Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
 • 17 odpovědí
 • 3 Likes

Centrum Laserové Gynekologie

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (3)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum Laserové Gynekologie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Centrum Laserové Gynekologie již získal/a tuto recenzi

Profil - Centrum Laserové Gynekologie

Motto:

"Krása zůstává navzdory všemu jedním z nejmocnějších projevů života." Bohuslav Reynek

Uvítání

Centrum laserové gynekologie nabízí svým klientkám služby v oblasti péče o zdraví a krásu ženy každého věku. Zařízení se specializuje především na minimálně invazivní laserové zákroky. Nutno zmínit, že v centru působí jen zkušení lékaři s mnohaletými zkušenostmi z oblasti gynekologie a sexuologie.

Profesní filozofie

Dbáme na maximální diskrétnost.

Naše klinika

Centrum laserové gynekologie nabízí mnoho procedur, které vám změní život. Mezi ně patří například augmentace bodu G, řešení stresové inkontinence či vaginálního vysychání, zároveň vám dokážeme pomoci v případě, že vás trápí vulvovaginální atrofie.

Laserová léčba probíhá za pomoci technologie Erbium: YAG laser Juliet. Ošetření je díky tomuto modernímu laseru velmi rychlá, zároveň také bezpečná a bezbolestná. Již dokázala změnit život tisícům ženám po celém světě. Mezi další výhody tohoto zákroku patří i možnost pozorování okamžitého výsledku, minimální jsou naopak vedlejší účinky. Léčba je navíc vhodná pro ženu v jakémkoli věku.

Na klinice působí 2 zkušení lékaři: MUDr. Miroslav Rozprávka a MUDr. Pavol Rozprávka.

MUDr. Miroslav Rozprávka, který promoval na Lékařské fakultě již v roce 1985. Od té doby sbírá zkušenosti v daném oboru, již v roce 1898 získal v oboru gynekologie a porodnictví atestaci. V současnosti již vlastní kromě bohatých zkušeností i řadu dalších atestací – například atestaci vyššího stupně v oboru sexuologie. Může se pochlubit také řadou osvědčení a diplomů. Mezi ně patří například Osvědčení k výkonu lékařské praxe v oboru gynekologie a porodnictví (1992 ČLK Praha), Osvědčení k výkonu lékařské praxe v oboru sexuologie (1999 ČLK Olomouc) či Diplom ČLK kontinuálního celoživotního vzdělávání.

MUDr. Pavol Rozprávka vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Již v roce 1992 získal atestaci v oboru gynekologie a porodnictví. V daném oboru získal také doktorát. Taktéž vlastní několik osvědčení, například Osvědčení o způsobilosti v Ultrazvukovém vyšetření v 18-23 týdnu těhotenství (2011, FMF Prague) či Osvědčení o způsobilosti v Ultrazvukovém vyšetření v 11-14 týdnu těhotenství (2008, FMF prof. Nikolaides, Velká Británie).

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Augmentace (zvětšení) G bodu Cena podle použitého... Od 12 000 Kč Do 17 000 Kč
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Cena se odvíjí od šíře... Od 8 000 Kč Do 29 000 Kč
   Léčba stresové inkontinence laserem Cena podle počtu zákroků (1... Od 14 000 Kč Do 29 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Anglická 242/16
2. patro
12000 Praha
Praha 2 Vinohrady
Česká republika