Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Katarína Ferjenčíková

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Katarína Ferjenčíková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Katarína Ferjenčíková již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 23.10.2013
Spokojený/á

Zdravím k paní doktorce K.F. chodím už od svých 18let . mám dobré zkušenosti vždy mi dobře poradí dá se s doktorkou mluvit ovšem co vás trápí nebo máte na srdci .Jinou doktorku bych nechtěla a až moje děti dovrší dospě...losti tak jim do poručím také .tuto doktorku . hodně zdravíčka všem s pozdravem Monika Doležalová Více 

Profil - MUDr. Katarína Ferjenčíková

Uvítání

MUDr. Katarína Ferjenčíková v současnosti provozuje vlastní ordinaci praktického lékaře pro dospělé, kterou najdeme v Liberci.

Tato lékařka tedy v rámci své ordinace poskytuje diagnostickou, léčebnou a preventivní péči zaměřenou zaměřenou na všeobecné lékařství u dospělých osob.

Naše ordinace

Pro ordinaci MUDr. Kataríny Ferjenčíkové je charakteristické moderní technologické vybavení, zároveň se však tato lékařka vyznačuje i vstřícným přístupem k pacientům. Ordinace komunikuje se svými pacienty i elektronickou cestou a stejně tak umožňuje objednání online. Pracuje také s e-recepty. MUDr. Katarína Ferjenčíková nabízí v rámci své ordinace také očkování pro cesty do zahraničí.

Budova se nachází poměrně nedaleko tramvajových zastávek (Kubelíkova a Janův Důl), vlaková stanice Liberec – Horní Růžodol pak leží zhruba 15 minut chůze od ordinace. V blízkosti budovy se také nachází parkoviště, řidiči tak nemusejí mít obavy z parkování.

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Adresa
Hanychovská 28/549
460 10 Liberec
Liberec 3
Česká republika