Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Helena Krajčíková

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Helena Krajčíková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Helena Krajčíková

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČDS ČLS JEP - Česká dermatovenerologická společnost

Uvítání

MUDr. Helena Krajčíková se specializuje na prevenci a léčbu kožních chorob, dále také patří mezi specialisty na laserové zákroky.

V současnosti působí jako vedoucí lékařka laserového centra Medical Institut.

Vystudvala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni, později působila na anesteziologickoresuscitačním oddělení  v Mostě.

Za zmínku stojí i fakt, že je členkou České lékařské komory a dermatovenerologické společnosti ČLS JEP. Současně se pravidelně účastní odborných seminářů a workshopů v České republice, ale i v zahraničí. Vlastní diplom celoživotního vzdělávání lékařů.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Specialistka na laserové zákroky, léčbu a prevenci kožních chorob.

Naše ordinace

Medical Institut je největším estetickým centrem v Plzeňském kraji. Svým klientům nabízí zákroky a ošetření hned z několika oborů. Mezi ně patří například estetická dermatologie, fyzioterapie, stomatologie či žilní ambulance.

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? V Medical Institut vám zajistí komplexní diagnostiku stavu vašich vlasů, včetně diagnostiky vlasové pokožky. To vše pomocí nejmodernějších metod současnosti. Získáte tak i informace o rychlosti růstu vašich vlasů či příčinu zvýšeného vypadávání. Dokážeme zjistit i přítomnost anomálních typů vlasů.

Na základě osobní konzultace následně navrhneme ideální způsob řešení vašich problémů.

Vlasová mezoterapie

Jedná se o metodu, kdy je aplikován výživný roztok přímo na skalp. Tato tekutina je složena z kmenových buněk, které pozitivně působí na revitalizaci vlasových váčků a kořínků, zároveň podporují růst vlasů a celkový stav pokožky hlavy.

Řešení pro vás máme i v případě, že váš trápí řídké vlasy a lysiny. Jedinečné řešení nabízí v tom případě firma Hairdreams. Můžete se těšit na přirozeně vypadající výsledky, ať vás trápí řídnutí vlasů z důvodu nemoci či věku.

Plazmaterapie

Lidově by se dala tato metoda nazvat omlazením za pomoci vlastní krve. Toto ošetření efektivně omlazuje pleť, navíc je 100% bez rizika a efekt se dostavuje téměř okamžitě. Plazmaterapie je tak skvělou metodou v případě, že se chcete zbavit vrásek.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Laserové zákroky estetické dermatologie pigmentace, jizvy Od 250 Kč Do 4 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Bezručova 143/16
30100 Plzeň
Česká republika