Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Dana Černohubá a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Dana Černohubá

Uvítání

MUDr. Dana Černohubá je absolventkou Karlovy Univerzity v Praze. V současnosti působí v Očním centru Praha.

Zúčastnila se několika zahraničních kurzů a stáží, zkušenosti sbírala ve fakultních nemocnicích, ale i v soukromém pracovišti v Praze.

Je pravidelnou účastnicí domácích i zahraničních kongresů. Přednášela například na Euretina 2017 Barcelona či ISSOCT meeting 2017 Paris.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se specializuje především na diagnostiku a léčbu zadního segmentu oka (sítnice, sklivec). Zároveň je třeba mínit, že v Očním centru Praha vede nové specializované pracoviště, které je zaměřeno na léčbu chorob sítnice.

Naše ordinace

Oční centrum Praha je soukromou oční klinikou. Místní profesionálové poskytují zdravotní péči v oboru očního lékařství již řadu let. Během existence tohoto zařízení zde bylo ošetřeno již více než 60 000 pacientů.

Nutno zmínit, že Oční centrum Praha je první kataraktovým centrem v České republice (katarakta je odborný název pro šedý zákal). Má však na svém kontě i další prvenství. Bylo to právě Oční centrum Praha, kdo v České republice jako první provedl implantaci Schariothovy makulární čočky. Také jsme jako první vyzkoušeli roboticky asistovanou operaci – ZEPTO technologii. Rádi bychom zmínili i fakt, že se podílíme na vývoji nitroočních čoček.

Jsme držiteli certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2015, což je znakem toho, že kvalita poskytovaných služeb v Očním centru Praha je dlouhodobě velmi vysoká.

Špičkovou péči zajišťují zkušení lékaři a další profesionálové. Místní oční chirurgové mají zkušenosti jak z České republiky, tak ze zahraničí. Přednostou kliniky je doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, který provedl již více než 30 000 úspěšných operací. Již více než 1000 zákroků bylo provedeno v Očním centru Praha. Primářem je MUDr. Radan Zugar, specialista v oblasti kataraktové chirurgie. V roce 2017 byl také jmenován Ministerstvem zdravotnictví členem akreditační komise pro specializační vzdělávání (oftalmologie).

Samozřejmostí je pak fakt, že všichni lékaři i další členové odborného týmu se dále vzdělávají, aby pacientům poskytli jen tu nejlepší péči.

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Operace očních víček (Blefaroplastika) horní i dolní víčka Od 18 000 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) jendo oko Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Od 10 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč
Prodlužování řas Od 2 200 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Jankovcova 1569/2c
17000 Praha
Praha 7 - Holešovice
Česká republika