Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

SurGal Clinic, s.r.o.

 • 50% >7 dnů
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (18)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás SurGal Clinic, s.r.o. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


SurGal Clinic, s.r.o. již získal/a tuto recenzi

Zvětšení prsou: Chtěla jsem krásná, pevná a přirozená prsa, a ty teď mám.

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Alžběta B.  |  13.7.2018
  Spokojený/á , Celková cena: 68 000 Kč

Ráda bych poděkovala paní doktorce Kučerové za naprosto profesionální a srdečný přístup a hlavně za bezchybný výsledek operace! Prsa jsou nádherná a přirozená, hojení bez problémů a bolest minimální. Všem doporučuji paní doktorku a kliniku SurGal. Chtěla jsem krásná, pevná a přirozená prsa, a ty teď... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

34 let, augmentace MUDr. Kučerová Surgal Clinic. Děkuji za nový život

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
kreichma  |  12.7.2018
  Spokojený/á

Chtěla bych moc poděkovat MUDr. Lucii Kučerové. Jsem ráda, že jsem se rozhodla zrovna pro ni . Byla doporučena mou známou, která je také velice spokojená. Každý den se dívám do zrcadla a cítím se konečně pořádně žensky. Krom prvních dvou dnů kdy jsem měla bolesti (ale při příchodu usměvavých sester ... Více 

 3 Komentářů

Změna pohlaví

 |  Mastektomie
Eddie  |  3.5.2018
  Spokojený/á

Byl jsem na operaci k vůli změně pohlaví a jsem z výsledkem práce velice spokojený, přístup personálu také velmi dobrý, takže jsem se cítil dobře, mohu jenom doporučit. Děkuji moc.

 1 Like  |   1 Komentář

Operace ušních boltců

 |  Operace uší (Otoplastika)
Registrovaný uživatel  |  6.3.2018
  Spokojený/á

Jsem naprosto spokojená jak s operací tak s paní doktorkou, už samotná konzultace a přístup byl super, operace se povedla, paní doktorku doporučuju!!

 1 Like  |   3 Komentářů

Krásné jizvy po zvětšení prsou

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
AlčaNe  |  13.11.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 71 000 Kč

Zákrok jsem podstoupila 29.8.2017 na klinice Surgal v Brně u pana doktora Justana. Od prvního kontaktu s touto klinikou jsem se tam cítila velice příjemně a pana doktora bych charakterizovala : málo mluví, ale hodně a kvalitně pracuje. Operace se povedla na výbornou, pooperační péče byla také skvěla... Více 

 1 Like  |   4 Komentářů

Operace rtu, měkkého i tvrdého patra

 |  Rozštěp patra – léčba
JP  |  9.5.2017
  Spokojený/á

Příjemné vystupování,velká ochota já jsem ráda,že mého syna Davídka P. má v péči paní doktorka.

 1 Like

Korekce po rostěpu rtu

 |  Poradna pro děti s rozštěpovými vadami
Sona.v  |  23.2.2017
  Spokojený/á

Paní doktorka mě operovala téměř před 20 lety, kdy mi bylo 9 let a do dnes na ni velice ráda vzpomínám. Dala mě veliký dar a to plnohodny život bez jakýchkoliv špatných pohledů a za to nikdy nedokážu dost poděkovat.

 1 Like  |   6 Komentářů

Pozvolné zlepšení

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Jitka  |  25.2.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 72 000 Kč

Klinika a cely team super..od operace ubehli 3 týdny,první 3 dny dosti bolestive,pozvolné kazdodenni zlepseni

anonymni

Nemám modřiny ani jizvy

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
anonymni
anonymni  |  4.2.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 71 490 Kč

Byla jsem u pana doktora Justana na zvětšení prsou. Jsem naprosto spokojená. Pan doktor je moc šikovný a příjemný. Žádné modřiny, jizvičky krásné. Personál super, klinika Surgal luxusní.

 2 Likes  |   5 Komentářů

Skvěle provedený zákrok

 |  Chirurgie žlučníku
lala  |  2.2.2015
  Spokojený/á

jsem maximalne spokojeny at pristupem lekaru tak sester. vse je na maximalne profesionalni urovni. vse melo hladky prubeh at vysetreni tak operace a pobyt. nesetkal jsem se jeste s tak perfektne promyslenym systemem,ktery zacina na recepci kde vas privita prijemna a ochotna pani ktera vam poda presn... Více 


Další recenze

Profil - SurGal Clinic, s.r.o.

Motto:

SurGal Clinic je soukromá chirurgická klinika s jasnou vizí a posláním. Navazujeme na bohatou tradici původní chirurgické nemocnice a jsme připraveni poskytnout našim klientům špičkovou lékařskou i doprovodnou péči.

Více o nás

SurGal Clinic

SurGal Clinic je privátní chirurgická klinika, unikátní zdravotnické zařízení svého typu v České republice. Jejím hlavním cílem je poskytnout klientům špičkovou lékařskou a sesterskou péči pomocí nejmodernější techniky v příjemném prostředí.

Klinika je komplexním zdravotnickým zařízením, specializujícím se na elektivní výkony v oborech všeobecné chirurgie, miniinvazivní chirurgie, cévní chirurgie, plastické chirurgie, urologie, ortopedie, sportovní traumatologie atd. Ve stejném rozsahu je poskytována ambulantní péče, která je navíc doplněna o interní složku. Komplement nemocnice tvoří diagnostické centrum, jehož páteří je oddělení zobrazovacích metod v čele s MRI a CT vybavenými nejmodernější technikou 21. století, certifikované laboratorní pracoviště, oddělení sterilizace, lékárna v objektu atd.

Nedílnou součástí jsou specializovaná centra, která využívají více odbornosti (sportovní medicína, léčba bolesti zad apod.).

Důraz je kladen na vysokou odbornost jak lékařského, tak sesterského personálu. Klinika mimo svých kmenových lékařů spolupracuje se špičkovými odborníky z ČR i zahraničí. Kvalita zde není jen prázdným pojmem a podkladem pro certifikát, ale zásadním přístupovým mottem všech pracovníků. Organizace práce šetří pacientův čas, je snaha o zkrácení čekacích lhůt a všechny kapacity jsou maximálně provozně využívány. Management, lékaři, sestry a ostatní personál jsou zde jen pro Vás, klienty.

Základní zázemí tvoří komplexně rekonstruovaná nemocnice (dříve Hybešova, poté „Delta“), kde jsou práce ve finální fázi.

Pro klienty je dále připraven doprovodný servis, především bezplatné parkoviště, kavárna (ve výstavbě) apod.

SurGal Clinic je smluvním partnerem všech zdravotních pojišťoven v České republice, standardní zdravotní péče je tedy bezplatná, stejně jako hospitalizace ve standardních pokojích, ambulantní vyšetření, služby komplementu (CT, MRI apod.) a všechny ostatní služby v rámci pojištění.

SurGal Clinic je rovněž připraven poskytnout péči mimo rámec pojištění za přímou úhradu (zahraniční pacient, nepojištěný pacient atd.)

Zcela zásadní novinkou a svým rozsahem unikátním projektem v ČR a významnou službou pro klienty je „SurGal GRAND CLASS“, který základní péči, poskytovanou v rámci pojištění, doplňuje o nadstandardní servis technického charakteru, a to za úhradu. Lze ho využít na přímé vyžádání klienta. Inspirací k realizaci byly soukromé kliniky ve Švýcarsku, Kanadě a USA. Týká se především nadstandardního ubytování hotelového typu (5 star), gastronomie, možnosti osobní asistence apod. Cílem je maximálně přiblížit tyto možnosti českým klientům. SurGal Clinic je připraven tímto systémem na vznik nadstandardního připojištění a další kroky v optimalizaci zdravotnictví v ČR.

Jsme přesvědčeni, že po dokončení projektu bude SurGal Clinic špičkovým zařízením, které nabídne svým klientům alternativní pohled na zdravotní péči a bude nedílnou součástí systému péče regionu i v České republice.

Specializovaná centra péče

SurGal Clinic Vám nabízí péči těchto několika specializovaných center:

 • Artroskopické centrum - Cílem artroskopického centra je vytvořit úzce specializované centrum pro komplexní diagnostiku kloubních obtíží a jejich léčbu. Centrum je vybaveno nejmodernější technikou v čele s artroskopickou sestavou značky Smith & Nephew, které umožňují minimálně invazivní operace.

 • Centrum sportovní medicíny a sportovní traumatologie - Cílem centra sportovní medicíny je vytvořit komplexní centrum pro péči o sportovce ve všech stádiích sportovního života. Centrum je vybaveno nejmodernější technikou, pomůckami a přístroji, díky kterým lze dosáhnout těch nejspolehlivějších a nejpřesnějších výsledků.

 • Centrum chirurgie ruky - Centrum má za cíl poskytovat exkluzivní a ucelenou péči týkající se všech onemocnění celé horní končetiny - od ramene až po konečky prstů. Naším cílem je Vám umožnit obrátit se na specialisty, pro které je péče o ruku náplní jejich lékařského poslaní, nikoliv pouhou okrajovou subspecializací.

 • Diagnostické centrum

 • Centrum perevence

 • Centrum léčby pohybového aparátu

 • Centrum léčby bolesti zad

 • Centrum léčby obezity

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická chirurgie
Abdominoplastika (Operace břicha)
   Lipoabdominoplastika
   Miniabdominoplastika
Dupuytrenova kontraktura - Injekční léčba
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting
Gastrický bypass
Laparoskopická bandáž žaludku
Liposukce
   Liposukce klasická
   Liposukce tumescentní
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Odstranění podbradku
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Operace asymetrie prsou
Operace nosu (Rhinoplastika)
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček
Operace uší (Otoplastika)
Úprava vpáčených bradavek
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zmenšení prsou
Zvětšení prsou (Augmentace)
Zvětšení rtů (Augmentace)
Chirurgie
Akutní a chronické uzávěry žil
Chirugie krční oblasti
Chirurgická léčba hemoroidů
Chirurgie štítné žlázy
Chirurgie tlustého střeva a konečníku
Chirurgie žaludku
Chirurgie žlučníku
Chronické zúžení a uzávěry tepen
Diagnostická a léčebná endoskopie
Diagnostika a léčba bolestí břicha
Dupuytrenova kontraktura
Kolonoskopie, sigmoideoskopie
Laparoskopická apendektomie (odstranění výběžku slepého střeva)
Laparoskopická bandáž žaludku
Laparoskopická hernioplastika (operace kýly)
Laparoskopická pseudocystogastrostomie
Laparoskopická resekce žaludku
Laparoskopická splenektomie (odstranění sleziny)
Léčba bércových vředů a nehojících se ran
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie)
Léčba nemocí pohybového aparátu
Náhlé příhody břišní v chirurgii
   Akutní zánět slepého střeva (apendicitida)
Odstranění znamének a drobných výrůstků
Operace břišní kýly
Ošetření ran, abscesů a popálenin
Ošetření zlomenin a luxací kloubů
Poradna pro onemocnění prsu
Proktologie (léčba onemocnění konečníku)
Stomie (vývody) tenkého a tlustého střeva
Syndrom karpálního tunelu
Ortopedie
Artroskopie zadního hlezna
Hlezno - přední syndrom
Koleno - operace menisku
Koleno - plastika předního zkříženého vazu
Koleno - resekce pliky
Koleno - stabilizace čéšky
Koleno - totální endoprotéza
Kyčel - CKP u starších
Kyčel - resurfaceing
Kyčel - totální endoprotéza klasická
Obstřiky a punkce
Rameno - ošetření rotátorové manžety
Rameno - ošetření šlachy bicepsu
Rameno - stabilizace luxace
Urologie a Andrologie
Cystolitotomie (odstranění kamenů v močovém měchýři)
Extirpace cysty nadvarlete
Extirpace spermatokély
Léčba močové inkontinence
Léčba zánětů močových cest
Nefrektomie (odstranění ledviny)
Nefrolitotomie (odstranění ledvinových kamenů)
Operace hydrokély
Resekce ledviny
Resekce penisu

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Drobného 38-40
602 00 Brno
Česká republika