RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

(4.9) 99 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Olomouc
Cena od 3.900 Kč
Je špičková privátní klinika estetické medicíny v Olomouci, založená MUDr. Radanem Vidurou, Ph.D. Poskytuje nadstandardní lékařské služby v oborech plastická chirurgie, ušní, nosní, krční (otorinolaryngologie, ORL) a estetická dermatologie. Součástí kliniky je laserové centrum, vybavené nejmodernějšími lékařskými lasery. Tým kliniky tvoří zkušení atestovaní specialisté s odbornou licencí a dlouholetou klinickou praxí. Řada z nich vede nebo... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Radan Vidura, Ph.D. - RVmedCentrum

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Olomouc
Cena od 3.900 Kč
MUDr. Radan Vidura, Ph.D. věnuje celou svou profesní kariéru chirurgii hlavy a krku, kde dosáhl nejvyššího stupně odborného vzdělání. Je členem řady odborných společností a držitelem doktorandského titulu Ph. D. Protože má rád nové výzvy, rozšířil své zkušenosti o chirurgii štítné žlázy, kterou úspěšně rozvinul na klinickém pracovišti. Ve stejné době se začíná věnovat estetické chirurgii hlavy a krku, zejména plastickým operacím nosu... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

(5.0) 100 % doporučuje
Chotoviny
Cena od 7.000 Kč
Sanatorium plastické a estetické chirurgie nacházející se v obci Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které již od roku 1995 poskytuje nadstandardní zákroky v oboru estetické plastické chirurgie, dermatologie a estetické dermatologie, cévní chirurgie a ORL. Na klinice působí tým erudovaných lékařů, kteří jsou atestovanými specialisty ve svých oborech a využívají nejmodernější metody léčby a operační postupy. Společně s nimi o... (léčba horních cest dýchacích)

Klinika GHC Praha

(4.9) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR, založena již v roce 1996. Máme 25ti letou zkušenost s komplexní péčí o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Naše komplexní péče začíná individuálním přístupem od prvního... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Asklepion

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

7 adres v České Budějovice, Karlovy Vary, Mariánské Lázně...
Asklepion je jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu v EU. Od roku 1996 jsme ošetřili stovky tisíc spokojených klientů. Staňte se i vy jedním z nich. Poskytujeme služby v oborech dermatologie, laserové medicíny, plastické chirurgie, stomatologie, cévní chirurgie, ORL, kosmetiky, fyzioterapie, atd. Od založení institutu v roce 1996 byly např. jen v Praze ošetřeny stovky tisíc spokojených klientů. Asklepion byl původně... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Dr. Marianna Poljančuková

Žádné recenze
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Lékař-specialista v oboru estetické medicíny, interního lékařství & specializovaný kosmetolog Jako jediná lékařka v ČR je držitelkou licence kosmetologa a odborníka v kosmetickém průmyslu Cellap Laboratoire S.A. a současně i držitelkou licence International Beauty expert and master aesthetic performer. V současné době působí v týmu estetické dermatologie a medicíny pražské Kliniky GHC. Paní doktorka je absolventkou... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Jan Dejmek

Žádné recenze
Praha
MUDr. Jan Dejmek v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, kde se věnuje oblasti dermatovenerologie. Vystudoval Univerzitu Karlovu (konkrétně Lékařskou fakultu v Plzni), později získal atestační zkoušku z dermatovenerologie a může se pochlubit také specializovanou způsobilostí v daném oboru. Zkušenosti sbíral hned na několika pracovištích. Působil například na oddělení estetické a korektivní dermatologie RRC... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky

Žádné recenze
Praha
MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky působí ve zdravotnickém zařízení Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Dermatovenerologické klinice v Praze. Lékařství studovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studia úspěšně zakončila promocí v roce 2013. Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání, absolventkou odborných stáží a aktivně se účastní kongresů a sympozií v ČR... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Helena Aksamítová

Žádné recenze
Praha
MUDr. Helena Aksamítová vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Její specializací je dermatovenerologie, ke které rovněž získala všechny potřebné atestace. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů, z nichž se jeden zabývá léčbou kůže a druhý léčí pohlavní choroby. Doktorka Aksamítová se následně zaměřila na dermatologii, a to zejména na estetické zákroky. Svou odbornou praxi a zkušenosti... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Ludvika Záhořová

(4.8) 100 % doporučuje
Praha
Cena od 1.500 Kč
MUDr. Ludvika Záhořová vystudovala Fakultu všeobecného lékařství na Karlově Univerzitě v Praze. Úspěšně složila atestaci I. i II. stupně v oboru otorinolaryngologie (ORL). Pracovala dlouhých čtrnáct let na Fakultní otorinolaryngologické klinice UK v Praze. Dva roky byla zaměstnána na Dětské ORL klinice v Praze 2 a čtyři roky strávila na oddělní plastické chirurgie v Lékařském domu v Praze 7. Od roku 2004 působí na soukromé klinice... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Václav Pavelec Ph.D.

(4.3) 83 % doporučuje
Plzeň
Cena od 3.000 Kč
Profesní životopis MUDr. Václava Pavelce, Ph.D.Dosažené vzdělání: MUDr. Václav Pavelec, Ph.D. v roce 1995 úspěšně absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. O čtyři roky později, v roce 1999, zdárně složil atestační zkoušku v oboru otorinolaryngologie.  V roce 2004 mu byla Českou lékařskou komorou udělena licence v oboru otorinolaryngologie (ORL). O rok později se stal ve stejném oboru specializovaně způsobilým... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Josef Pokorný - RVmedCentrum

Žádné recenze
Olomouc
Cena od 3.500 Kč do 6.500 Kč
MUDr. Josef Pokorný absolvoval studium všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia pracoval na Klinice otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Od roku 2000 do 2009 dokonce vykonával funkci vedoucího lékaře oddělení Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Na univerzitním pracovišti získal mnoho chirurgických zkušeností a dovedností. Od roku... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Aleš Hrdlička

Žádné recenze
Pardubice
Cena od 2.000 Kč do 2.500 Kč
MUDr. Aleš Hrdlička se ve své praxi specializuje především na oblast klasické otorinolaryngologie a dětské otorinolaryngologie (ORL). Blíže se zabývá například léčbou chrápání, zánětu hrtanu, také léčbou zánětu ucha a hltanu. Dále se zaměřuje na problematiku polypů, kožních lézí, onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních, nádorů slinných žláz a přednádorových stavů. Lékař vede vlastní privátní praxi ORL Hrdlička s.r.o., která sídlí v... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Emil Sabotinov

(4.5) 100 % doporučuje
Litoměřice
Prim. MUDr. Emil Sabotinov je specialistou na otorinolaryngologii (ORL). Atestace: Lékař úspěšně složil atestační zkoušku I. i II. stupně v oboru otorinolaryngologie (ORL).  Pracovní zkušenosti: V roce 1993 začal provozovat soukromou ORL ordinaci. O tři roky později, v roce 1996, se stal také provozovatelem privátního laserového centra. Do července roku 1997 působil jako primář na oddělení ORL v Nemocnici Litomeřice, a.s. Je konzultantem... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Jan Kilian

Žádné recenze
Plzeň
Cena od 2.000 Kč do 3.000 Kč
MUDr. Jan Kilian působí v obcích Stod - Plzeň jih a v Přešticích. Ve Stodské nemocnici pracuje na Kožní ambulanci. Studoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni. Medicínu dokončil v roce 1991. Jeho dosaženou odborností je dermatovenerologie. Tento lékařský obor je spojení dermatologie a venerologie. Dermatolog se zabývá léčbou kůže a jejich derivátů (vlasy, nehty, atd.). Venerologie se zabývá léčbou pohlavních chorob. Většina pohlavních... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Roman Neubauer

Žádné recenze
Ústí nad Labem
MUDr. Roman Neubauer v současnosti provozuje vlastní ORL ambulanci, která se nachází v Ústí nad Labem. Ordinuje však zároveň i v ORL ambulanci Nemocnice Litoměřice. Tento lékař vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Vlastní atestaci v oboru otorinolaryngologie.Specializací MUDr. Romana Neubauera je obor otorinolaryngologie.ORL ambulance MUDr. Roman Neubauer se nachází v budově polikliniky v Krásném Břevně, konkrétně... (léčba horních cest dýchacích)

LENTE s.r.o.

(4.5) 88 % doporučuje
Plzeň
Cena od 3.000 Kč
Klinika LENTE Klinika LENTE je soukromým ORL zdravotním zařízení, které je provozováno společností Pavelec LENTE, s.r.o. Po desetileté praxi na oddělení ušní, nosní, krční ve Fakultní nemocnici v Plzni založil MUDr. Václav Pavelec, Ph. D. kliniku LENTE, která je centrem specializujícím se na oblast othorinolaryngologie (ORL). V tomto směru klinika poskytuje komplexní a klasickou péči i operativu, kde uplatňuje ty nejmodernější způsoby. Součástí... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Jan Dvořák

Žádné recenze
Plzeň
Cena od 2.000 Kč do 3.000 Kč
MUDr. Jan Dvořák je součástí laserového centra VS LASERA s.r.o., pod jehož hlavičkou provozuje vlastní lékařskou praxi.Lékař se ve své praxi věnuje především oboru otorinolaryngologie (ORL).ORL ordinace MUDr. Jana Dvořáka sídlí v ulici Skrétova v Plzni. V oblasti otorinolaryngologie (ušní, nosní, krční) nabízí centrum VS LASERA svým klientům následující služby: odstranění chrápání pomocí laserového přístroje operace chronické hypertrofické... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Dušan Laskafeld

Žádné recenze
Nový Jičín
Ordinační hodiny:Pondělí: 7,00 - 9,00Čtvrtek: 14,00 - 15,00Okamžité vyšetření: A Poznámka: Dále dle dohodyOrdinační hodiny:Pondělí: 10,00 - 17,00Úterý: Středa: 7,00 - 14,30Čtvrtek: Pátek: 7,00 - 14,30Sobota: Neděle: Okamžité vyšetření: A Poznámka: Bez objednáváníAmbulance:Pondělí: 10,00-16,00Úterý: Středa: 07,00-12,00Čtvrtek: Pátek: 07,00-12,00Sobota: Neděle: Okamžité vyšetření: N Pohotovost:Pondělí: kons. v nem.16-17,00... (léčba horních cest dýchacích)

VS Lasera s.r.o.

(5.0) 100 % doporučuje
Plzeň
Cena od 2.000 Kč do 3.000 Kč
Profil laserového centra VS Lasera s.r.o.   Laserové centrum VS Lasera s.r.o. je certifikované referenční centrum určené pro výrobce laserů. Dále jde o výukové pracoviště pro studenty LF Univerzity Karlovy v Plzni a školící pracoviště pro kosmetičky, zdravotní sestry a lékaře.  VS Lasera s.r.o. se pravidelně účastní odborných kongresů, kde lékaři centra prezentují výsledky své práce. V roce 2009 se zúčastnili 18. kongresu Evropské... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Ondřej Němeček

Žádné recenze
Havířov
Ordinaci MUDr. Ondřeje Němečka najdete v Havířově - Šumbarku v Kochově ulici. Pokud pojedete vlastním vozem, parkovat můžete přímo u ordinace nebo v její blízkosti. Dostanete se k nám i hromadnou dopravou, jen několik minut pěší chůze je vzdálená vlaková zastávka Havířov a je možné využít i linky MHD. Vítejte na profli MUDr. Ondřeje Němečka, specialisty v oboru otorinolaryngologie, který provozuje soukromou praxi v Havířově. Lékař... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Biosens s.r.o.

Žádné recenze
Praha
Biorezonance - SENSITIV IMAGO 500 LS Zdravotní počítačová diagnostika organismu, která odhaluje příčiny onemocnění, onemocnění v ranném stádiu, léčí již existující onemocnění a v neposlední řadě je biorezonance vhodná i k prevenci zdraví. Biorezonanční terapie je neinvazivní, bezbolestná a nemá žádné vedlejší účinky, takže je vhodná pro děti, kojence i velmi citlivé pacienty. Využití metody screeningu spolu s počítačovou diagnostikou mnohanásobně... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Kamila Hanková

Žádné recenze
Louny
Ordinaci MUDr. Kamily Hankové najdete v centru Loun, v ulici Kosmonautů. Dostanete se k nám pohodlně autobusem i vlastním vozem. Autobusové nádraží Louny je vzdáleno pouhé 3 minuty pěší chůze a v nejbližším okolí je možné využít hned několika parkovišť.  Pacienti hodnotí lékařku většinou velmi pozitivně. Oceňují její milé a příjemné jednání i profesionální práci. V online referencích se řadí mezi nejlepší lékaře... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Marta Václavíková

Žádné recenze
Praha
Poskytuji kvalitní vyšetřovací metody v léčbě akutních i chronických chorob v oblasti ORL, zabývám se nejen klasickou, ale i alternativní přírodní medicínou. Od roku 1994 jsem působila ve své privátní praxi, od roku 2014 působím v rámci sítě odborných ordinací Santé s.r.o., jak na Poliklinice Želetavská... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Nina Šohájková

Žádné recenze
Praha
Komplexní ORL péče a diagnostika Endoskopické vyšetření nosu, nosohltanu, dutiny ústní, hltanu a hrtanu (rigidní i flexibilní optikou) Diagnostika a léčba poruch sluchu – tympanometrické vyšetření, audimetrické vyšetření, vyšetření pro aplikaci sluchadel a následný výdej sluchadla. Spolupracujeme s firmami Widex, Starkey a Fonika. Vedoucí lékařkou ORL ambulance je MUDr. Nina Šohájková.S ordinací spolupracuje MUDr. Věra Vlachová (ordinační... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Klinika LLC

(4.9) 100 % doporučuje
Olomouc
Cena od 200 Kč do 3.000 Kč
Profil laserového léčebného centra Laserové léčebné centrum je prvním nestátním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, zabývajícím se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie. V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2001 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn. Mezi ostatními obdobnými centry má Laserové léčebné centrum naprostou prioritu... (odstranění zánětu nosní dutiny)

MUDr. Kateřina Adamcová

(5.0) 100 % doporučuje
Praha
Špičkové prostředí a nejmodernější technologie...Těšíme se na Vás. MUDr. Kateřina Adamcová vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, což byl ovšem jen začátek její cesty. Od té chvíle se totiž neustále vzdělává, aby svým klientům poskytla jen tu nejlepší péči. Prošla mnoha školeními, díky kterým získala řadu certifikátů. V současnosti ji lze považovat za špičkového lékaře, který se specializuje především na estetickou medicínu... (odstranění zánětu nosní dutiny)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5.0) 100 % doporučuje
Zlín
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)

MUDr. Tomáš Rozsíval

Žádné recenze
Opava
Ordinační hodiny:Pondělí: 8,00 - 15,00Úterý: 8,00 - 15,00Středa: 8,00 - 12,00Čtvrtek: 8,00 - 15,00Pátek: 8,00 - 12,00Okamžité vyšetření: A Poznámka: Možnost neodkladné péče mimo pořad... (léčba horních cest dýchacích)

MUDr. Tomáš Fořt

Žádné recenze
Praha
MUDr. Tomáš Fořt je zakladatelem rodinné společnosti FortMedica, kterou založil v roce 2011. Společnost má čtyři další pobočky a kliniku jednodenní ORL chirurgie v Praze. Lékařství vystudoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studium dokončil v roce 1989. Jeho dosažená odbornost je otorinolaryngologie. Ve své společnosti působí jako primář a garant  ORL a kosmetických úprav, rinologické a spánkové poradny. Kromě svého mateřského... (odstranění zánětu nosní dutiny)

as. MUDr. David Slouka

Žádné recenze
Plzeň
Cena od 2.000 Kč do 3.000 Kč
as. MUDr. David Slouka Vzdělání a praxe: v roce 1997 úspěšně dokončil studium na LF UK Plzeň v letech 1997 až 2000 byl lékařem na Otorinolaryngologii ORL v příbramské nemocnici Od roku 2000 až do současnosti je lékařem na ORL oddělení FN Plzeň Od roku 2003 do současnosti je odborným asistentem na ORL klinice LF UK PLzeň V roce 2005 založil Laserové centrum VS Lasera s.r.o., které... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice)