Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

doc. MUDr. Antonín Hrdlička

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás doc. MUDr. Antonín Hrdlička a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - doc. MUDr. Antonín Hrdlička

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Doc. MUDr. Antonín Hrdlička se ve své praxi specializuje především na kožní lékařství (dermatovenerologie), ale i estetickou medicínu. Blíže tedy převážně na problematiku kožních a pohlavních chorob a jejich následnou léčbu, rovněž také například na radiofrekvenční rejuvenaci (vyhlazení pleti), mikrodermabrazi či biorevitalizaci pleti.

Naše ordinace

Dermatovenerologická ordinace doc. MUDr. Antonína Hrdličky se nachází v ulici Trnkova (nedaleko televizního studia České televize) ve městě Brno.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Trnkova 111
62800 Brno
Česká republika

Jste doc. MUDr. Antonín Hrdlička? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com