Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 3 odpovědí

MUDr. Natália Beszédešová Ph.D.

Oftalmologie Brno
Oftalmologie Brno
Evropská oční klinika Lexum Brno
BRONZE BADGE
  • 1
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Natália Beszédešová Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Natália Beszédešová Ph.D. - Oftalmologie Brno

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČOS - Česká oftalmologická společnost
  • ČSRKC - Česká společnost refrakční a kataraktové chirurgie

Uvítání

MUDr. Natália Beszédešová, Ph.D. je absolventkou lékařské fakulty na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Má pracovní zkušenosti hned z několika klinik, mezi ně patří například Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, Oční klinika NeoVize či Klinika nemocí očních a optometrie LF MU. Nutno zmínit, že v roce 2008 také dokončila postgraduální doktorské studium na Masarykově univerzitě v Brně. Ve své doktorandské práci se věnovala problematice screeningu diabetické retinopatie u recentních diabetiků.

Absolvovala také hned dvě zahraniční stáže. Jedna z nich proběhla ve švédském Stockholmu (v St. Erik's Eye Hospital), další pak ve Slovinsku (Univesity Eye Hospital v Lublani).

Zmínit musíme také fakt, že se věnuje publikační a přednáškové činnosti. Mimo jiné je i členkou několika odborných společností – například České lékařské komory či České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializací této lékařky je problematika chorob předního a zadního segmentu oka, zároveň se věnuje i refrakčním vadám a využití zobrazovacích metod v oftalmologii. Mezi oblasti jejího působení patří i oční chirurgie – extraokulární výkony.

Naše ordinace

V současnosti působí MUDr. Natália Beszédešová, Ph.D. na Oční klinice Lexum. Pobočky tohoto zařízení najdeme na několika místech v České republice – v Praze, Brně, Ostravě či Táboře.

Klinika má bohatou historii – vznikla už v roce 1993. Nejenom díky dlouhé historii dnes patří centrum k největším klinikám světa.

V současnosti zde působí 40 lékařů a více než 200 zdravotních sester, optometristů či techniků.

Zařízení nabízí komplexní služby z oblasti oftalmologie, které již využilo i mnoho známých osobností – například herců či vrcholových sportovců. I oni odcházeli z kliniky Lexum spokojení.

Nutno zmínit, že společnost se podílí i na vývoji nových technologií předního světového výrobce optiky. Investují tak finanční prostředky ve výši desítek milionů korun do ultrazvukových přístrojů, laserů či aberometrů. Asi tedy nebude překvapením, že klinika v současnosti využívá nejmodernější technologické vybavení.

Klienti Oční kliniky Lexum mají na výběr řešení v různých cenových hladinách. Můžete si však být jisti, že vám vždy doporučíme jen to, co je pro vás nejlepší.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Operace očních víček (Blefaroplastika)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Brno
Adresa
Bezručova 22
603 00 Brno
Staré Brno
Česká republika