Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Česko-německá horská nemocnice Krkonoše - Chirurgické oddělení

Česko-německá horská nemocnice Krkonoše - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Česko-německá horská nemocnice Krkonoše - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Česko-německá horská nemocnice Krkonoše - Chirurgické oddělení

Uvítání

Vítejte na profilu chirurgického a traumatologického oddělení Nemocnice Vrchlabí, dříve Česko-německé horské nemocnice Krkonoše. Zakládáme si na moderním přístupu a zaměřujeme se na péči v oblastech všeobecné chirurgie i na nepřetržitou ortopedicko-traumatologickou péči. Chirurgie je jedním z mnoha špičkových oborů v naší nemocnici.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specializujeme se na miniinvazivní zákroky a také na úrazovou chirurgii. Právě díky miniinvazivní chirurgii je pooperační rekonvalescence našich pacientů rychlejší a méně stresová.

Laparoskopicky se snažíme řešit akutní i plánované zákroky, například operace žlučníku, kýly, střev a další. Máme zajištěnou také spolupráci s externími pracovišti a specialisty v okolí, abychom mohli poskytnout všem klientům co nejlepší péči.

Naše klinika

Profesionální tým chirurgického oddělení vede MUDr. Petr Jindra. Jako vrchní sestra u nás pracuje Lenka Majznerová. Zástupcem primáře je MUDr. Michal Mrázek a jako zástupkyně první sestry pracuje v Nemocnici Vrchlabí Bc. Nikola Speváková. Všichni naši pracovníci se dále vzdělávají a pravidelně absolvují nejrůznější školení.

Kromě ambulance najdete na našem oddělení také velkou lůžkovou část rozdělenou na traumatologii, ortopedii, arthroskopii, všeobecnou, onkologickou nebo cévní chirurgii.

Na chirurgické ambulanci provádíme vyšetření k plánovaným i akutním zákrokům. ošetření úrazů, zlomenin, převazy atd.

Provozujeme také ortopedickou ambulanci, kde poskytujeme péči pacientům s onemocněním pohybového aparátu. Zaměřujeme se na diagnostiku i na kloubní operace.

Historie kliniky

Začátky nemocnice sahají až do roku 1832. V průběhu své historie prošla řadou rekonstrukcí a modernizací. Od roku 2016 je novým majitelem nemocnice Penta Hospitals, která chce udržet kvalitu péče o pacienty a zajistit jim co největší komfort.

Konzultace u nás

Doporučujeme se i na ambulanci předem objednat, nejlépe telefonicky. Naši recepci i sekretariát můžete kontaktovat také emailem.

Více o nás

Najdete nás ve Fugnerově ulici ve Vrchlabí, v samém srdci Krkonoš. Pokud přijedete vlastním vozem, parkovat můžete pohodlně přímo u nemocnice.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Fügnerova 50
54301 Vrchlabí
Česká republika

Jste Česko-německá horská nemocnice Krkonoše - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com