Klinika GHC Praha

(4.9) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR, založena již v roce 1996. Máme 25ti letou zkušenost s komplexní péčí o naše klienty, o které se vždy stará špičkový tým odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Naše komplexní péče začíná individuálním přístupem od prvního... (léčba horních cest dýchacích Praha)

Dr. Marianna Poljančuková

Žádné recenze
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Lékař-specialista v oboru estetické medicíny, interního lékařství & specializovaný kosmetolog Jako jediná lékařka v ČR je držitelkou licence kosmetologa a odborníka v kosmetickém průmyslu Cellap Laboratoire S.A. a současně i držitelkou licence International Beauty expert and master aesthetic performer. V současné době působí v týmu estetické dermatologie a medicíny pražské Kliniky GHC. Paní doktorka je absolventkou... (odstranění zánětu nosní dutiny Praha)

Asklepion

(4.9) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Praha
Asklepion je jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu v EU. Od roku 1996 jsme ošetřili stovky tisíc spokojených klientů. Staňte se i vy jedním z nich. Poskytujeme služby v oborech: dermatologie laserová medicína plastická chirurgie stomatologie cévní chirurgie ORL kosmetika fyzioterapie, atd.  Od založení institutu v roce 1996 byly např. jen v Praze ošetřeny stovky tisíc spokojených... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice Praha)

MUDr. Ludvika Záhořová

(4.8) 100 % doporučuje
Praha
Cena od 1.500 Kč
MUDr. Ludvika Záhořová vystudovala Fakultu všeobecného lékařství na Karlově Univerzitě v Praze. Úspěšně složila atestaci I. i II. stupně v oboru otorinolaryngologie (ORL). Pracovala dlouhých čtrnáct let na Fakultní otorinolaryngologické klinice UK v Praze. Dva roky byla zaměstnána na Dětské ORL klinice v Praze 2 a čtyři roky strávila na oddělní plastické chirurgie v Lékařském domu v Praze 7. Od roku 2004 působí na soukromé klinice... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice Praha)

MUDr. Jan Dejmek

Žádné recenze
Praha
MUDr. Jan Dejmek v současnosti působí v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, kde se věnuje oblasti dermatovenerologie. Vystudoval Univerzitu Karlovu (konkrétně Lékařskou fakultu v Plzni), později získal atestační zkoušku z dermatovenerologie a může se pochlubit také specializovanou způsobilostí v daném oboru. Zkušenosti sbíral hned na několika pracovištích. Působil například na oddělení estetické a korektivní dermatologie RRC... (léčba horních cest dýchacích Praha)

MUDr. Helena Aksamítová

Žádné recenze
Praha
MUDr. Helena Aksamítová vystudovala všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Její specializací je dermatovenerologie, ke které rovněž získala všechny potřebné atestace. Jedná se o spojení dvou lékařských oborů, z nichž se jeden zabývá léčbou kůže a druhý léčí pohlavní choroby. Doktorka Aksamítová se následně zaměřila na dermatologii, a to zejména na estetické zákroky. Svou odbornou praxi a zkušenosti... (odstranění zánětu nosní dutiny Praha)

MUDr. Václav Pavelec Ph.D.

(4.3) 83 % doporučuje
Plzeň
Cena od 3.000 Kč
Profesní životopis MUDr. Václava Pavelce, Ph.D.Dosažené vzdělání: MUDr. Václav Pavelec, Ph.D. v roce 1995 úspěšně absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. O čtyři roky později, v roce 1999, zdárně složil atestační zkoušku v oboru otorinolaryngologie.  V roce 2004 mu byla Českou lékařskou komorou udělena licence v oboru otorinolaryngologie (ORL). O rok později se stal ve stejném oboru specializovaně způsobilým... (odstranění zánětu nosní dutiny Praha)

MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky

Žádné recenze
Praha
MUDr. Stephanie Alexandra Ihrisky působí ve zdravotnickém zařízení Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny a ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady na Dermatovenerologické klinice v Praze. Lékařství studovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studia úspěšně zakončila promocí v roce 2013. Je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání, absolventkou odborných stáží a aktivně se účastní kongresů a sympozií v ČR... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice Praha)

Biosens s.r.o.

Žádné recenze
Praha
Biorezonance - SENSITIV IMAGO 500 LS Zdravotní počítačová diagnostika organismu, která odhaluje příčiny onemocnění, onemocnění v ranném stádiu, léčí již existující onemocnění a v neposlední řadě je biorezonance vhodná i k prevenci zdraví. Biorezonanční terapie je neinvazivní, bezbolestná a nemá žádné vedlejší účinky, takže je vhodná pro děti, kojence i velmi citlivé pacienty. Využití metody screeningu spolu s počítačovou diagnostikou mnohanásobně... (odstranění zánětu nosní dutiny Praha)

MUDr. Tomáš Fořt

Žádné recenze
Praha
MUDr. Tomáš Fořt je zakladatelem rodinné společnosti FortMedica, kterou založil v roce 2011. Společnost má čtyři další pobočky a kliniku jednodenní ORL chirurgie v Praze. Lékařství vystudoval na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Studium dokončil v roce 1989. Jeho dosažená odbornost je otorinolaryngologie. Ve své společnosti působí jako primář a garant  ORL a kosmetických úprav, rinologické a spánkové poradny. Kromě svého mateřského... (odstranění zánětu nosní dutiny Praha)

MUDr. Kateřina Adamcová

(5.0) 100 % doporučuje
Praha
Špičkové prostředí a nejmodernější technologie...Těšíme se na Vás. MUDr. Kateřina Adamcová vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, což byl ovšem jen začátek její cesty. Od té chvíle se totiž neustále vzdělává, aby svým klientům poskytla jen tu nejlepší péči. Prošla mnoha školeními, díky kterým získala řadu certifikátů. V současnosti ji lze považovat za špičkového lékaře, který se specializuje především na estetickou medicínu... (zánětlivé onemocnění nosní sliznice Praha)

MUDr. Nina Šohájková

Žádné recenze
Praha
Komplexní ORL péče a diagnostika Endoskopické vyšetření nosu, nosohltanu, dutiny ústní, hltanu a hrtanu (rigidní i flexibilní optikou) Diagnostika a léčba poruch sluchu – tympanometrické vyšetření, audimetrické vyšetření, vyšetření pro aplikaci sluchadel a následný výdej sluchadla. Spolupracujeme s firmami Widex, Starkey a Fonika. Vedoucí lékařkou ORL ambulance je MUDr. Nina Šohájková.S ordinací spolupracuje MUDr. Věra Vlachová (ordinační... (léčba horních cest dýchacích Praha)

MUDr. Marta Václavíková

Žádné recenze
Praha
Poskytuji kvalitní vyšetřovací metody v léčbě akutních i chronických chorob v oblasti ORL, zabývám se nejen klasickou, ale i alternativní přírodní medicínou. Od roku 1994 jsem působila ve své privátní praxi, od roku 2014 působím v rámci sítě odborných ordinací Santé s.r.o., jak na Poliklinice Želetavská... (léčba horních cest dýchacích Praha)

LENTE s.r.o.

(4.5) 88 % doporučuje
Plzeň
Cena od 3.000 Kč
Klinika LENTE Klinika LENTE je soukromým ORL zdravotním zařízení, které je provozováno společností Pavelec LENTE, s.r.o. Po desetileté praxi na oddělení ušní, nosní, krční ve Fakultní nemocnici v Plzni založil MUDr. Václav Pavelec, Ph. D. kliniku LENTE, která je centrem specializujícím se na oblast othorinolaryngologie (ORL). V tomto směru klinika poskytuje komplexní a klasickou péči i operativu, kde uplatňuje ty nejmodernější způsoby. Součástí... (léčba horních cest dýchacích Praha)