Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie

FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie již získal/a tuto recenzi

Anonym

Anonymous 20.1.2012
Spokojený/á     

Primář Zálešák mně opravoval pravou stranu obličeje po Faciálisu. Je to člověk skromný slušny a jse velmi spokojen. Zlámál

Profil - FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie

Uvítání

Vítejte na profilu kliniky plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci. Zaměřujeme se na kompletní péči v plastické chirurgiii, estetické chirurgii rekonstrukční mikrochirurgii a popáleninovou medicínu.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Zaměřujeme se například na tyto výkony:

Kůže a měkké tkáně: laserové odstranění drobných útvarů na kůži, excizi drobných kožních útvarů, operaci hemnagiomů či cyst, rekonstrukci kožních defektů, korekci chybějících tkání, korekci zarůstajících nehtů apod.

Obličej a hlava: odstranění nádorů v této oblasti, rekonstrukce vlasaté oblasti hlavy, operaci očních víček, korekci chybějících tkání apod.

Břicho: operace kýly i opakující se kýly nebo rekonstrukce pupku.

Prsa: rekonstrukce prsou, modelace prsou, rekonstrukce bradavek apod.

Ruce a nohy: kompletní ošetření devastačních poranění, ošetření šlach, operace lupavých prstů atd.

Dále se specializujeme na plastické operace vrozených vad, chirurgii periferních nervů a operace po popáleninách.

V estetické medicíně se specializujeme na korekci jizev, blefaroplatiku, odstranění tuku nebo opraci očních boltců.

Naše klinika

Primářem oddělení je MUDr. Bohumil Zálešák, Ph. D. a jako zástupce primáře na klinice pracuje MUDr. Daniel Stehlík. Vrchní sestrou je Mgr. Iveta Hatalová. A celý tým čítá další desítku špičkových odborníků - lékařů i zdravotních sester.

Součástí je jak ambulantní, tak lůžková část. Kapacita lůžkového oddělení čítá deset lůžek. Nachází se na oddělení 9, v budově D2, v šestém patře. Návštěvní hodiny zde probíhají každý všední den odpoledne, během nedělí a svátků také dopoledne. Většina pokojů je dvoulůžková se sociálním zařízením.

Konzultace u nás

Objednávání je možné telefonicky v pracovních dnech, do 14 hodin. Případně můžete pracoviště kontaktovat také emailem, adresa je uvedená na webu. Ambulance má ordinační hodiny každý všední den. 

Více o nás

Oddělení platické a estetické chirurgie nejlépe najdete na plánu na webu. Fakultní nemocnice v Olomouci se nachází v ulici I. P. Pavlova- Pohodlně se k nám dostanete autobusem, vystoupíte přímo na zastávce Nemocnice. Případně můžete využít parkování za drobný poplatek v areálu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Obličejové implantáty
Obřízka
Operace čela (Forehead lift)
Operace obočí (Brow lift)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
I.P.Pavlova 6
77520 Olomouc
Česká republika

Jste FN - Oddělení plastické a estetické chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com