Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc.

Oftalmologie Praha
  • 1
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. - Oftalmologie Praha

Motto:

Pracoviště se specializuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí hlavně dospělého věku.

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČOS - Česká oftalmologická společnost
  • ČVS - Česká vitreoretinální společnost
  • EVS - Evropská vitreoretinální společnost

Uvítání

V roce 1972 MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. dokončila studium na Fakultě všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Od roku 1972 až do roku 2003 vystřídala několik míst. Pracovala na Oční klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, dále na Oční klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, také na Oční klinice ve Fakultní nemocnici v Plzni i Oční klinice pro děti a dospělé v Praze v Motole. V roce 1977 se začala blíže zaměřovat na problematiku sítnicové a sklivcové chirurgie, které se věnovala pod dohledem prof. MUDr. Ivana Karla, DrSc. a zabývá se jí i dnes. Po uplynutí pěti let od studia složila v roce 1977 úspěšně atestaci I. stupně z oftalmologie. V roce 1983 v tomto oboru získala také atestaci II. stupně. V roce 1992 zdárně obhájila svoji disertační práci, která byla na téma "Chirurgická léčba inveterovaného odchlípení sítnice." Od roku 2004 je součástí týmu lékařů privátní oční kliniky v Praze. Aktivně publikuje v odborné literatuře, kde se zaměřuje právě na problematiku chorob sklivce a sítnice. Účastní se různých kongresů, přednášek, a to jak doma v České republice, tak i za hranicemi. Rovněž se věnuje vzdělávání lékařů postgraduálního studia. Je spoluřešitelkou dvou grantů ve vitreoretinální oblasti a členkou několika odborných společností, dokonce zakladatelkou České vitreoretinální společnosti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současné době se MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. specializuje zejména na oblast sítnicové a sklivcové chirurgie, také na choroby a léčbu s touto problematikou spojené. Je součástí týmu lékařů pražské Kliniky Jana Leštáka, s.r.o.

Naše ordinace

Klinika Jana Leštáka, s.r.o. je nestátním zdravotnickým zařízením, které se nachází v Praze. Součástí kliniky, je kromě nejstaršího očního oddělení, také oddělení urologie, endokrinologie, kožní, ORL oddělení a další. Součástí je také pracoviště magnetické rezonance nebo oddělení gynekologie a porodnictví, jež se specializuje na dětskou gynekologii. Tým odborníků tvoří pouze lékaři s nejvyšším vzděláním. V rámci publikační činnosti patří klinika k nejvíce produktivní v České republice. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Odstranění znamének, kožních výrůstků
Operace obočí (Brow lift)
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček
   Operace horních víček

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
V hůrkách 1296/10
158 00 Praha
Praha 5
Česká republika