Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

GEMINI oční klinika, Praha - Krč

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás GEMINI oční klinika, Praha - Krč a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - GEMINI oční klinika, Praha - Krč

Motto:

Dopřejte svým očím ten nejostřejší obraz!

Více o nás

Profil společnosti Gemini

Privátní oční klinika Gemini (oční centrum), jež sídlí v Praze v Krči se snaží rozvíjet a navazovat na letitou tradici oční chirurgie.

Naším cílem je zajistit vám - zákazníkům kliniky, co možná nejlepší kvalitu vidění. Námi poskytovaná zdravotní péče je východiskem několika nepostradatelných faktorů, a to vysoce erudovanými lékaři, osobním a individuálním přístupem ke klientům a kvalitními přístroji i vybavením. 

Na klinice si potrpíme na vstřícném přístupu personálu k naši zákazníkům, rovněž na snaze uspokojit všechny jejich požadavky. A zejména proto jsou některé naše služby, a to včetně určitých operačních výkonů, prováděny také během víkendů nebo později odpoledne. 

Oční operace v Gemini

Oční klinika Gemini provádí laserové a mikrochirurgické oční operace. Specializujeme se na operace šedého zákalu (katarktu) mikrořezem, laserové korekce očních vad a léčbu onemocnění sítnice. Dále nabízíme širokou škálu specializovaných očních vyšetření na moderních přístrojích. Najdete nás v Praze, v Brně, ve Zlíně, v Českých Budějovicích, v Ostravě, ve Vyškově, také ve Vídni. Můžete se k nám objednat prostřednictvím internetu.

 

Jak to u nás chodí?

Váš zrak je ze všeho nejdříve důkladně vyšetřen pomocí moderních přístrojů, a jestliže je potřeba, pak spolu s vámi vybereme ten nejvhodnější operační zákrok. Můžeme vám nabídnout korekce očních vad prováděné prostřednictvím metod iLASIK (femto-LASIK, epi-LASIK), také operace nemocí sítnice či katarktu (šedý zákal).

Operační zákroky vždy vykonává pouze zkušený profesionál, a to na zákrokovém sále, jež je vybaven špičkovými přístroji. Snažíme se operace provádět, pokud možno, co nejšetrněji. Našim cílem je především zajištění té nejvyšší kvality vidění. Veškeré operace jsou na očních klinikách Gemini realizovány ambulantní formou, bez nutnosti hospitalizace a dlouhodobé rekonvalescence, za to vděčíme zejména moderním léčebným metodám.

 

Oční klinika Gemini se pyšní provozováním největší sítě těch nejmodernějších laserů v České republice, které slouží především k úpravě vad očí.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 1 800 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček obě oči Od 9 500 Kč
   Operace horních víček obě oči Od 7 500 Kč
Prodlužování řas Od 2 500 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
140 00 Praha
Praha 4 - Krč
Česká republika