Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
  • 83 odpovědí
  • 2 Likes

MUDr. Zbyněk Dvořák

Chirurgie Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Zbyněk Dvořák a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Zbyněk Dvořák - Chirurgie Praha

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČChS - Česká chirurgická společnost
  • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
  • FS JEP - Flebologická společnost
  • KS ČCHS - Koloproktologická sekce

Uvítání

MUDr. Zbyněk Dvořák v roce 1971 úspěšně odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 zdárně složil atestaci II. stupně v oboru chirurgie. Je uznávaným členem hned několika společností, mezi které se řadí Česká lékařská komora, Česká flebologická společnost, Společnosti klinické medicíny, Česká senologická společnost, Česká chirurgická společnost Jana Evangelisty Purkyně, také Česká lékařská společnost JEP, Proktologická sekce ČCHS JEP a rovněž je součástí Sdružení privátních ambulantních chirurgů České republiky.  Aktivně se podílí na publikaci v odborné literatuře, dále se věnuje výukové a přednáškové činnosti. Blíže se zaměřuje zejména na výuku miniinvazivní léčby hemeroidů, a to speciálním přístrojem HEMORON.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V současnoti se MUDr. Zbyněk Dvořák specializuje na proktologii, ve které má více než 20 letou praxi. Blíže se zabývá neinvazivní a nebolestivou léčbou hemeroidů. 

Naše ordinace

Ordinace Proktologie a chirurgie MUDr. Zbyněk Dvořák sídlí v Praze 1. Jde o soukormou ordinaci, jež se specializuje především na oblast proktologie a chirurgie. Zejména pak na léčbu onemocnění souvisejících s konečníkem, tedy na léčbu zánětů konečníku, léčbu trhlin či hemeroidů a léčbu spojenou s obtížemi, které se vyskytují v souvislosti s análním kanálem. Možné je rovněž podstoupit kosmetické a estetické operace či sklerotizaci a léčbu křečových žil (varixů). Ordinace upřednostňuje a zakládá si na nebolestivé léčbě hemeroidů za použití moderního přístroje Hemoron, který funguje na principu laseru. V tomto případě není nutná ani hospitalizace a klient může po zákroku odejít domů a je schopný vykonávat veškerou aktivitu bez dalšího omezení. MUDr. Zbyněk Dvořák si plně uvědomuje citlivost takových onemocnění, proto k pacientovi přistupuje s pochopením a diskrétně. Samozřejmostí je rovněž individuální přístup ke každému jednotlivci. 

Více o lékaři

Ordinační hodiny

Úterý:

14,00 - 18,30

Středa:

07,15 - 14,30

Objednání k vyšetření

je možné denně 7.30-18.00 hod. na tel.č. 736 601 780.

Poznámka: Objednací doba: 5 dne

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Léčba křečových žil (varixů) Miniflebektomie varixů Od 400 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 400 Kč
   Miniflebektomie varixů Od 400 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 700 Kč Do 700 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Praha
Adresa
Senovážné nám. 22
110 00 Praha
Praha 1 - Nové Město
Česká republika