Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

CLINICUM a.s. - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás CLINICUM a.s. - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - CLINICUM a.s. - Chirurgické oddělení

Naše klinika

CLINICUM a.s. - chirurgické oddělení je součástí Polikliniky Vysočany, která sídlí v ulici Sokolovská v Praze 9.

Pracoviště chirurgie a jednodenní chirurgie se nachází v prvním patře hlavní budovy polikliniky.

Chirurgická ambulance nabízí svým klientům komplexní zdravotní péči se zaměřením na diagnostiku, ošetření a léčbu onemocnění chirurgických, také úrazů u dospělých i dětí (podvrtnutí, zlomeniny, otevřené rány). Dále se zde lékaři specializují na léčbu chronických ran (proleženiny, bércové vředy - vlhké hojení), diagnostiku a léčbu zánětlivých onemocnění podkoží a kůže (záněty, hnisání), také podkožních a kožních nádorků, bulek, znamének aj., diagnostiku a léčbu konečníku (píštěle, praskliny, hemeroidy), pohybového aparátu či poruch vyprazdňování a bolestí břicha. Samozřejmostí jsou i menší kosmetické výkony (např. odstranění podkožních útvarů, mateřských znamének aj.). 

V případě potřeby nabízí chirurgické pracoviště služby nadstandardně vybaveného zákrokového sálu.

Spousta operačních výkonů může být na zdejším chirurgickém pracovišti prováděna, v závislosti na moderní medicíně, v režimu takzvané jednodenní chirurgie (bez nutnosti dlouhodobé hospitalizace).

Chirurgické oddělení má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami České republiky. Kromě toho se pyšní moderním přístrojovým vybavením a přívětivým odborným personálem.

Vedoucím lékařem pracoviště chirurgie a jednodenní chirurgie je MUDr. Jiří Fencl, který si zakládá na individuálním přístupu ke klientům a poctivé péči.

Ordinační doba:

  • Pondělí: 7.30 - 15.30 hod. 
  • Úterý: 7.30 - 18.30 hod.
  • Středa: 7.30 - 18.30 hod.
  • Čtvrtek: 7.30 - 15.30 hod.
  • Pátek: 7.30 - 15.30 hod.

Polední přestávka: 12.00 - 12.30 hod.

Klienti se mohou objednat na telefonním čísle 266 006 240. K návštěvě není potřeba žádné doporučení od jiného odborníka či praktického lékaře. V případě akutního případu není nutné se předem objednávat.

Na chirurgické oddělení se lze pohodlně dopravit pomocí vlastního automobilu nebo metrem B do stanice Českomoravská.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Sokolovská 304
19061 Praha
Praha 9 - Vysočany
Česká republika

Jste CLINICUM a.s. - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com