Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
140 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
140 recenzí
Více

Beskydské oční centrum - nemocnice ve Frýdku - Místku

Beskydské oční centrum - nemocnice ve Frýdku - Místku
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Beskydské oční centrum - nemocnice ve Frýdku - Místku a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Beskydské oční centrum - nemocnice ve Frýdku - Místku

Uvítání

Beskydské oční centrum Nemocnice ve Frýdku-Místku je moderním zařízením, které jako jediné v kraji zajišťuje specializovanou odbornou pohotovost – a to 24 hodin denně, 365 dní v roce. Centrum však poskytuje také další služby – například operační léčbu nemocí předního i zadního segmentu oka, komplexní léčbu chorob sklivce či laserovou léčbu sítnice. Beskydské oční centrum se také specializuje na operaci šedého zákalu a nabízí komplexní péči o pacienty se zeleným zákalem. Mezi službami najdeme i plastické operace očních víček či jejich okolí.

Toto centrum získalo v roce 2017 akreditaci nejvyššího stupně v oboru oftalmologie. V roce 2016 také získalo status Aplikačního sítnicového centra.

Nutno zmínit, že součástí centra jsou také 2 detašovaná ambulantní pracoviště, která se nacházejí v Novém Jičíně a Třinci.

 

Naše klinika

Beskydské oční centrum, které najdeme ve Frýdku-Místku, obsahuje jak ambulantní, tak lůžkovou část.

Na ambulantní část centra navazuje aseptický očí sál, který je moderně vybavený. Zde lékaři provádějí nitrooční operace (v ambulantním režimu) a zároveň zde probíhají operace hospitalizovaných pacientů. Lůžková část je spojena s ORL oddělením.

Současným primářem očního centra je MUDr. Tomáš Utíkal, který má mnohaleté operační zkušenosti – realizoval již několik tisíc operací. Zároveň je členem prestižní evropské společnosti zaměřené na kataraktové a refrakční chirurgie. Vynikající výsledky realizovaných operací prezentuje na českých, ale i zahraničních odborných sjezdech a také v odborných publikacích.

Operace šedého zákalu

Beskydské oční centrum implantuje při operaci šedého zákalu do oka čočky AcrySof, které pocházejí z USA. Tyto čočky jsou zde pacientům implantovány již řadu let a jsou pro ně charakteristické vynikající pooperační výsledky. Čočky jsou vyrobeny z tzv. hydrofobního akrylátu, jsou tělem velmi dobře snášeny a mají špičkové optické vlastnosti. Jejich implantace do oka je zcela bezpečná.

V případě zájmu je možné pacientovi implantovat i prémiové nitrooční čočky – například Lentis Comfort, AT LISA tri 839 MP či AcrySof SP natural IQ.

Naším cílem je maximální spokojenost našich pacientů – ať už v době trvání hospitalizace, či spokojenost s výsledkem operace po návratu domů.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Elišky Krásnohorské 321
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika