Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Esthetic Laser Clinic

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Esthetic Laser Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Esthetic Laser Clinic

Motto:

Full servis v kráse a mládí...

Více o nás

Profil kliniky

Kosmeticko-estetická klinika „Esthetic laser clinic” se nachází v areálu Zábavního Centra v Centru Černý Most (u kina Village Cinemas).

Náš kosmetický salón nabízí zejména následující služby: liposukce, celulitida, depilace, permanentní make-up, masáže, prodlužování řas, lymfodrenáže, odstraňování vrásek, léčba akné a další kosmetické služby.

Liposukce

Bezbolestná liposukce Exilis

Exilis využívá zcela průlomové a inovativní neinvazivní postupy, se kterými dosahuje vynikajících výsledků v redukci objemu tukové tkáně. Výsledkem léčby je redukce tukové vrstvy a zmenšení objemu tukových buněk, se současným zlepšením vnějšího vzhledu kůže. " Dejte svým křivkám tvar s nejrychlejším a nejvýkonnějším systémem na trhu. "

Klíčové informace

 • Revoluční metoda pro redukci tuku a tvarování těla

 • Bezbolestná terapie = žádná anestetika

 • Viditelné změny již po prvním zákroku

 • Neinvazivní metoda = není třeba rekonvalescence

 • Velmi rychlá procedura

 • Postupující a měřitelné výsledky

 • Skvělé výsledky již po čtyřech procedurách

Dosahované výsledky

 • Reálný úbytek tukové tkáně až o 15cm

 • U všech pacientů efektivně tvaruje postavu

 • Výrazně zlepšuje elasticitu pokožky a její strukturu

 • Zmírňuje celulitidu

Celulitida

Celulitida – pojem, který zná většina žen, a mnohé s ní mají osobní zkušenost. Tzv. pomerančová kůže se většinou objevuje na stehnech, hýždích, ale i pažích a prsou a opravdu připomíná tlustou kůru pomeranče s viditelnými nerovnostmi. Tento kosmetický problém trápí mnoho žen. Příčiny vzniku celulitidy jsou rozmanité a je jich mnoho – od dědičnosti až po špatný životní styl umocněný častým stresem.

Depilace

Depilací rozumíme odstranění části chloupku, která je vidět. Chloupek poměrně brzo dorůstá. Patří sem ošetření žiletkou, depilačním strojkem nebo depilačním krémem. Při epilaci dochází ke zničení kořínků chloupků pomocí vosků, elektrické jehly, pulsního světla a také laseru, s jehož využitím je možné dosáhnout vyšší uspěšnosti destrukce kořínku chloupku a tím i téměř trvalého efektu epilace. V našem studiu používáme při epilaci IPL přístroj.

Permanentní make-up

Jde o mikroimplantaci pigmentu do horní vrstvy pokožky za použití lokálních anestetik (mast, gel). Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem. Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze upravit např. velikost obočí, zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii. 

Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně, chtějí-li poskytnout útěchu a zmírnit bolest.

Prodlužování řas

K trvalému prodlužování řas se nejčastěji používá metoda nazývaná Lash Sensation. Zákrok, který trvá cca 2 hodiny, spočívá v nalepení syntetických norkových nebo hedvábných řas k těm vašim. Pokaždé se na jednu vaši řasu nalepí jedna řasa syntetická, která je zakřivená tak, aby napodobovala vaši přírodní řasu. Tyto řasy syntetické tak přidají vaší vlastní řase na délce a tloušťce. Umělou řasu drží velmi pevné, ale zároveň také elastické hypoalergenní lepidlo. Vaše přirozená řasa není nijak poškozena. Zákrok nijak nebolí, naopak samotný zákrok se provádí vleže na lůžku, takže si při něm i odpočinete.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická chirurgie Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Od 1 900 Kč Do 2 800 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 1 100 Kč Do 5 000 Kč
   Laserová léčba akné Od 800 Kč Do 2 900 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL) Od 750 Kč Do 6 900 Kč
Permanentní make-up Od 2 500 Kč Do 7 500 Kč
Prodlužování řas Od 5 000 Kč
Fyzioterapie a rehabilitace Ceny od* Ceny do*
Klasická masáž
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Chlumecká 8
198 00 Praha
Praha 9
Česká republika