Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze (2)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Marta Hejdová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Marta Hejdová již získal/a tuto recenzi

Injekční výplně - nenáročný zákrok se super výsledkem

Spokojený/á     

Jsem velmi spokojená, doporučuji nenáročný zákrok:-)

S obličejovými výplněmi jsem moc spokojená

Anonymous 30.4.2013
Spokojený/á     

Právě jsem se vrátila od MUDr. Hejdové, naprostý profesionál, milá, vše vysvětlí, poradí a výsledek úžasný,přijatelná cena. Jsem moc spokojená a na kliniku se budu s radostí vracet.

Profil - MUDr. Marta Hejdová

Motto:

Zdraví, krása, dermatologie.

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČDS - Česká dermatologická společnost
  • OS ČLS JEP - Obezitologická společnost ČLS JEP

Uvítání

MUDr. Marta Hejdová úspěšně dokončila v roce 1993 studium na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Lékařka má několikaleté praktické zkušenosti v oboru estetické medicíny a dermatologie. Navíc se stále snaží soustavně vzdělávat a rozšiřovat své dovednosti. Je členkou České lékařské komory, Obezitologické společnosti ČLS JEP a České dermatologické společnosti. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Lékařka v současnoti zastává funkci ředitelky na klinice ANDRÉ. Dále se blíže specializuje na oblast dermatologie. Je držitelkou několika certifikátů, například pro aplikaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, dermáních výplní či jiných výplňových materiálů. 

Naše ordinace

ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o. sídlí na Květnovém Náměstí v Průhonicích. Nepostradatelnou součástí kliniky je tým profesionálů, špičkové technologie a komplexní služby, jež zahrnují péči o celé tělo. Klinika poskytuje také poradenství v oblasti dietologie, psychologie, plastické chirurgie a samozřejmě odbornou péči v oboru korektivní dermatologie. 

Co se týká celkového zdraví, klinika umožňuje podstoupit program efektivního hubnutí, který se zaměřuje zejména na kontrolu váhy, kontrolu rizika, přiměřený pohyb a pravidelnou, energeticky i nutričně vyváženou stravu. Dále se zabývá formováním postavy pomocí ultrazvukového přístroje US2A, vakuového masážního přístroje Starvac SP2 a přístrojové lymfatické masáže. Nabízí doplňky stravy - nutrikosmetiku a farmakologické přípravky. Také je možné využít metodu mezoterapie (aplikace látek mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže). 

Z oblasti estetické medicíny poskytuje aplikace botulotoxinu a výplní pomocí gelových implantátů. Dále je možné podstoupit chemický peeling, lékařskou kosmetiku, permanentní epilaci či zhotovit permanentní make-up. Výjimkou není ani aptos-lifting nebo možnost zavedení výtažku z kmenových buněk do pokožky. 

Klinika rovněž nabízí široké spektrum masážních služeb. Je možné si zde vychutnat masáž reflexní, těhotenskou, relaxační, manuální lymfatickou, sportovní nebo terapeutickou. Z oblasti wellnes masáží klinika nabízí čokoládovou masáž, medovou detoxikační, masáž s lávovými kameny, indickou antistresovou a havajskou masáž. Samozřejmostí jsou také masáže kosmetické - lifting obličeje a vakuová masáž obličeje. 

Více o lékaři

Cena konzultace 350 - 400,- Kč.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Injekční výplně Od 3 000 Kč Do 9 100 Kč
   Juvéderm®
   Radiesse (Calcium hydroxylapatit)
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 11 000 Kč Do 18 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 2 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Květnové Náměstí 14
252 43 Průhonice
Česká republika