Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Prim. MUDr. Jiří Horažďovský PhD

Dermatologie Chotoviny
Dermatologie Chotoviny
Sanatorium plastické a estetické chirurgie s.r.o.

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Prim. MUDr. Jiří Horažďovský PhD a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Prim. MUDr. Jiří Horažďovský PhD - Dermatologie Chotoviny

Motto:

Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny je soukromé zdravotnické zařízení, které se specializuje na poskytování nadstandardních zákroků v oborech plastické a estetické chirurgie, cévní chirurgie a ORL.

ČlenstvíOstatní členství:

  • EADV - Evropská akademie dermatologie a venerologie

Uvítání

Prim. MUDr. Jiří Horažďovský, Ph.D. v roce 1984 úspěšně odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích, v témže roce, nastoupil jako lékař do Nemocnice České Budějovice a.s. O tři roky později, v roce 1987, zde složil první atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie. Druhou atestační zkoušku ze stejného oboru složil v roce 1991. Od roku 1996 působí jako primář na kožním oddělení v Nemocnice České Budějovice a.s. Od roku 2000 do roku 2005 se podílel na výzkumu Melanoma Adiuvant Therapy. V roce 2002 se stal členem Evropské akademie dermatovenerologie a získal akademický titul Ph. D. V letech 2004 až 2006 se věnoval výzkumné práci Oral retinoids/ Chronic Hand Dermatitis/ Phase III. Má za sebou také spoustu kurzů, například o používání laserů, o aplikaci vstřebatelných vláken, výplňových materiálů či plazmaterapii. Aktivně se účastní různých přednášek a kongresů, které se týkají většinou dermatovenerologie, také dětské dermatovenerologie nebo melanomu. Je autorem 12 publikací. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dnes zastává prim. MUDr. Jiří Horažďovský, Ph.D. v Sanatoriu Chotoviny funkci laserového a dermatovenerologického specialisty. 

Naše ordinace

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o. sídlí v Chotovinách a specializuje se na zákroky prováděné v oblasti plastické chirurgie, estetické chirurgie, cévní chirurgie nebo chirurgie ruky. Dále se věnuje laserovým operacím a omlazovacím metodám. Estetické operace zahrnují operace víček, obličeje, čela, krku, uší, břicha, také zvětšení prsou, modelaci prsou, gynekomastii apod. Laserové operace se zabývají odstraněním rozšířených žilek, pih, fibronů, bradavic, vyrovnáním jizviček či operací chrápání. Cévní chirurgie nabízí zejména operace křečových žil, hemeroidů a chirurgie ruky zase dupuytrenova kontraktura nebo léčbu syndromu karpálních tunelů. Omlazovací metody spočívají v plazmaterapii, odstranění vrásek, Mesobotoxu, ve vyplňování vrásek atd. Sanatorium vytváří tým odborníků z České republiky, ale i z Německa nebo USA. Prioritou je naplnění představ a spokojenost klientů. 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Chemický peeling Od 1 200 Kč
Injekční výplně Od 3 000 Kč
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Od 1 000 Kč
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 500 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserová léčba akné Konečná cena (zahrnující... Od 8 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 1 000 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 2 000 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Odstranění jizev laserem
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 7 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Od 3 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Napište nám

Adresy

Dermatologie Chotoviny
Adresa
Zámecká 252
391 37 Chotoviny
Česká republika