Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jiří Doležal

Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
ARLETA - Centrum reprodukčního zdraví

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jiří Doležal a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jiří Doležal - Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí

Motto:

ARLETA, Centrum reprodukčního zdraví patří k centrům s komplexním rozsahem oborů, kde je vysoce kvalifikovaný tým připraven udělat maximum pro to, aby právě Vám se narodilo zdravé dítě. Co jiného může být pro Vás štěstí ...

Uvítání

MUDr. Jiří Doležal pochází z podhůří Orlických hor. Po maturitě na Gymnáziu v Náchodě se rozhodl pro studia medicíny na Lékařské fakultě všeobecného lékařství v Hradci Králové. Již v průběhu studií docházel na Porodnickou a gynekologickou kliniku a tento obor se mu stal osudným. Jako sekundární lékař a posléze asistent Gynekologicko-porodnické kliniky Fakultní nemocnice ho překvapil zejména příkrý rozpor oboru: léčba neplodnosti u jedné ženy a umělého přerušení těhotenství u jiné ženy pod jednou střechou. Na jedné straně svoboda v rozhodován ženy, na druhé straně obrovská nespravedlnost tam, kde je mateřství upíráno. MUDr. Jiří Doležal vždy preferoval prokoncepční léčbu a ta jej učarovala svým záběrem od chirurgie, přes endokrinologii, psychologii, zobrazovací metody včetně ultrazvuku, urologii až po genetiku. V průběhu 90. let se formovala v oboru zcela nová disciplína - asistovaná reprodukce, lidově "dítě ze zkumavky." Tomuto oboru je lékař věrný dodnes. Po dovršení druhé atestace v oboru porodnictví a gynekologie se rozhodl pro založení privátní praxe, nejdříve v letech 1997 - 2002 v Hradci Králové, a posléze v Kostelci nad Orlicí, kde vybudoval Centrum reprodukčního zdraví ARLETA. Vyvrcholením  úsilí byla obhajoba akreditace Centra asistované reprodukce Ministerstvem zdravotnictví České republiky k 1.2. 2008 a zahájení vlastního IVF programu.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současnoti se MUDr. Jiří Doležal věnuje zejména oblasti reprodukční asistované medicíny. Přímo se zaměřuje na léčbu neplodnosti.

Naše ordinace

Reprodukční klinika Centrum reprodukčního zdraví Arleta se nachází v Kostelci nad Orlicí. Poskytuje komplexní vyšetření a věnuje se léčbě neplodnosti. Cílem kliniky je otěhotnění, udržení těhotenství a narození zdravého dítěte. Samořejmostí je vstřícný, korektivní a citlivý přístup, upřímný zájem, kvalitní péče, příjemné prostředí a moderně vybavené centrum. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Kostelec nad Orlicí
Adresa
Komenského 702
517 41 Kostelec nad Orlicí
Česká republika