Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Iveta Němcová PhD.

Oftalmologie Praha 4
  • 12
  • doporučení
    od kolegů

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Iveta Němcová PhD. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doporučení kolegů

Profil - MUDr. Iveta Němcová PhD. - Oftalmologie Praha 4

Uvítání

MUDr. Iveta Němcová, M.D., Ph.D. vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Postgraduální vzdělání pak absolvovala na Univerzitě Karlově v Praze. Titul Ph.D. získala již v roce 2003. V roce 2008 pak získala evropskou specializovanou způsobilost v oboru oftalmologie. Poslední licenci vlastní od roku 2015 – konkrétně se jedná o licenci vedoucího lékaře a primáře. Svou pracovní kariéru započala na Oční klinice v Hradci Králové, v průběhu let však sbírala zkušenosti i na dalších pracovištích. Jednalo se například  o Oční kliniku 1. LF Praha, OCP Praha či HOS Hradec Králové.

Nutno zmínit, že tato lékařka je členkou hned několika odborných společností – konkrétně České oftalmologické společnosti, České společnosti kataraktové a refrakční chirurgie a Evropské společnosti kataraktové a refrakční chirurgie.

Naše ordinace

V současnosti působí MUDr. Iveta Němcová PhD. na Oční klinice DuoVize. Jedná se o moderní a inovativní centrum, které se zaměřuje na oční operace. Nabízí širokou škálu služeb zaměřených na oční péči, která zahrnuje operace dioptrických vad, sítnice, šedého zákalu či plastické operace.

Využíváme široké spektrum léčebných metod, proto dokážeme najít řešení na míru. Pokud například nejste vhodným kandidátem pro laserovou operaci, nabídneme vám alternativní metodu. Rozhodně u nás neplatí, že provádíme operace za každou cenu.

Na všechny laserové operace nabízíme doživotní záruku. Kvalita je pro nás opravdu důležitá, proto neseme tento dlouhodobý závazek. O špičkové kvalitě svědčí také fakt, že klinika získala akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR a certifikaci dle ISO 9001.

Centrum se nachází v Praze 4 a je dobře dostupné i veřejnou dopravou – dopravíte se sem metrem (trasa C, nejbližší stanice je Pankrác) a také autobusem (využít můžete linku 134, nejbližší zastávka nese název Zelená liška). Pokud se do centra vydáte autem, budete moci využít placená parkoviště, která se nacházejí přímo u kliniky. V obchodním centru Arkády Pankrác můžete parkovat po dobu 2 hodin zdarma, v garážích kliniky pak budete moci zdarma zaparkovat na dobu 1 hodiny.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Operace očních víček (Blefaroplastika) horní i dolní víčka Od 9 500 Kč
   Odstranění xantelazmat (tuku na víčkách) jedno oko Od 2 000 Kč
   Operace dolních víček Od 10 500 Kč
   Operace horních víček Od 9 500 Kč
Prodlužování řas Od 2 200 Kč
Vyhlazení vrásek Od 2 000 Kč Do 10 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Oftalmologie Praha 4
Adresa
Budějovická 778/3a (2.patro)
140 00 Praha 4
Pankrác
Česká republika