Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Irena Kuželová

Oftalmologie Praha
  • 12
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Irena Kuželová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Irena Kuželová - Oftalmologie Praha

Uvítání

MUDr. Irena Kuželová v současnosti pracuje v Očním centru Praha, vede však zároveň vlastní soukromou ordinaci v Kralupech nad Vltavou.

V minulosti působila například na očním oddělení Nemocnice Na Bulovce či Oční klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Vzhledem k tomu, že se ve svém oboru dále vzdělává, účastní se pravidelně odborných oftalmologických kongresů.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Tato lékařka se věnuje oboru oftalmologie. V Očních centru Praha se specializuje na kataraktová vyšetření (katarakta je odborný název pro onemocnění s názvem šedý zákal) a konzultace při výběru kontaktních čoček.

Naše ordinace

Oční centrum Praha je soukromou oční klinikou s bohatou historií – pacientům poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000. Kromě poskytování špičkové péče dbá i na lidský přístup.

Nutno zmínit, že klinika drží hned několik prvenství. Jedná se o první soukromé kataraktové centrum v České republice, zároveň byla klinika prvním soukromým zařízením, které provedlo implantaci Schariothovy makulární čočky. Centrum je zároveň první soukromou klinikou, která začala využívat technologii "Save vision system", která je používána při operacích šedého zákalu. Musíme také zmínit fakt, že centrum bylo prvním, které vyzkoušelo roboticky asistovanou operaci (ZEPTO technologie).

Na klinice působí zkušení oční chirurgové. Přednostou kliniky je doc. MUDr. Jiří PAšta, CSc., FEBO, který současně působí jako přednosta Oční kliniky Ústřední vojenské nemocnice. Již realizoval více než 30 000 úspěšných operací, v Očním centru Praha již každoročně provede více než 1000.

O vysoké kvalitě Očního centra Praha svědčí i fakt, že je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2015. Aby se kvalita dále zvyšovala a pacientům byla poskytována jen na nejlepší a nejmodernější péče, pravidelně se místní odborníci účastní odborných kongresů. Ty probíhají jak v České republice, tak v zahraničí. Zároveň i místní operatéři předávají své znalosti dál svým kolegům. Na závěr zmíníme i fakt, že se klinika podílí na vývoji nitroočních čoček.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Operace očních víček (Blefaroplastika) horní i dolní víčka Od 9 500 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) jedno oko Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Od 10 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč
Prodlužování řas Od 2 200 Kč
Vyhlazení vrásek Od 2 000 Kč Do 10 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
Jankovcova 1569/2c
17000 Praha
Česká republika