Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Hana Černohorská a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Hana Černohorská

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Hana Černohorská se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie (kožní lékařství) a poskytování poradenství v oblasti péče o pleť a kosmetiky. Blíže pak například na léčbu atopického ekzému, psoriázy (lupénka), onemocnění nehtů, na mykologii, bércové vředy nebo drobné kosmetické zákroky.

Naše ordinace

Kožní ordinace MUDr. Hany Černohorské Kožní s.r.o. sídlí v ulici Manželů Burdychových v Červeném Kostelci.

Ordinační doba:

  • Pondělí: 13.30 - 18.00 hod.

Pobočky kožní ordinace MUDr. Hany Černohorské se nachází také v České Skalici (ul. Komenského), Polici nad Metují (ul. 17. listopadu), Broumově (ul. třída Masarykova), Opočně (ul. Dobrušská) a Dobrušce (ul. Pulická).

Ordinační doba Dobruška:

  • Úterý: 9.00 - 14.00 hod. (polední přestávka od 11.30 do 12.30)
  • Středa: 9.00 - 14.00 hod. (polední přestávka od 11.30 do 12.30)

Ordinační doba Opočno:

  • Středa: 15.30 - 17.00 hod. 

Ordinační doba Broumov:

  • Čtvrtek: 8.45 - 13.30 hod.

Ordinační doba Police nad Metují:

  • Čtvrtek: 16.00 - 18.00 hod. 

Ordinační doba Česká Skalice:

  • Pátek: 9.00 - 13.00 hod. (polední přestávka od 12.00 do 12.45)

K vyšetření do kožní ordinace MUDr. Hany Černohorské je možné se objednat prostřednictvím telefonu, a to na telefonních číslech 606 616 835 nebo 606 443 820. Lékařku můžete také kontaktovat na e-mailu koznisro@seznam.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách ordinace www.koznisro.wixsite.com.

Kožní s.r.o. má uzavřeny smlouvy se Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra ČR, Oborovou zdravotní poj. zam. bank, poj. a stav., Zaměstnaneckou pojišťovnou Škoda, Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou, Vojenskou zdravotní pojišťovnou ČR a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

Vzdělání a praxe

MUDr. Hana Černohorská úspěšně dokončila v roce 1986 studium na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během své praxe zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie.

Vlastní diplom pro celoživotní vzdělávání a je držitelkou certifikátu, který ji opravňuje k výkonu privátní praxe a lektorství v oboru dermatovenerologie.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
manž.Burdychových 325
54941 Červený Kostelec
Česká republika

Jste MUDr. Hana Černohorská? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com