Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jiří Čalkovský

Sexuologie Brno

MUDr. Jiří Čalkovský

Napište nám

Recenze (7)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Čalkovský a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Jiří Čalkovský již získal/a tuto recenzi

Anonymous

Spermiogram a léčba neplodnosti

Stanovení spermiogramu
Anonymous
Anonymous  |  13.11.2012
  Spokojený/á

Tuto ordinaci navštěvuji s manželem s cílem vyšetření a léčby naší plodnosti. Pan doktor se nám opravdu velmi věnuje, je příjemný a seznámil nás podrobně s výsledky vyšetření a doporučil nám léčbu. Manžel se u něj léčil a v průběhu půl roku se mu zlepšil spermiogram tak, že se nyní můžeme snažit o p... Více 

Anonymous

Vyšetření spermiogramu s následnou léčbou

Stanovení spermiogramu
Anonymous
Anonymous  |  5.11.2012
  Spokojený/á

Panu doktorovi jsme s manželkou vděčni za úspěšnou léčbu, která následovala po vyšetření spermiogramu. Děkujeme také za vstřícný a ohleduplný přístup. Největší radost však máme z nyní jednoroční dcery. Moc děkujeme a proto pana doktora doporučujeme všem. Jindřich a Jarmila N.

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  11.9.2012
  Spokojený/á

Do zdejší gynekologické ordinace chodím už 5 let. Vyzkoušela jsem několik ordinací a u pana doktora jsem zůstala. Jsem tu naprosto spokojená a to i po akutním onemocnění a zákroku, který pan doktor rychle realizoval. Lékaře poznáte nejlépe když jste v nouzi a tady jsem se tak přesvědčila, že chodím... k tomu správnému lékaři. Děkuji moc alespoň touto cestou. Mohu doporučit všem. Alena D. Více 

Anonymous

Léčba poruchy erekce a předčasné ejakulace

Léčba poruch erekce
Anonymous
Anonymous  |  10.7.2012
  Spokojený/á

Mohu jen doporučit. Výborný sexuolog, výborný lékař, příjemný člověk, diskrétní prostředí, pružná diagnostika i léčba. Tomáš M.

Spermiogram a léčba

Stanovení spermiogramu
anonym  |  2.7.2012
  Spokojený/á

Ve zdejší ordinaci jsem byla maximálně spokojena a nic nenamítal ani partner. Ono svěřovat se s intimnostmi není nikdy příjemné, ale tady to šlo jaksi samo, vyšetření i léčba. Dnes jsem mamina a dívám se na věci s nadhledem a vzpomínám spíše jen na to pěkné. Panu doktorovi a všem moc děkuji. Ina

Léčba neplodnosti muže

Komplexní vyšetření ejakulátu
Marta P.  |  14.6.2012
  Spokojený/á

V této ordinaci mám ty nejlepší zkušenost. Ochota a příjemné prostředí. A hlavně po léčbě manžela se nám narodil syn. Do této ordinace se ráda vracím - nyní opět do poradny po opakované a opět úspěšné léčbě. Děkujeme moc! Doporučujeme Markéta P.

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  14.12.2010
  Spokojený/á

Po vysetreni spermii a lecbe u pana doktora jsme asi po necelych dvou letech s manzelem uspesne pocali rodinu. Pan doktor ma atestaci z gynekologie a porodnictvi a take ze sexuologie a tak nas lecil oba soucasne. Muzeme podat jen dobre reference a panu doktorovi moc dekujeme. Marie a Zdenek L.

Napište nám

Adresy

Sexuologie Brno
Adresa
Sovova 7
616 00 Brno
Žabovřesky
Česká republika