Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
D.C.M. soukromá stomatologická klinika
D.C.M. soukromá stomatologická klinika

D.C.M. soukromá stomatologická klinika

D.C.M. soukromá stomatologická klinika

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Topolová 340
500 03 Hradec Králové
Česká republika

Hodnocení (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás D.C.M. soukromá stomatologická klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


D.C.M. soukromá stomatologická klinika již získal/a tato hodnocení

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  3.12.2010
  Spokojený/á

Krasná práce a profesionalita, mám od dr. Mounajjeda přední zuby a jsem moc spokojená

Profil

Profil

Motto:

S úsměvem na rtech.

Více o nás

Představení D.C.M. - dentální kliniky

D.C.M klinika, s.r.o. vznikla v dubnu 2001 původně jako Dentální centrum MUDr. Radka Mounajjeda, s cílem vybudovat pracoviště, které nabídne náročným pacientům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice.

To však vyžaduje tým zkušených odborníků. V dnešní medicíně je nutná specializace a proto u nás najdete nejen odborníky na zubní implantáty nebo keramické fasety, ale také specialisty v oboru parodontologie, ortodoncie a samozřejmě i dentální hygieny.

D.C.M. klinika dnes je zařízení, které nabízí náročným zákazníkům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice. Hlavní služby jsou v oblasti implantologie, protetiky, estetické stomatologie a záchovné péče. Nabízíme komplexní péči založenou na kvalitě, preciznosti, mnohaleté praxi erudovaném týmu.

Zakládáme si na přátelském přístupu k pacientům, kteří jsou ošetřováni v příjemném a komfortním prostředí naší dentální kliniky. Splňujeme tak očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby využívají nejen pacienti z blízkého okolí, ale poskytujeme péči všem zájemcům z celé České republiky i ze zahraničí.

D.C. M. klinika poskytuje komplexní stomatologické služby především v těchto oblastech:

 • Estetika

 • Implantologie

 • Prevence

 • Protetická stomatologie

 • Paradontologie

 • Stomatochirurgie

 • Analgosedace

 • Ortodoncie

 • Radiodiagnostika


Zejména zubní implantáty tvoří podstatnou část naší práce. Pacienti ze širokého okolí i ze vzdálených míst oceňují vysokou kvalitu našich služeb i špičkovou úroveň implantačních systémů, které v našem zařízení používáme. Pracujeme s implantačními systémy: 3i© - Biomet Company (USA), Straumann ITI® Dental Implant Systém (Švýcarsko) a Branemark® Nobel Biocare (Švédsko).

Bez moderních technologií se dnes neobejdou ani ti nejlepší lékaři. Naše stomatologická klinika věnuje velkou péči a prostředky nákupu skutečně spolehlivých prvotřídních přístrojů.

Z našeho moderního vybavení bychom Vám rádi představili:

Procera systém

Skvělé estetické výsledky při náhradě zubů, žádný černý tón na dásni u Vaší korunky díky korunkám vyráběným ze speciálních keramických materiálů systémem Procera. Tyto materiály nabízejí nejen lepší estetické efekty, ale větší přesnost, která přispívá k vyšší životnosti těchto korunek. Protetický odborník naší D.C.M. kliniky Vám může poskytnout podrobnější informace o korunkách vyráběných systémem Procera.

 

Mikroskopická stomatologie

Dentální operační mikroskop je zařízení, které umožňuje pracovat až při 25 násobném zvětšení přímo v ústech pacienta. Tato technika přinesla značné
zvýšení možností a kvality ošetření v diagnostice i vlastním ošetření zejména v endodoncii, výplňové terapii, paradontologii, ale i protetice.

 

Digitální rentgen

Používání digitálních rentgenových technik přináší kvalitnější, rychlejší a spolehlivější zhotovení i archivaci snímků. D.C.M. klinika disponuje moderním extraorálním digitálním radiodiagnostickým přístrojem (digitální rentgen), jehož výhodou je malá dávka záření v porovnání s klasickou filmovou verzí. Získaná data je možné počítačově zpracovávat. Více informací ....

Ordinační hodiny & naše pobočky:

 

D.C.M. klinika v Hradci Králové - mapa

 • Ordinační hodiny: PO - PÁ 8.00 - 16.00 (je nutné se předem objednat)

 

D.C.M. klinika, pobočka Nové Město nad Metují
Školní 1000, 549 01 Nové Město nad Metují - mapa
Tel:491 520 373
Mobil: 602 322 471

 • Ordinanční hodiny: PO-PÁ 8:00 - 16:00 (rezervace termínu ošetření nutná)


D.C.M. klinika, pobočka Úpice
Dr. A.Hejny 133, 542 32 Úpice - mapa
Tel: 499 828 699
Mobil: 602 623 210

 • Ordinanční hodiny: PO-PÁ 8:00 - 16:00 (rezervace termínu ošetření nutná)

Lékaři & Pracoviště

Zákroky