Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o.

  • 1 odpovědí

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o.

Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Centrum lékařské genetiky a reprodukční medicíny GENNET, s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Uvítání

GENNET patří mezi přední centra pro genetiku, fetální a reprodukční medicínu. Byl založen v roce 1996 a nyní zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Od roku 2014 patří do skupiny FutureLife sdružující soukromá zdravotnická zařízení v České republice a v zahraničí. Ta se zabývá se právě obory, jako jsou gynekologie, genetika, gastroenterologie nebo reprodukční medicína.

V současné době jsou v České republice tři kliniky GENNET, které ročně navštíví v průměru 25 tisíc pacientů a pacientek. Jedna v Liberci a dvě v Praze. Pražská klinika GENNET v Paláci Archa v centru Prahy je velmi oblíbená u zahraničních pacientů, a druhá pražská pobočka na Letné nabízí kromě služeb v oboru asistované reprodukce také oddělení fetální medicíny.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Svým klientům nabízí asistovanou reprodukci a léčbu neplodnosti pro ženy i muže. Používá nejmodernější léčebné metody a zajišťuje komplexní léčbu neplodnosti pod jednou střechou. V neposlední řadě má vlastní dárcovský program.

Naše klinika

Proč právě k nám? 

Kliniky GENNET nabízí komplexní přístup a kvalifikované odborníky v klíčových odvětvích lékařské genetiky a embryologie. Jsou vybaveny nejmodernějším vybavením a nabízí kontinuální péči o ženu i muže během celého reprodukčního procesu. Lékaři na klinice neřeší jen samotný problém, ale nabízí i kompletní preventivní vyšetření. Díky individuálnímu péči a profesionálnímu přístupu patří kliniky GENNET mezi ty nejlepší v oboru.

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Kostelní 9
170 00 Praha
Praha 7
Česká republika