Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Studio DRAHA a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Studio DRAHA

Uvítání

Studio Draha najdeme ve Velkým Opatovicích. Nabízí hned několik služeb – manuální lymfodrenáž, Švédská klasická masáž, masáž s lávovými kameny. Zároveň však nabízí i astrologické služby.

Naše klinika

Dané studio provozuje paní Drahoslava Bejrová, která působí již 11 let jako terapeut v oblasti masáží. Studiu těchto technik se věnovala celých 5 let. K danému oboru ji dovedla její vlastní zkušenost s bolestí zad.

Největší odměnou při práci je pro tuto ženu to, když její klient odchází po masáži spokojen a při další návštěv jí oznámí, že jeho bolesti polevili.

Masáž lávovými kameny

Už jste slyšeli o lávových kamenech? Jejich využití při masáži je pro lidské tělo velmi pozitivní. Použití těchto kamenů je vhodné například při léčbě revmatismu či obezitě – pomáhají totiž zrychlit metabolismus. Zároveň je třeba zmínit, že masáž lávovými kameny je mnohem účinnější, než masáž klasická.

Manuální lymfodrenáž

Ačkoli existuje již mnoho přístrojů, pomocí kterých je možné lymfodrenáž realizovat, citlivým lidským rukám se zkrátka nic nevyrovná. Jak sám název napovídá, lymfodrenáž má pozitivní účinek na fungování lymfatického systému. Je tak možné zmírnit otoky, odstranit bolest, lymfodrenáž však může pomoci i pro zmírnění celulitidy.

Daná metoda je vhodná například i pro sportovce – lymfatická masáž totiž napomáhá rychlejší regeneraci svalů a dalších tkání. Je nápomocná ale i při léčbě poruch prokrvení či bolestech cévního původu.

Švédská klasická masáž

Klasická švédská masáž je velmi účinná pro zmírnění bolesti, zároveň však pomáhá posílit imunitní systém a uvolňuje svaly. Jedná se také o skvělou formu relaxace, pomáhá tedy odbourávat stres. Tato metoda využívá různé typy tření a hnětení.

Astrologické služby

Jak již bylo zmíněno, Studio DRAHA nabízí i astrologické služby. Ty jsou vhodné pro všechny, které lákají tajemné věci a rádi by jim více porozuměli. Astrologie nám podle vlivu hvězd dokáže prozradit více o tom, jaká je naše povaha, vlastnosti či schopnosti. Musíme také upozornit na to, že astrologie nepracuje s kartami.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Lipolýza na bázi podtlaku
   VacuShape
Radiofrekvenční lipolýza

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Milady Horákové 1
Brno
Česká republika