německém Markredwitzu.
Kromě zubního lékařství se pan doktor věnuje nejen odborným publikacím do časopisů ICE a Odborník v laserové terapii ve stomatologii, ale i přednáškové činnosti v oboru zubní laseroterapie.
Poslední dva roky absolvoval dvouletý postgraduál Curriculum Implantologie u Dr. Hrkala.

Konzultace

Konzultace vnímá jako zlomový bod pro získání důvěry klienta. Dodržuje přísně zásady etiky, dbá na přání klienta, ale zároveň bere v potaz důležité medicínské hledisko.

Zajímavosti

Specializuje se na implantologii a dentoalveolární chirurgii (diagnostiku a chirurgickou léčbu chorob a poranění v oblasti ústní dutiny).

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Stomatologie Velký Třebešov
Adresa
Velký Třebešov 118
552 02 Velký Třebešov
Česká republika

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď