Esthemed

Esthemed

(1 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Resselovo náměstí 12, Chrudim, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Esthemed
Esthemed
(1 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 947 návštěv profilu
Esthemed s.r.o.

Vítáme vás na profilu Laserového lékařsko-kosmetického centra Esthemed. Založili jsme jej už před jedenácti lety - 1. října 2008 v centru Chrudimi. Sídlíme v obchodním a bytovém centru Balustráda. Chtěli jsme pro vás jen to nejlepší, profesionální zázemí, příjemnou atmosféru, komfort a diskrétnost. Hlavní je pro nás respekt k přáním a požadavkům klientů. Esthemed je tedy zaměřen zejména na oblast estetické dermatologie s využitím nejnovější laserových technologií, komplexní omlazení pleti (antiaging), lékařská kosmetická ošetření a tvarování těla. Ošetřujeme pokožku obličeje i celého těla.

Nabízíme vám špičkovou a specializovanou péči, díky které budete vypadat ještě mladší a krásnější než teď.

Konkrétně provádíme například trvalou epilaci, odstraňování pigmentace, mateřských znamének nebo žilek. - Jde o zákroky vysokovýkonným laserem.

Specializujeme se i na léčbu akné, odstraňování jizev, léčbu ekzému, lišejů apod. - zákroky prováděné biostimulačním laserem.

Dále se zaměřujeme na dermatoestetiku (aplikace výplní, aplikace mezonití, aplikace botulotoxinu, mesoterapie atd.) nebo dermatochirurgii (odstraňování bradaviček, kožní výrůstky apod.).

Uvědomujeme si, že se stále zvedají nároky na poskytované služby. U nás na vás tedy čekají špičkoví odborníci, moderní vybavení, které bude vyhovovat i nejnáročnějším klientům. Dokázali jsme pro vás vybudovat estetickou kliniku, jejíž široká nabídka i navzdory vysoké kvalitě poskytuje nadstandard dostupný všem ženám i mužům.

"My víme, jak Vás učinit krásnými, jen nás to musíte nechat uskutečnit!"

Naši lékaři: Na estetickou dermatologii se u nás zaměřuje MUDr. Tamara Škopková Haltuchová. Věnovat se vám budou také naše zdravotní sestry, například Ilona Pirnerová, asistentkou je u nás Andrea Doležalová.

Otevřeno máme každý všední den.

Můžete využít také celoroční nabídky našich voucherů a dárkových poukazů.

Nově jsme otevřeli také dvě další pobočky, jednu v Pardubicích a další v Plzni.

Budeme se na Vás těšit.
Vaše Esthemed

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

100% odstranění vrásek

Požádejte: Esthemed o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (9)

Požádejte: Esthemed o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!