• 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (11)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás d´vision - Stomatologické centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


d´vision - Stomatologické centrum již získal/a tuto recenzi

Úspěšná operace

Spokojený/á

S panem doktorem Pokorným jsem velice spokojena, jako jediný doktor v republice se pustil podle slov jiných chirurgů do nemožné operace a zatím velice úspěšně. Vřele doporučuji

Anonym

Anonymous 26.8.2013
Spokojený/á

Pana doktora vřele doporučuji, je to machr, příjemný a rychlý, ošetření bezbolestné, strach zbytečný, Z.Gelnarová

Anonym

Anonymous 19.10.2012
Spokojený/á

Hezka pani doktorka, ceny myslim běžné ale služby určite nadstandardní. Pokud platím za nějakou nadstandardní lékařskou službu, očekávám laskavý a ochotný personál, moderní zařízení a hezké prostory, to v D.Vision všechn...o je. Rychle a efektivně mi pomohli, když jsem si při sportu vyrazil přední zub :) Adam Více 

Anonym

Anonymous 8.4.2011
Spokojený/á

Rád bych touto cestou ostatním sdělil, že pan doktor je machr po všech stránkách. Nebojím se ho :) vše pečlivě vysvětlí, je příjemný a lidský, takže mě žádné ošetření ani nebolí. Doporučuju! Ladislav K.

Anonym

Anonymous 8.4.2011
Spokojený/á

Toto zubní pracoviště mohu jen a jen doporučit. Příjemné prostředí, fajn personál, dokonalá péče... děkuju MK

Další recenze

Profil - d´vision - Stomatologické centrum

Motto:

Profesionální stomatologická péče v centru Prahy

Více o nás

Profil kliniky

Zdravé zuby a krásný úsměv, to nabízí naše stomatologické centrum d'vision v Praze na Vinohradech. V přijemném designově zařízeném interiéru našeho centra Vám poskytneme komplexní spektrum stomatologických ošetření. Veškerá péče je založena na preciznosti a kvalitě s využitím moderního přístrojového vybavení a technologií. Hlavní služby jsou v oborech implantologie, protetika, záchovná stomatologie, estetická stomatologie, stomatochirurgie, parodontologie a ortodoncie. Zakládáme si na přátelském přístupu k pacientovi. Každý, kdo k nám přichází na ošetření, je nejprve komplexně vyšetřen, podrobně seznámen se stavem svého chrupu a eventuálním postupem a charakterem léčby. Po konzultaci s pacientem je na základě jeho požadavků sestaven léčebný plán.

Přibíráme nové pacienty! Počátkem roku 2010 jsme se přestěhovali do nových, větších prostorů. Kapacita ordinací, které zde vznikly, nám umožňuje přibrat nové pacienty a nabídnout jim zubní ošetření ve velmi příjemném prostředí. Doufáme, že se vám nový interiér bude líbit, tak jako nám.

ZUBNÍ IMPLANTÁTY

V posledních desetiletích postupy a materiály v dentální implantologii dosáhly takové úrovně, že se jeví jako nejoptimálnější dlouhodobá náhrada ztracených zubů. Úspěšnost ošetření zubními implantáty se pohybuje okolo 95%. 
Zubní implantát je malý šroubek z čistého titanu. Lidské tělo tento kov velmi dobře přijímá. Implantát se zavádí do předvrtaného otvoru v čelistní kosti. Po krátké době se vytváří pevné spojení mezi povrchem šroubu a čelistní kostí, dochází k takzvané osseointegraci. Potom může implantát plnit funkci kořene zubu a mohou se na něj upevňovat korunky, můstky nebo snímatelné náhrady. 
Dentální implantáty nabízejí možnost náhrady jednoho i více zubů, aniž by se ostatní zdravé zuby musely brousit nebo jinak upravovat. Budete mít pevné zuby i v situacích, kde by klasická protetická stomatologie nabízela jen snímací protézy. Velkou výhodou implantátů je možnost výrazně zlepšit stabilitu celkové snímací protézy v situacích, kde už selhaly všechny ostatní způsoby vedoucí ke zlepšení retence náhrady, včetně lepidla na protézy. 
Zavedení jednoho implantátu je výkon, který standartně probíhá v lokální anestezii a nejedná se o nijak velkou operaci. Bolestivost po výkonu je srovnatelná se situací po extrakci zubu. Pacienti, kteří i z takto jednoduchého výkonu mají strach, mohou zavedení implantátu absolvovat v polospánku navozeném anesteziolgem v takzvané ANALGOSEDACI. Když je implantát vsazen do kosti, je velmi důležité, aby se kost přihojila k jeho povrchu a implantát byl osseointegrovám. Tato doba vhojení trvá různě dlouho, záleží na kvalitě kosti, na její tvrdosti. Když je kostní tkáň dostatečně tvrdá, denzní, je možné bezprostředně po zavedení implantátu připevnit korunku a implantát okamžitě plní funkci zubu. Když méně kvalitní kost ihned po implantaci neposkytuje implantátu dobrou stabilitu, doba připevnění korunky se odsouvá až období, kdy už je implantát pevně vhojen do čelistní kosti . 

Používáme implantáty renomovaných značek Astra techBiomet 3i, v současné době Vám můžeme nabídnout také implantáty Dentis.Velmi propracovaný implantační systém kvalitativně srovnatelný se systémy dražšími, ale za podstatně nižší cenu.
Ceník zubních implantátů Dentis >

Augmentace (úprava kostní tkáně před implantací)
Rozhodujícím kritériem pro náhradu zubů implantáty je dostatečné množství kosti, která bude implantát obklopovat. Po ztrátě zubu čelistní kost vždy více či méně ubývá-atrofuje. Současná implantologie problém s nedostatkem kosti řeší pomocí augmentace (zvětšení objemu kostní tkáně). Pro získání dostatečné nabídky kosti v místě implantace nejčastěji používáme následující techniky: 

Řízená kostní regenerace
Metoda vhodná pro doplnění malých kostních defektů v okolí zaváděného implantátu. V těchto případech jako augmentační materiál používáme granulky hydroxyapatitu. Hydroxyapatit je čistý kostní minerál získávaný speciální chemickou technologií z přísně vybíranýcha kontrolovaných kostí skotu. Tato metoda je naprosto bezpečná. Tímto způsobem byl upraven objem kosti tisícům lidí po celém světě. 

Volný autogenní kostní štěp
Metoda indikovaná pro případy, kdy chybí větší množství kostní hmoty. Při této metodě se používá nejkvalitnější augmentační materiál, vlastní kostní štěp. Celý výkon probíhá tak, že se v lokální anestezii, někdy doplněné analgosedací, odebere bloček kosti z oblasti dolní čelisti za posledními stoličkami nebo z oblasti brady. Takto získaný štěp se přenese na místo, kde se navyšuje objem kostní hmoty. Na daném místě se pevně fixuje šroubky. Po 4-5 měsících je štěp obvykle přihojen a je možné zavést implantát. Odběrem kostního štěpu se neoslabuje pevnost dolní čelisti, ani se nemění kontura obličeje. Tuto operaci někdy doplňujeme augmentací měkkých tkání- dásně, dostatek tvrdých i měkkých tkání je předpokladem k dobrému estetickému výsledku při ošetření implantáty. Pacient po tomto výkonu užívá týden antibiotika a 2-3 dny léky proti bolesti.

 

 

STOMATOCHIRURGIE

Jsme Vám schopni provést celou škálu výkonů, které patří do oboru stomatochirurgie. Mezi nejčastěji prováděné zákroky patří extrakce zubů, jak jednoduché, tak komplikované extrakce retinovaných atypicky uložených zubů, resekce kořenových hrotů, odstranění cyst z čelistí. Další kategorií jsou výkony spojené s implantologií-augmentace. Augmentační výkony optimalizují nabídku v místě, kam má být zavedený dentální implantát, jedná se o zvětšení objemu čelistních kostí pomocí kostních štěpů. Všechny tyto výkony lze provádět v lokální anestezii nebo při částečném uspání pacienta, v analgosedaci.

Extrakce zubů moudrosti (tzv.osmiček)
U většiny lidí jsou třetí moláry (moudráky) uloženy tak, že nikdy nebudou plnit funkci plnohodnotného zubu, ale jejich špatné postavení bude přinášet pouze problémy. Mezi ty nejčastější patří: 
~ zub se díky svému sklonu prořeže do dutiny ústní jen částečně, nelze jej dobře čistit, špatná hygiena vede ke vzniku opakujících se zánětů okolní sliznice 
~ jsou skloněné k sousednímu zubu, tlačí na něj, znemožňují jeho čištění a tento zub se díky nevyhovující hygieně kazí 
~ často se okolo zubů moudrosti vytvářejí cysty, které se postupně zvětšují a oslabují čelistní kost, obsah cysty se může infikovat a způsobit velmi nepříjemný zánět dané oblasti 

V případě, že máte problémy s osmičkama, rádi Vás vyšetříme, prakticky ve všech případech zhotovujeme panoramatický rentgen čelistí, na kterém je postavení osmiček dobře patrné a navrhneme Vám způsob léčby. 
Extrakce zubů moudrosti není nijak dramatický zákrok. Snažíme se operovat jemně a netraumatizovat okolní tkáně, přesto je tato extrakce spojena s mírným otokem tváře a možnou 2-3 denní bolestivostí poextrakční rány. Na toto období předepisujeme analgetika, která bolest účinně potlačí.

 

 

Resekce kořenového hrotu
Někdy se i po kvalitním ošetření infikovaného kořenového kanálku dostane infekce do okolí kořene postiženého zubu. U špičky kořene se potom vytváří tzv. váček, který se časem může zvětšit  vytvořit cystu. Tento proces může být zcela bezbolestný a je zachycen při rentgenovém vyšetření. V případě, že už není naděje na léčbu konzervativní, je indikován chirurgický výkon. Operace spočívá v odklopení sliznice nad postiženým místem a odstranění patologického ložiska i s částí kořenového hrotu. Obtíže po operaci jsou srovnatelné s extrakcí (vytržením) zubu.

DENTÁLNÍ HYGIENA

Správná péče o chrup a dásně je jedna z nejúčinnějších forem prevence vzniku zubního kazu a parodontitidy. Moderní stomatologická péče se už neobejde bez dokonalé zubní hygieny. Naše dentální hygienistky Vás naučí, jak správně provádět každodenní čištění zubů, pomůžou Vám s výběrem správných pomůcek a jejich optimálním používáním. Očistí Vám ultrazvukem zubní kámen, pomocí abrazivního spreje airflow Vám odstraní ze zubů tmavé pigmentové skrny, zbaví Vás zubního plaku a zápachu z úst. Poradí Vám s aplikací fluoridových preparátů k posílení odolnosti zubů proti možnosti vzniku zubního kazu. Na přání je možné veškeré úkony dentální hygieny provádět v lokálním znecitlivění.

 

 

ESTETICKÁ STOMATOLOGIE

Krásný zářivý úsměv ovlivňuje dojem, který si o Vás vytváří Vaše okolí a je prvním krokem na cestě k úspěšné komunikaci. Hezký úsměv ovlivňují rty, dásně a zuby, při narušení jedné komponenty je narušen celý úsměv. Estetická stomatologie usiluje o harmonii všech částí Vašich úst, které se na krásném úsměvu podílejí.

 

ENDONCIE

Trpíte silnou bolestí zubů při pití studených a teplých nápojů, nemůžete pro bolest zubu skousnout, máte oteklou tvář? Možnou příčinou těchto potíží je zánětlivé onemocnění zubní dřeně, vedoucí k její nekroze. Ošetřením zubů při těchto obtížích se zabýváendodoncie - ošetření kořenových kanálků.
Správně provedené endodontické ošetření zaručí dlouhodobé přežití zubu resp. jeho kořene. Po kvalitně provedeném endodontickém ošetření, během kterého je z kořenového kanálku odstraněna infikovaná zubní dřeň, úzký kořenový kanálek je rozšířen speciálními rotačními nástroji, vypláchnut dezinfekčním roztokem a zaplněn kořenovou výplní v celé své délce. Ve většině případů zvyšujeme pevnost a odolnost zubu po endodontickém ošetření kompozitním čepem se skelnými vlákny fixovaným do kořenového kanálku. Zub je následně opatřen metalokeramickou nebo celokeramickou korunkou. Po této terapii může zub dlouhodobě plnit všechny své funkce.

 

PROTETICKÁ STOMATOLOGIE

Protetika se zabývá náhradou poškozených nebo ztracených zubů. K obnovení estetiky a všech ostatních funkcí chrupu protetika využívá korunky, můstky,laboratorně vyrobené výplně (inlaye, onlaye), fasety a snímací náhrady.

 

 

KORUNKY A MŮSTKY


KERAMICKÉ FASETY


INLAY A ONLAY - LABORATORNĚ VYRÁBĚNÉ VÝPLNĚ


SNÍMATELNÉ NÁHRADY


PARODONTOLOGIE

Stomatologický obor, jehož náplní je léčba onemocnění parodontu. Jedná se o onemocnění dásní a čelistní kosti, tvořící zubní lůžko.
Jestli-že Vám při čištění zubů kvácejí dásně nebo se Vám zuby začínají viklat, trpíte zřejmě parodontitidou, velmi rozšířeným onemocněním, které Vás bez léčby pomalu, ale spolehlivě, připraví o zuby. Boj s parodontitidou patří mezi hlavní náplň parodontologie. Parodontitida probíhá zpočátku bezbolestně a postupuje pomalu. Bolestivost přichází až v pozdním stadiu, kdy je záchrana zubů už velmi obtížná. 
Parodontitida se objevuje při dlouhodobém dráždění dásní bakteriemi zubního plaku a mechanickým drážděním přítomností zubního kamene, nepřesně zhotovenými výplněmi a korunkami. Při nesprávném čištění zubů se v oblasti zubního krčku usazuje plak, měkký žlutobílý povlak, obsahující obrovské množství bakterií. Na přítomnost bakteriální infekce dáseň reaguje zánětem. Vy sami můžete velice snadno zjistit, že zánětem dásní trpíte. Dáseň je při zánětu překrvená a snadno krvácí, nejčastěji při čištění zubů. Při dlouhodobé přítomnosti zubního plaku se do něj ukládají soli ze slin, plak mineralizuje- vzniká zubní kámen. Tvrdý a nerovný povrch zubního kámene dráždí dásně mechanicky a rovněž způsobuje zánětlivé změny. Zánět se šíří z dásně na kost zubního lůžka, tkáň je zánětem destruována, zub ztrácí v kostní lůžku oporu, začíná se viklat. 
Řešení v počínajicím stadiu je jednoduché – pomůžeme Vám se správným prováděním zubní hygieny, naše dentální hygienistky Vám vyberou vhodné pomůcky pro čistění zubů a naučí Vás s nimi zacházet. Vy potom musíte vytrvat a zuby si pečlivě a pravidelně čistit. Dobrá spolupráce mezi pacientem a odborníkem je podmínkou k potlačení této nemoci. 
V pokročilejších stádiích parodontitidy nestačí jen upravit hygienu, odstranit zubní kámen a nepřesně zhotovené výplně, ale je nutné léčbu doplnit o chirurgickou terapii. Chirurgickými výkony jsme schopni zastavit pokročilá stadia parodontitidy a regenerovat zánětem poškozené tkáně. Jedná se o řízenou kostní regeneraci a techniky plastické parodontální chirurgie, zabývající se obnovou poškozené dásně.

ANALGOSEDACE - OŠETŘENÍ V POLOSPÁNKU

Návštěva zubní ordinace i vlastní stomatologické ošetření je pro nemálo osob stresující záležitostí. Jisté obavy jsou přirozeným jevem, vycházejí z některých nepříjemných aspektů i u velmi šetrně prováděného zubního ošetření. Moderní medicína má metody, které odbourají nepříjemné prožitky a navíc pacient průběh ošetření prospí. Jedná se o analgosedaci. Analgosedace je stav, který je navozen pomocí farmak. Náš anesteziolog podává do pacientovy žíly účinné látky a uvádího ho do polospánku. Nejedná se o celkovou anestezii (narkozu), pacient je schopen reagovat na oslovení, ale nevnímá bolest, ani jiné podněty, které by mu mohly u ošetření v lokální anestezii připadat nepříjemné. Výhodou analgosedace je, že pacient může bezprostředně po výkonu, v doprovodu jiné osoby, opustit zubní ordinaci a nemusí 4 hodiny dospávat na lůžku, jak tomu bývá u celkové anestezie. Pro mnohé pacienty je příjemné i to, že si po analgosedaci na průběh ošetření nepamatují. Analgosedaci doporučujeme pacientům, kteří mají podstoupit delší chirurgický výkon, dále při zavádění většího množství dentálních implantátů nebo u pacientů, kteří v minulosti prožili na zubařském křesle nepříjemné chvíle a nemají sílu překonat strach z tohoto zážitku.

ORTODONCIE

Ortodoncie je obor zubního lékařství, který se zabývá diagnózou, prevencí a léčbou nepravidelností zubů, vztahů zubních oblouků a čelistí. Nabízíme ortodontické konzultace pro děti, mladistvé a dospělé, zhotovení kompletní dokumentace (vyšetření, fotografie, otisky zubů, rentgenové snímky), stanovení vhodného léčebného postupu a ortodontickou léčbu fixními i snímacími rovnátky. V případě závažných odchylek ve vzájemném vztahu čelistí nabízíme ve spolupráci s čelistním chirurgem kombinovanu ortodonticko-chirurgickou léčbu. U dětí a mladistvých je hlavním cílem ortodoncie podpořit vývoj zdravého chrupu a využít růstu k efektivní korekci ortodontické nepravidelnosti. U dospělých pacientů je cílem zlepšení funkce a estetiky chrupu a zlepšení podmínek pro ústní hygienu. Ortodontická léčba může usnadnit protetické nebo implantologické ošetření a upravit estetiku a funkci chrupu po stabilizaci parodontitidy. 

Co mi přinese ortodontická léčba

 • Atraktivnější úsměv
 • Pozitivní vliv na psychický vývoj dětí a dospívajících
 • Lepší funkci zubů
 • Usnadnění ústní hygieny
 • Lepší rozložení žvýkací síly na zuby zmenšuje opotřebení zubů a zlepšuje jejich životnost.
 • Zlepšení podmínek pro ošetření ostatními stomatologickými obory (implantologie, protetika)


Jak poznám, že potřebuji rovnátka?

 • Horní přední zuby výrazně vyčnívají před dolní zuby (předkus)
 • Horní přední zuby překrývají ve skusu více než polovinu dolních zubů (hluboký skus)
 • Horní přední zuby jsou ve skusu za dolními zuby (podkus)
 • Horní a dolní přední zuby se ve skusu nedotýkají (otevřený skus)
 • Stěsnané nebo překrývající se zuby
 • Střed horního a dolního zubního oblouku je posunutý
 • Dumlání prstů nebo palce u dětí
 • Obtíže s kousáním
 • Zuby se nestejnoměrně nebo nadměrně obrušují
 • Dolní čelist se při dokousnutí posune do strany
 • Mezery mezi zuby


V jakém věku by měla být zahájena ortodontická léčba?
Ortodontická léčba může být zahájena v každém věku. První návštěva u ortodontisty je doporučována mezi 6 a 7 rokem věku dítěte nebo i dříve, pokud je problém odhalen rodiči, praktickým zubním lékařem nebo dětským lékařem. Mnoho ortodotických problémů je snazší napravit, pokud se objeví v časném věku, dříve než dojde ke zpomalení růstu čelistí. Při včasné léčbě se pacient může vyhnout komplikovanější léčbě v pozdějším věku. Naopak existují jiné ortodontické vady a estetické nedostatky, které můžeme odstranit až v dospělosti, nebo se zahájením léčby záměrně vyčkáváme na zpomalení růstu. Léčba pomocí fixních i snímacích rovnátek je vhodná jen pro pacienty s dobrou úrovní hygieny dutiny ústní. Naše ortodontická ordinace spolupracuje s dentální hygienistkou, která pacientovi poradí s výběrem vhodných pomůcek pro každodenní péči o zuby, zuby odborně vyčistí a doporučí správnou techniku čištění zubů. Po celou dobu ortodontické léčby by měl pacient pokračovat v pravidelných preventivních návštěvách svého praktického stomatologa.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Augmentační techniky v parodontologii a implantologii
Bělení zubů Od 1 900 Kč
Branemarkův můstek
Celokeramická onlej, inlej, overlej Od 8 500 Kč
Celokeramické fixní náhrady Od 8 500 Kč
Celoplášťové kovové fixní náhrady
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady
Cerec (zákroky pomocí robotu) CAD/CAM
Dentální hygiena Od 700 Kč
Dentální klenoty
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků) Od 1 000 Kč
   Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety Od 8 500 Kč
Keramické korunky a můstky Od 8 500 Kč
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Kompozitní inleje, onleje, overleje Od 4 800 Kč
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady Od 7 000 Kč
Ortodoncie
Ošetření citlivých zubů
Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady) Od 4 500 Kč
Stomatochirurgie
Ústní a maxilofaciální chirurgie
Zirkonové (celokeramické) implantáty
Zubní implantáty Od 16 000 Kč
Zubní kosmetika
Zubní výplně (záchovná stomatologie) Od 900 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Fotky před/po

Napište nám

Adresy

Adresa
Blanická 1060/32
12000 Praha
Praha 2
Česká republika

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď